ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 16.10.2024
Просмотров: 5
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары | ||||
Бөлім | Веб жобалау | |||
Педагогтың аты-жөні | М.Сарсенбаева | |||
Күні | 10.01.2023 жыл | |||
Сынып 10 «» | Қатысушылар саны | | Қатыспағандар саны | |
Сабақтың тақырыбы | Сайт картасы | |||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 10.2.1.7 Веб-эргономикасының ерекшеліктерін ескере отырып, графикалық редактор арқылы сайттың дизайн – макетін жасау. | |||
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушылар | |||
Ғаламтор, сайт, сайт картасының түрлері, сайт картасының құру ережелері, HTML, тег, web-сайт, web-парақ ұғымдарымен танысады. | ||||
Оқушылардың басым бөлігі | ||||
Сайт картасының құру ережелері, HTML тілі құрылымымен танысады, блокнот қосымшасында web-парақ құруға код жазуды үйренеді. | ||||
Кейбір оқушылар | ||||
HTML тілінде ішкі элементтерді қолданып ғаламтор желісінде web-сайт құрады. |
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезені/ уақыт | Педагогтың әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы 3 мин 7 мин | 1.Оқушылармен амандасу. 2.Өткен сабақты пысықтау. «Миға шабуыл» әдісі арқылы сұрақтар қойылады. 3. Білім алушыларға шағын видео беріліп, оқушылар жаңа тақырыпты табады және талқылайды. Білім алушылардың жауаптарының қорытындысы ретінде жаңа тақырып хабарланады. ҚБ: стикер, аузша мадақтау, қолдау / 2,5 балл/ | 1.Мұғаліммен амандасады. 2. Өткен тақырыптар бойынша сұрақтарына жауап береді 3. Видеоны көреді, тақырыпты табады, талқылайды. | 2,5 балл | Видео | ||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы 10 мин | Жаңа тақырыпты түсіндіру.
ҚБ: стикер, аузша мадақтау, қолдау / 2,5 балл/ | 1. Quizlet платформасы арқылы машықтанады. 2. Видеоны көреді 3.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 4.Сабақтың мақсаттарымен танысады. | 2,5 балл | Quizlet Видео | ||||||||||||||||||||||||
Сергіту сәті 2 мин | Көзге арналған жаттығу. | Видеоны көріп жаттығуды қайталайды | | https://youtu.be/6TAzTd2FKxM | ||||||||||||||||||||||||
12 мин | Тапсырма №1 дәптермен жұмыс. 1-тапсырма. Жеке жұмыс. Ақпараттық диктант 1. Гипермәтін терминін алғаш рет америкалық әлеуметтанушы, философ Тед Нельсон1963 жылы айналымға енгізді. 2. Web-сайт дегеніміз - дизайндары қайталанған web-парақтардың навигациялық, физикалық және мағыналық жағынан да бір серверде біріккен жиынтығы. 3. Дайын материалдардың web-сайтта орналасуын web-басылымнемесе web-публикациядеп атайды. 4. Web-сайттың дербес бөлігін, URL адреспен қамтылған қүжатты web-парақдеп атаймыз. Дескриптор 1. Берілген ақпараттық диктантты толығымен оқиды және қол көтеріп жауап береді. 2. Нәтижесінде сұрақ жауаптарын тікелей слайдтан көріп, тексереді. ҚБ. Бас бармақ тәсілі арқылы оқушыларды бағалау. /3 балл/ 2-тапсырма.Дәптермен жұмыс Html форматындағы сайттың картасы мен xml форматындағы сайттың картасын салыстырыңдар. Айырмашылықтары мен ұқсастықтарын айтыңыздар. Дескриптор
ҚБ. Бас бармақ тәсілі арқылы оқушыларды бағалау. /1 балл/ 3-тапсырма. "Bilimland.kz" онлайн тапсырмаларын ұсыну. https://onlinemektep.org конспект жазып, тапсырмаларын орындайды. Дескриптор 1. Білім алушыларымыз «Online Mektep» ортасында өздерінің жеке құпия аттарымен еніп, теориялық мәліметтерді толық оқып танысады. 2. Жылдам ойлау қабілеттерін арттыру мақсатында «Online Mektep» ортасында тапсырмаларды ретімен орындайды. ҚБ. «Көңіл-күй смайликтері» тәсілі арқылы және WhatsApp арқылы бағалау. ҚБ: /1 балл/ Сабақта формативті бағалау критериі
| 1-тапсырманы дәптерге орындайды және дұрыс жауабын оқиды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды | 1 балл 1 балл 3 балл | Слайд Слайд Bilimland.kz | ||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы 5 мин | 1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. Қорытындылау. Сабақты бекіту. Online test pad ортасында тест алынады. https://onlinetestpad.com/hn4gfaurfxyvk Padlet сайтында әр оқушы өз кері байланысын жазады. Оқушылардың кері байланысын https://padlet.com/nur8727/lghbmhx8m7dqxc34 сайты экраннан көрсетіліп, оқылады. | Өзін-өзі бағалау. | | https://padlet.com/nur8727/lghbmhx8m7dqxc34 | ||||||||||||||||||||||||
Үй тапсырмасы 1 мин |
| ДК өз бетінше орындайды | | Bilimland.kz |
Тексерілді..................................