ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 27.03.2024
Просмотров: 24
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бөлім | ІІІ БӨЛІМ PYTHON тілінде программалау | ||||||
Пән мұғалімі | Жүніс Д.Қ. | ||||||
Күні: | 08.02.2023жж. | ||||||
Сынып: 6 | Қатысушылар саны: | | Қатыспағанадар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы: | Санды енгізу және шығару | ||||||
Оқу мақсаты: | 6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу; | ||||||
Сабақ мақсаты: | Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазады | ||||||
Сабақтың кезеңі/уақыт | Сабақ барысы | Мұғалімнің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Сабақтың басы Ұйымдастыру кезеңі 1 минут | Күш білімде Білім кітапта | (нақыл сөздермен танысып үлгі алу) оқушылрға түсіндіру | Берілген нақыл сөздерді оқу,білу ,түсіну | мадақтау сөз айту бас бармақ арқылы | | ||
Қайталау сабағы 8-мин | | Критерий : Барлық оқушылар белсенді | Дескриптор Белсенділік танытты | ҚБ мадақтау сөз | | ||
Өзектендіру Тақырыпты ашу 2-3 мин |
| Критерий Сұрақтарға жауап беру | Дескриптор Сұрақтарға жауап берді | Әр дұрыс жауапқа 1 балл алады | | ||
Жаңа сабақ 23-24 | Тақырыпты, күнді жазу: §20Санды енгізу және шығару Барлық оқушылар: *Енгізу функцияларымен жұмыс жасау 1-тапсырма Python тіліндегі енгізу элементтерімен жұмыс жасау. 7-мин | Критерий 1. Тақырыпты меңгеру 2. Python бағдарламасы іске қосу 3.Сандарды енгізу | Дискриптор 1.Тақырыпты жазады,оқиды 2. Python бағдарламасы іске қосады 3.Сандарды енгізуді орындайды | Бағалау оқушылар бір біріне мадақтау сөз айту топтық жұмыс | 108 бет | ||
1-тапсырма | |||||||
Көптеген оқушылар: map() функциясын қолдану 2-тапсырма Берілген математикалық өрнектің мәнін табатын программа құрыңыз.Енгізу барысында map() функциясын қолданыңыз. . 7-мин | Критерийі Python бағдарламасы іске қосу Математикалық өрнекті бағдарламаға айналдыру map() функциясын қолдану | Дискриптор Python бағдарламасы іске қосады Математикалық өрнекті бағдарламаға айналдырады map() функциясын қолданады | Барлығына дұрыс жауап берген оқушы мадақтау сөз естейді жұптық жұмыс | Python бағдарламасын іске қосып жұмыс жасау | |||
Кейбір оқушылар: Математикалық функция ұғымын талдау 3-тапсырма Али 6-сыныпта оқиды. Алиге математика сабағында үйге 4 амалмен (+, -, *, /) орындалатын тапсырмалар берілді. Алидің бауыры ретінде математикалық тапсырмаларды программалау тілінде орындауға көмектес. Есептерді математикадағы жазылу ережесімен экранға шығар. 10-мин | Критерий Python бағдарламасы іске қосу Арифметикалық амалдарды қолдану | Дескриптор Python бағдарламасы іске қосады Арифметикалық амалдарды қолданады | Мұғалімнің мадақтау сөзімен мадақтау жеке жұмыс | |
a=input().split('-')
print(a)
7-мин | ҚБ бағалау 1-тапсырма 6 балл. Бос орындарды функциямен таңбалармен толықтыру ……=int(…………..( )) b=……..(input( )) print(…. + …. , end ‘’…. print(a* b, end ‘!!!) 2-тапсырма 3 балл Берілген бағдарламада егер енгізу санын 5,6,7 деп енгізсек, бағдарлама нәтижесі қандай болып шығады ? a=input().split('-') print(a) нәтижесі............................... a=input().split('+') print(a) нәтижесі............................... a=input().split('\') print(a) нәтижесі............................... 3-тапсырма 1 балл map( ) функциясы қандай қызмет атқарады ? | Критерий БЖБ бойынша критерий бойынша жұмыс жасау | Дескриптор тізімдеу анықтау ажырату | | Жауаптары 1-тапсырма 2-тапсырма 5-6-7 5+6+7 5\6\7 3-тапсырма map( ) функциясы бірнеше айнымалына бірден енгізеді |
Рефлексия жасау 1-мин | Мен білдім......... Мен білемін......... Мен білгім келеді тағы ......... | өз өзің бағалау | оқушылар бір бірін бағалайды | | |
Соңы Үй тапсырмасы 1-мин | Тақырыпты меңгеріп келу Өз ұялы телефоныңда Python бағдарламасында жұмыс жасау Арифметикалық амалдармен жұмыс жасау | | Оқу тапсырмасын мұғалім көрсеткен уақытқа дейін орындайды | Әр дұрыс жауапқа 1 балл алады | Оқулық |