ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 25.04.2024

Просмотров: 6

Скачиваний: 0

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Тексерілді

____________________

«___»_________20____

11- сабақ

Сыныптар













Күні













Уақыты













Оқушы саны
















Сабақтың тақырыбы

Виртуалды шындықтағы адам

Оқу мақсаты

SMART

Виртуалды және кеңейтілген шындықтың адамның психикалық және физикалық денсаулығына әсер етуі туралы мағлұмат аласыздар.

Оқудан күтілетін нәтижелер

(табыс критерийлері)

Барлық оқушылар: Виртуадды және кеңейтілген шындықтың адам денсаулығына кері әсері туралы толық мәлімет алады;

Көптеген оқушылар: Тәуелділіктің зардабымен танысып, алдын алатын болады.

Жекеленген оқушылар: Виртуалды және кеңейтілген шындықты пайдалы бағытқа пайдаланатын болады.

Сабақ барысы

уақыты

Тапсырма

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеттері

Оқудың тиімді дағдылары

Ресурстар

2 мин


Ұйымдастыру кезеңі

1) Оқушыларды сабаққа жұмылдыру, сабақтың мақсатымен танысу, ережелерді еске түсіру.

  • Жылы лебізбен оқушылармен сәлемдесіп, топ басшысын анықтау,

  • Сабақтың тақырыбын, мақсатын, бағалау критерилерімен таныстырады.




  • Microsoft Forms платформасындағы тест тапсырмаларын орындау арқылы бағаланатынын оқушыларға алдын ала ескертеді.

  • Сабақ тақырыбы, мақсатымен танысып, өткен сабақты еске түсіріп, бүгінгі сабақта алатын білімге алдын ала анализ жасайды.




  • Бағалау критериясы бойынша сабақ барысында берілген білімді қабылдап, тапсырмаларды орындауға мақсат қояды.

Оқушы мен мұғалім арасындағы құрмет ұдғайып, сабақ мақсаты бойынша алатын біліміне өзіндік анализ жасай алады.

Оқулық, презентация, видео сабақ, электронды күнделік, Teams конференциясы

3 мин

Өткенді еске түсіріп, жаңа білім игеруге дайындық кезеңі

Оқушылардың назарын сабаққа аударып, «Виртуалды тәуелділік» туралы ой қозғау мақсатында сұрақтар қою.

Сұрақ жауаптарын таныстырып, өз пікірін ортаға салады.

Слайдта көрсетілген сұрақтарға өз бетімен жауап береді. Өзінің психологиялық жағдайына анализ жасап, ой түйеді.

Алдыңғы сабақты еске түсіру, қоғамдағы мәселелерге сыни көзбен қарау

Видео сабақ,

Презентация 3-4 слайд

13 мин

Білімді игеру кезеңі

Видео сабақта көрсетіп, арасында сұрақтар қою арқылы оқушылардың назарын сабаққа шоғырландырады.

  • Видео сабақты мұқият тыңдап, келесі кезеңге мұқият дайындалады.

  • Сұрақтар туындаса белгілеп алып, оқушылар және ұстаздан сұрап белітін болады.

Виртуалды тәуелділік себептерін үйренеді. Тәуелділіктә болдырмау шараларын қарастырады.

Видео сабақ,

Презентация 6-17 слайд

7 мин

Түсінгенін тексеру кезеңі

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=U-16Eqslv0y3YZmHxRY7-acqf6nFHUdOrj9HjGSZqOJUMjY0VjFBQlFNUjg0VVVRMlkxOFM3RkJIMS4u


  • Тапсырмалар сілтемесін чатқа жіберу

  • Орындау уақытын жариялау

https://www.timeanddate.com/timer/

осы сайт арқылы таймер қояды.

  • Берілген сілтеме бойынша тест тапсырмаларын орындайды.

  • 5 мин ішінде бітіріп, Поделиться батырмасын басады.

Жауап беру, көру, ойын жинақтау, үйренгенін пайдалану

презентация,
Microsoft Forms платформасындағы тест,

онлайн таймер

https://www.timeanddate.com/timer/


2 мин

Сабақты қорытындылау кезеңі

  • Сабақ мақсаты орындалды ма? Оқушылардан кері байланыс алады.

  • Өз сөзімен қорытындылайды

  • Сабақ мақсатының қанша пайызы орындалғанына анализ жасайды. Алған біліміне ұорытынды жасайды.

Қабылдаған ақпаратына және өзінде интернет, әлеуметтік желіге тәуелділігі бар, жоғын қорытынды

Microsoft Teams чатына кері байланыс ретінде 1 сөйлеммен ойын жазады.

2 мин

Бағалау кезеңі

  • Тестке уақытында жауап берген оқушылар бағаланады;

  • Уақытына үлгермеген оқушылардың баллы азайтылып қойылады.

  • Алған баллымен танысып, өзіне өзі анализ жасайды, алған біліміне қорытынды жасайды.

Ойын жинақтайды, өзін бағалайды, сабаққа қалай қатысқаны туралы қорытындылады.

kundelik.kz электронды журналы,

Microsoft Forms платформасы

1 мин

Үйге тапсырма

Үй тапсырмасын kundelik.kz электронды журналына жазу

« Виртуалды тәуелділікті болдырмаудың ережелер»-ін құрастырып, плакат жасаңыздар.

Берілген тапсырмаға қатысты сұрақтар болса сұрақ, анықтап алу.

Зейін салу, жауапкершілікті сезіну

kundelik.kz электронды журналы







Лидер



Сыныбы: Топтың атауы: Мерзімі:



Оқушының аты-жөні

Үй тап.

1-тап

2-тап

3-тап

Қорытынды жазу

Орта баға

















































































































































































































Топ басшысы:____________________

Сыныбы: Топтың атауы: Мерзімі:



Оқушының аты-жөні

Үй тап.

1-тап

2-тап

3-тап

Қорытынды жазу

Орта баға
















































































































































































































Топ басшысы:____________________