ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 11.04.2024
Просмотров: 5
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспары | ||||
Бөлім | 3D баспа | |||
Педагогтың аты-жөні | Жамалбек Нұрзат | |||
Күні | 30.11.2022 | |||
Сынып 6 «в» | Қатысушылар саны | | Қатыспағандар саны | |
Сабақтың тақырыбы: | Конус, цилиндр және сфера құру | |||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 6.3.1.4 айналу денелерін құру және оларды түрлендіру | |||
Сабақтың мақсаты: | Барлық оқушылар: айналу денелерін құрады және оларды түрлендіреді; Көптеген оқушылар: SketchUp программасы жайлы сұрақтарға жауап береді; Кейбір оқушылар: Ғимаратттың модельін жасайды; | |||
Ойлау дағдылары | Қолдану | |||
Бағалау критреийі | SketchUp программасының құралдарын пайдаланып, конус, цилиндр, сфера моделін құрастырады; | |||
Е.Б.Б.Қ.О | |
Бекітілді:______________________
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезені/ уақыт | Педагогтың әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы | 1.Оқушылармен амандасу. Жаңа сабақтың тақырыбын “Жасырылған суретті тап” әдісі арқылы ашамын. | 1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбымен танысады, дәптерге жазады. | | https://www.classtools.net/reveal/202211-VVFBj4 |
Сабақтың ортасы | Жаңа сабақты ScetchUp бағдарламасын “демонстрация экрана” жасап, үлгі көрсетемін және оқулық арқылы (Информатика, 6 сынып, 50-54 бет) түсіндіремін. Цилиндр, конус, сфераны құрудың командаларын дәптерге жаздырамын. Жеке жұмыс. 1-тапсырма. 2-тапсырма 3-тапсырма Дескриптор: - SketchUp программасының құралдарын пайдаланып, пішіндердің моделін құрастырады. Бекіту тапсырмасы: Деңгейі жоғары оқушыларға арналған тапсырма: | Мұғалімді тыңдайды SketchUp программасында конус, сфера, цилиндр моделін құрастырады | Мұғалім оқушыларды бағалайды | Интерактивті тақта,компьютер,ScetchUp бағдарламасы оқулық |
Сабақтың соңы | Сабақты қорытындылау Кері байланыс: | Инсерт әдісін қолданады. | | |
Үй тапсырмасы | Интернетті пайдаланып, өздеріңе ұнаған фигура моделін құрастырыңдар. | | | |