ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 28.03.2024
Просмотров: 10
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары | ||||
Бөлім | Сөзбе сөз | |||
Педагогтың аты-жөні | | |||
Күні | 21.11.2022 | |||
Сынып: 2 г | Қатысушылар саны | | Қатыспағандар саны | |
Сабақтың тақырыбы: | Мәтін теруде пернетақтаны басқару | |||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 2. 2.1.1 пернетақтада мәтін теру | |||
Сабақтың мақсаты: | Барлық оқушылар: | |||
Пернетақта туралы біледі | ||||
Көптеген оқушылар: | ||||
Пернетақтаны қолдана алады | ||||
Кейбір оқушылар: | ||||
пернетақтаны пайдаланып, мәтін жаза алады |
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезені/ уақыт | Педагогтың әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы 5 мин | 1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3. 1-тапсырма. «Мюнстерберг» әдісі
Дескриптор: - Әріпті мәтінмен жұмыс істей алады -Тақырыпқа байланысты сөзді табады | 1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.тапсырманы орындайды | жұлдызша | оқулық | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы 30 мин | Жаңа тақырыпты түсіндіру. Редактор – (лат. «Editor» - «ретке келтіру») – мәтіндегі қателерді тексеретін, түзететін маман. WordPad-та қарапайым құжаттар жасауға болады. Пернетақтадан әріп цифларды бассақ, олар редактордың жұмыс алаңынан көрінеді. WordPad-та мәтін теріп, сурет пен дыбысты қоюға болады. 1-тапсырма. Практикалық жұмыс. «Менің мектебім» жобасы 45-бет оқулық Дескриптор: - MS Word программасын іске қосуды біледі; -оқулықтағы нұсқаулыққа сүйеніп командаларды орындайды; -пернетақтаны пайдаланып мәтін жаза алады. 2-тапсырма Орында. 46-бет Мәтіндік редакторда берілген символдарды теріңдер. Кейбір символдар ағылшын алфавитінің орналасуына қатысты. Дескриптор: -оқулықтағы нұсқаулыққа сүйеніп пернелерді басады; -пернетақтаны пайдаланып мәтін жаза алады. | Мұғалімді тыңдайды Тапсырманы орындайды | | Интербелсенді тақта/ компьютер | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы 5 мин | 1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: | Өзін-өзі бағалау. | | | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Үй тапсырмасы | Ойлан 46-бет | | | |