Файл: за мерзімді жоспар блімі 11. 3А заттар интернеті Мектеп.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 27.04.2024

Просмотров: 4

Скачиваний: 0

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

11.3А Заттар интернеті


Мектеп:

Күні:

Мұғалімнің тегі, аты, әкесінің аты:

Сыныбы: 11

Қатысушылар саны:

Сабақта жоқ:

Сабақ тақырыбы

Мобильді к1 бағдарламасын жасау


Осы сабақта қол жеткізілген оқу мақсаттары

11.5.2.1 дизайнерде достық мобильді клатты интерфейс жасау

11.5.2.2 шарттары мен циклдары бар код блоктарын пайдалана отырып, мобильдік қосымшаны әзірлеу

11.5.2.3 электрондық мобильдіклатты орнату әдісін түсіндіру

Сабақ мақсаттары

Оқушылар:

  • Достық интерфейс жасау

  • Құрастырушыда мобильді бағдарлама жасау

  • Құрастырушыда негізгі компоненттер мен блоктарды пайдалану

  • Мобильді бағдарламаны орнату

Бағалау критерийлері

Құрастырушыда мобильді бағдарламаны жасайды

Бағдарламаны жасау үшін негізгі блоктарды пайдалану

Бағдарламаны мобильді құрылғыда сынау

Тіл мақсаттары

Оқушылар:

  • Құрылғыңызға бағдарламаны орнату жолын түсіндіріңіз

  • Бағдарламаға құрамдас бөліктердіқосу жолын түсіндіріңіз



Пәндік лексика және терминология

Қосу, қосу, жою, жоба, жасау, басқару,іскеқосу,блоктау, құрастырушы, датчик.
Диалог/әріп үшін пайдалы сөз тіркестерінің қатары

к Қосымшаны Құрылғыға қосу үшін..........

Қажетті бағдарламағае компоненттерді қосу үшін...

Қолданбаны әзірлеу үшін мен блоктардыпайдаландым...

Мәндерді ояту

Іс-шаралар сыныпта топтық жұмыс жүргізу, проблемалық жағдайларды ұйымдастыру арқылы жүзеге асырылады.

Алдын ала білім

Оқушылар мобильдіқосымшаны пайдаланудың негізгі ұғымдарын біледі.

Олардың объектіге бағдарланған даму ортасында жұмыс тәжірибесі бар.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сыныптағы жоспарлы қызмет

Ресурстар

Сабақ басталады

2 мин.

Мұғалім сабаққа дайындығын тексереді.

Сабақтың тақырыбы мен мақсаттары туралы ақпарат алу

Сабақ тақырыбы: Мобильді бағдарлама жасау

Мақсаттарымен сабақтары:

11.5.2.1 дизайнерде достық мобильді клатты интерфейс жасау

11.5.2.2 шарттары мен циклдары бар код блоктарын пайдалана отырып, мобильдік қосымшаны әзірлеу

11.5.2.3 электрондық мобильдіклатты орнату әдісін түсіндіру

Көрсетілім

(оқытушының тапсырмаларында)

3 мин.

(С) Бүгінгі таңда қандай мобильді ОЖ бар екенін сыныппен талқылап жатырмыз?

Мәселелерді талқылайық:

  • Мобильді бағдарламалардыяжасау үшін қандай элементтеркерек? мобильные приложения

  • Сізге қандай компоненттер таныс?

  • Құрастырушы дегенімізне?

  • Құрастырушы мен мобильді қосымшаны дамытудың басқа даорталарының айырмашылығы қандай?

Көрсетілім


Сабағының орта сүйемесі

32 мин.


(О, Д) Бағдарлама өнертапқышында бағдарламаны көрсету және түсіндіріңіз. Inventor

Оқушылардан сұрақ қойыңыз:

Сіз қалай ойлайсыз, бұл бағдарлама не істейді?

App Inventor-де мобильді қосымшаны құрудың артықшылықтарынталқылап көрсін.

(И, Р,Ф) Қалыптастырушы бағалау

Бағдарлама өнертапқышы бойынша алғашқы бағдарлама

« Поговори со мной ("TalkToMe ") Талтом »

Жеке немесе жұптық жұмысты ұйымдастыру (оқушылардың шеберлігіне немесе аудиториядағы жабдықтың көлемінебайланысты).

Оқушыларға жобаға омпионанттарды қосу және Android мобильді құрылғысында жобаны тексеру әдісі туралы нұсқау беріңіз. .

Оқушылар өз жобасын тексергеннен кейін, оны толықтыруды ұсынады:


Көрсетілім


Сабақтың соңы

3 мин.

Барлық бөлім бойынша мұғаліммен бірге оқушыларға сұрақ-жауап беру.

Үй тапсырмасы:

Оқушыларды үй тапсырмасының шығармашылық жұмысы ретінде өз шағын жобасын жасау үшіншақырыңыз.а




Саралау – қосымша қолдау көрсетуді қалай жоспарлап отырсыз? Оқушыларға қандай тапсырмаларды қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруге болады?

Еңбек қауiпсiздiгi және еңбек




Қосымша қолдау

  • Топтарда жұмыс істеу сыныптастарын қолдау туралы болып отыр.

  • Қажет болса мұғалімніңкөмегі.

Неғұрлым қабілетті оқушылар

  • Олар басқа оқушыларға қызықты/күрделі көрінген өз шешімдерінің аспектілерін көрсете алады.

Сұрақтарға жауаптар және жауаптар сеансы.

Нәтижелерді/табыстарды түсіну үшін қарап шығу сұрақтарын пайдаланыңыз.



Туберкулез бен туберкулез бен білім алушылардың сәйкестігін тұрақты бақылау.


Сабақ шағылысуы
Сабақ/оқу мақсаттары шындыққа жанаспайды ма?

Барлық оқушылар C.I.A.-ға жетті ме?

Олимпте болмаса, неге олайтан?

Ақиқатты саралау дұрыс па?

Сабақтың уақыт кезеңдері тұрақты болды ма?

Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды және неліктен?

Сабақта көрсету үшін осы бөлімді пайдаланыңыз. Сол бағаннан сабақ туралы ең маңызды сұрақтарға жауап беріңіз.




Жалпы балл

Сабақтың екі аспектіжақсы өтті (оқыту мен оқу туралы ойлау)?

1:
2:
Сабақты жақсартуға не көмектесе алады (оқыту мен оқу туралы ойлау)?

1:
2:
Сабақ барысында жекелеген оқушылардың сабақ немесе жетістіктері/қиындықтары туралы не білемін, келесі сабақтарда нені ескеруім керек?