Файл: за мерзімді жоспарды тарауы Мектеп 1 мектепгимназия 2А.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 28.03.2024
Просмотров: 12
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы Мектеп: №1 мектеп-гимназия 7.2А Мәтіндік процессордағы кестелер. Күні: 09.11.2022 Мұғалімнің аты –жөні:Абдуллаева Ф.М Сынып: 7 Қатысқандар: Қатыспағандар | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: | Мәтіндік процессордағы кестелер | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме жасау) | 7.2.2.1 Мәтіндік процессорда кесте элементтерін пішімдеу (форматтау) | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты | Мәтіндік процессорда кестені құру және мәтіндік процессорда кесте элементтерін форматтауды біледі. Мәтіндік процессорда кестені редакторлай алу. Мәтіндік процессорда практикалық тұрғыдан қолдануды талдай біледі,тұжырым жасайды. | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийлері | Мәтіндік процессорда кесте құрады. Мәтіндік редакторда пішімдеу (форматтау) әдістерін қолданады. | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар | Кестені форматтауды түсіндіре алады. Өмірде бұл білімін қолдана алатындай тұжырым жасай алады. Мәтіндік процессор бұл... Кестені форматтау... Практикада кестемен жұмыс істи алады. | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтарға баулу | Оқу бағдарламасында көрсетілген құндылықтарды,осы сабақ арқылы баулуға бағытталған ұлттық және жалпы азаматтық құндылықтар көрсету. | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Пән аралық байланыс | Алгебра,қазақ тілі сөздік мағынасын пайдалану | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Алдынғы білім | Компьютерді зиянды бағдарламалардан қорғайды | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ барысы | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы | І. Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу, жағымды ахуал орнату Үй жұмысын сұрау «Сұрақ-жауап» әдісі арқылы үй жұмысын сұрау.
| Оқулық 41-45 бет | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы | Миға шабуыл әдісі арқылы сабақтың тақырыбы мен мақсатын ашамын. Ақпараттарды кесте түрінде берудің тиімділігі неде деп ойлайсыңдар? Кестелік ақпараттарды компьютерде қалай өңдеуге болады? Кестені не үшін қолданамыз? Мəтіндік редакторда кесте құру алгоритмін ата? Практикалық жұмыс. 1, 2-практикалық жұмыстарды орында №2 – Тапсырма «Таныстырылымдар» байқауына қатысу кестесін жаса
| Суреттер, кесте түрлері Оқулық | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы | Сабақты қорытындылауда «5-5-1» әдісі пайдаланылады. Оқушы сабақта нені меңгергені жайлы 5 сөйлем жазады, одан кейін 5 сөйлемді 5 сөзге дейін қысқартады, соңында 5 сөзді 1 сөзге қысқартады. Оқушылар өздерінің түйінді сөздерін сыныппен бөліседі. Кері байланыс «Таңдау»
Үй тапсырмасы: ІІ тарау, 2.1 Мәтіндік процессордағы кестелер тақырыбын оку. | |