Файл: Блім Бір айнымалысы бар сызыты тесіздіктер Тексерілді Педагогті атыжні.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 04.02.2024
Просмотров: 17
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бөлім | Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер | Тексерілді: | |
Педагогтің аты-жөні: | Сопиева З.Т. | | |
Күні: | 15.02.23 | | |
Сынып: 6«Ә» | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | |
Сабақтың тақырыбы | Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесі. Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шешу | ||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 6.2.2.14 бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шешу; | ||
Сабақтың мақсаты | Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шешу жолдарын айтып бере алады. |
«Төменгі Пенжім орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен»кмм
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурс тар |
Сабақтың басы 10-мин. | Ұйымдастыру кезеңі: (Ұ) “Гүлмен тілек” әдісі арқылы оқушылардың бір-біріне жақсы тілек айту арқылы жағымды ахуал қалыптастыру. Мақсаты: оқушылар бойында идея немесе тілек білдіру, тыңдау дағдыларын дамытуға бағыттау, сондай-ақ барлық оқушыларды қатыстыру арқылы оқыту жағдайларын теңестіру. Тиімділігі: оқушыны бір-біріне тілек айту арқылы жақындастырады, көңіл күйін көтереді, бауырмалдығын оятады. «Көршіңді тексер»әдісі арқылы Үй тапсырмасын тексеру. «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ұжымдық талқылау. 1. Теңсіздіктер жүйесін шешу дегеніміз? 2 .Қандай теңсіздіктер бір жүйеге біріктіріледі? 3. Бір айнымалысы бар теңсіздіктер жүйесінің шешімі дегеніміз не? | Амандасады. Жинақталады. . шеңбер тұрып бір біріне тілек айтады Оқушылыр бір-бірінің жұмыстарын тексереді Интерактивті тақтада жауаптары көрсетіледі,сол арқылы үй жұмысын тексереді. Әр оқушы өз оймен бөліседі. Өзгенің пікірін толықтырады. Сұрақтарға жауап береді | Мұғалім ұйымдастыру кезеңінде белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісіарқылы бағалайды. Дескриптор: Жалпы 2 б Білім алушы - үй тапсырмасы 1 - Сұрақтарға жауап беру 1 | |
Сабақтың ортасы 27-минут | Оқулықтағы жаңа сабақтың мәтінін оқуға тапсырма беремін. Тапсырмалар айдарындағы 1-тапсырманы орындайды Тапсырмалар айдарындағы 2-тапсырманы орындатады, бақылайды, мысал, үлгі көрсетеді. «Ойлан,жұптас,бөліс»әдісі | 1-Тапсырма №1030.теңсіздіктер жүйесін шешу. 2-Тапсырма Берілген бүтін сан мен сол санның 1/3-інің қосындысы 36-дан кем. Берілген сан мен оның 1/2-інің айырмасы 11-ден артық. Берілген бүтін санды бағалаңдар. | 1тапсырма Дескриптор: Жалпы - 3 балл -теңсіздіктер жүйесін шешу жолдарын біледі1 -теңсіздіктерді шешеді 1 -жауабын жазады1 2-тапсырма Дескриптор: Жалпы 3балл. -Мәтінді оқиды.1 -теңсіздік құрастырады1 -жаубын табады 1 | 6-сынып математика оқулығы |
Сабақтың соңы 6-мин. | Сабақты бекіту.Ф.с тапсырмасы Топтық жұмыс ![]() | | 3-тапсырма Дескриптор: Жалпы 2б - Сан аралығын анықтайды 1 - Сан аралығына тиісті сандарды анықтайды1 | Қосым-ша 2 |
Кері байланыс 1-мин. | . Жетістік баспалдағы | . Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды | | |
Үй тапсырма беру. Бағалау 1-мин | Бет- № Ондық баллдық жүйемен бағалау | - теңдеулерді шешеді | Барлығы 10 балл | |