Файл: ысамерзімді жоспар Сабаты таырыбы Мультимедианы енгізу.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 18.03.2024
Просмотров: 7
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқамерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Мультимедианы енгізу
Бөлімі: | 4 |
Педагогтің аты-жөні: | Туганбаева Гулнар Тиштыкбаевна |
Күні: | 16.02.23ж. |
Сыныбы: 10A | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы: | Мультимедианы енгізу |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты | 10.4.2.4 веб -бетте мультимедиа нысандарын енгізу үшін HTML (аш ти эм эл) тегтерін қолдану |
Сабақтың мақсаты: | Барлық оқушылар: Медиа контентті енгізуге арналған тегтерді біледі Көпшілігі: Медиа контентті енгізе алады. Кейбіреуі: Мультимедиалық объектілерді енгізу мүмкіндіктері мен кемшіліктеріне талдау жасай алады. |
Бағалау критерийлері | 1- веб-бетте дыбысты орналастыру үшін қажет тегті қолданады; 2- веб-бетте бейнені орналастыру үшін қажет тегті қолданады; |
Құндылықтарға баулу | Жалпыға бірдей еңбек қоғамында еңбек және шығармашылық ынтымақтастықты өмір бойы білім алуға бағыттау. |
Сабақ кезеңі/ Уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы 10 минут Сабақтың ортасы «Миға шабуыл» 20 минут Сабақтың соңы. 5минут Рефлекция 5минут Бағалау Үй тапсырмасы | 1. Ұйымдастыру бөлімі - Оқушылармен амандасу - Оқушылардың зейінін шоғырландыру, түгендеу, сабаққа дайындығын бақылау. 2. Атмосфералық орта қалыптастыру Оқушыларды топтарға біріктіруді ұйымдастыру: Оқушыларды топтастыру. «Мазайка» әдісі. 3.Үй жұмысын " Кахот! " бағдарламасы арқылы тексереді.1.CSS деген не?Жауабы: (Cascading Style Sheets –каскадты стильдер парақтары) –браузердегі деректердің көрсетілуін анықтайтын стандарт2.Web бетте кесте құруға арналған тегті атаңыз? Жауабы: Кесте тұрғызу | Амандасады. Кезекші сабақта жоқ оқушыны айтады. Сурет қиындысы біріктіру арқылы топтарға бөлінеді. І топ ІІ топ Оқушылар Үй жұмысына " Кахот! " бағдарламасы арқылы жауап береді Слайдтағы суреттегі деректерді анықтау барысында сабақтың тақырыбын анықтайды. Сабақтың тақырыбы ашылғаннан кейін, оқушылар сабақтың мақсатын анықтайды . Оқушылар постер қорғайды. Екі жұлдыз - жұмыс істеген кезде оларға ерекше ұнаған кезең Бір тілек -бұл жақсартуға болатын нәрсе. Оқушылар дұрыс нұсқасын дәптерге жазып шығады. Дескриптор'>Дескриптор: Оқушы: -Web бет құру үшін қолданылатын тегтерді сәйкестендіреді Дескриптор: Оқушы: - дыбысты веб-бетте орналастырады және қажет атрибутты қолданады; - бейнені веб-бетте орналастырады және қажет атрибутты қолданады; - веб-бетті сақтайды. | «Бағалау парағы» арқылы , дескриптор арқылы бағаланады. Дескриптор
Оқушыларды мадақтау Дескриптор - суреттегі деректерді анықтайды «Қол шапалақтау » Бағалау: Екі жұлдыз бір тілек Дескриптор
«Ең ұтымды жауап» Бағалау: Бағалау парағыДескриптор:- Web бетке сурет қою тегтері мен атрибуттарын , аудио қою тегтері мен атрибуттарын , видео қою тегтері мен атрибуттарын анықтайды;10 балдық көрсеткіш Бағалау: Өзін-өзі бағалау, бірін-бірі бағалау Қалыптастырушы бағалау жалпы балл 10 балл | Оқулық тақта, слайд Презентация. Web бетке сурет орналастыру - YouTubeА3 форматы https://quizlet.com/_845xit?x=1qqt&i=2mypen http://learningapps.org/138127 |
Бағалау парағы____________________________________________________________
№ | Тапсырма | Дескриптор: | Балл | Өзінің баллы |
1 | Үй тапсырмасы | Сұрақтарға жауап береді | 2 | |
2 | Практикалық жұмыс | - интернет желісінде қажет материалдарды табады; - дыбысты веб-бетте орналастырады және қажет атрибутты қолданады; - бейнені веб-бетте орналастырады және қажет атрибутты қолданады; | 3 | |
3 | Белгілі атауларды сәйкестендіру | - Web бетке сурет қою тегтері мен атрибуттарын анықтайды; - Web бетке аудио қою тегтері мен атрибуттарын анықтайды; - Web бетке видео қою тегтері мен атрибуттарын анықтайды; | 3 | |
4 | Тегтерді қызметтерімен сәйкестендіру | Web бет құру үшін қолданылатын тегтерді сәйкестендіреді | 2 | |
| Барлығы | | 10 | |