Файл: Сабаты таырыбы лттар достыы басты байлыымыз 10 саба.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 12.04.2024
Просмотров: 8
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Сабақтың тақырыбы: Ұлттар достығы –басты байлығымыз
№ 10 сабақ.
Бөлім: | IX.Ғаламтор ғаламаты |
Педагогтің аты-жөні: | Омарова Ж |
Күні: 01. 02 23 | |
Сыныбы: 7 Г, Д | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы: | Ұлттар достығы- басты байлығымыз |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты | 7.1.5.1. Проблемалық сұрақтарға тыңдалған мәтіннен деректер келтіре отырып,дәлелді жауап беру,өз жауабын өзгенің жауабымен салыстыру,талқылау. 7.3.2.1. Жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай көркемдегіш құралдарды орынды,шағын мақала,нұсқаулық,әңгіме құрастырып жазу. |
Сабақтың мақсаты: | Барлық оқушылар үшін: Проблемалық сұрақтарға тыңдалған мәтіннен деректер келтіре отырып, дәлелді жауап бере алады. |
| |
Сабақтың барысы:
Сабақ кезеңі/Уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 15 мин. | (Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 3 .Үй тапсырмасын тексеру; 6 -тапсырма 4 .Дескриптор : Нәтиже сабақ | слайд , кесте | |||||
Жаңа сабаққа кіріспе 3 мин | (Ұ) «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ұжымдық талқылау. Бір-біріне сұрақтар қояды. Сыныптастырының пікірін толықтырады. Өз ойымен бөліседі | 1-тапсырма Ұлттар достығы дегеніміз не? | ҚБ: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. | | |||
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. 25 минут | 1 тапсырма мәтіннен дәлел келтіре отырып жауап беріп , өзгенің жауабымен салыстырады 2 тапсырма шағын мақала әңгіме жазу Тірек сөздер: ұлттар, ассамблея,достық, құлашы кең,байтақ өлке,ұлыс,мәдени орталық,ынтымақ, ырыс,елбасы,ұлтаралық қатынас,БҰҰ,ҚХА 30 мәдени орталық | Оқушылар жұптасып тапсырманы орындайды Оқушы жеке тапсырманы орындайды | Жалпы -5 Дескриптор балл Нақты ақпаратты салысырады Дескриптор -5 балл | кесте | |||
| | | | | |||
Сабақтың соңы Рефлексия 2 мин Аяқталмаған ой | Үй тапсырмасы 4 ,5 тапсырма | | | | |||
| | |