ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 03.05.2024
Просмотров: 12
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Тарау: 10.1B Бейне контент құру | Мектеп: | |||||||||||||||||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | |||||||||||||||||||||
Сыныбы: 10 Ә | Қатысқан оқушылар саны: | Қатыспағандар: | ||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы | Жобаны әзірлеу және қорғау | |||||||||||||||||||||
Оқу мақсаттары | 10.2.2.1 бейнемонтаж және бейнежазбаның негізгі қағидаларын қадағалау 10.2.2.2 бейне клиптерді өз сценарийіңізге сәйкес өңдеп, дыбыстарды, суреттерді, әсерлерді, өтулерді және мәтінді қосу | |||||||||||||||||||||
Сабақ мақсаты | Өзінің әзірлеген жобасын талдау және бағалау іскерлігін дамыту | |||||||||||||||||||||
Бағалау критерийлері |
| |||||||||||||||||||||
Сабақтың барысы | ||||||||||||||||||||||
Сабақ кезеңдері | Мұғалімнің іс - әрекеттер | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Дереккөздер | ||||||||||||||||||
Сабақтың басы 0-10 минут «Миға шабуыл» Сабақтың ортасы 2 минут «Жобаны қорғау» 25 минут | Ұйымдастыру сәті. Сәлемдесу, оқшыларды түгендеу, оқу құралдарын тексеру. Білімді өзектендіру: (оқушыларды жұмысқа дайындау, балаларға бұрын оқыған тақырыптарды еске салу, олардың шеберлігі мен дағдыларын өзектендіру). (Ұ)
"What is a Software Development Life Cycle" атты бейнені көргеннен кейін оқушылармен жобаны жасау кезеңдерін еске түсіріңіздер:
| Оқушыларға әрбір кезең үшін қысқаша сипаттама беруді ұсыныңыз (Т) Жобалаудың соңғы кезеңін талқылаңыздар. Мұғалім оқушылармен жобаларды қорғау үшін бағалау критерийлерін талқылайды Бағалау үшін қорытынды кезеңде жасаған жұмысының нәтижелерін көрсету арқылы жобаларды қорғау болып табылады. (Ө) Мұғалім оқушыларға баяндама жасау барысында келесі сұрақтарға жауап беруді ұсынады: 1. Сіз неліктен дәл осы тапсырманы таңдадыңыз? 2. Сабақта алған білім жеткілікті болды ма немесе қосымша материал іздеуге тура келді ме? 3. Қандай компоненттерді қолдандыңыз, неліктен осы компоненттерді қолдандыңыз? | 4. Жұмыс барысында не қиынға түсті және оларды қалай жеңдіңіз (өз бетіңізбен, мұғалімнің, сыныптастардың көмегімен)? 5. Жасап шығарылған бейне контентті кім және қайда қолдана алады? 6. Жобаның даму болашағы қандай? Баяндаманы аяқтағаннан кейін дәрісханаға назарлары үшін алғыс білдіріңіз (ҚБ өзін-өзі бағалау арқылы оқушылар өз білімдеріне бағалау жүргізеді) Мұғалім әр оқушыға өз жобасын талқылауды және оларды бір-бірінің жобасымен салыстыруды, топтармен алдын ала келісілген критерийлердің көмегімен пікір алмасуды ұсынады. Дифференциация Оқушылар өз жобаларын flash және т. б. қосымшалармен біріктіре алады. Құндылықтар- өмір бойы оқыту, ынтымақтастық, ашықтық және академиялық адалдық, еңбек және шығармашылық пікірталас және практикалық іс-әрекет арқылы, сондай-ақ деректер көздерін көрсету, жобаны құру және бағалау кезінде жүзеге асырылатын болады. | | ||||||||||||||||||
https://www.youtube.com/watch?v=4xCldpbDZ10 №1-3 слайдтар слайд №4-5 слайд №6 Өзін-өзі бағалау | ||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы «Өзіңді бағала» 3 минут | Рефлексия
| слайд №6 Өзін-өзі дамыту | ||||||||||||||||||||
Оқушылардың жобалық жұмыстарының нәтижелерін жиынтық бағалау ретінде қолдануға болады | |