ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 17.10.2024
Просмотров: 5
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бекітемін:______________
Бөлім | 5-бөлім. IT Startyp | ||||
Педагогтің аты-жөні: | Губашева Орынгүл | ||||
Күні: | 28.02.2022 | ||||
Сынып: | 11 | ||||
Сабақ тақырыбы: | IT Startup және жарнама | ||||
Оқу бағдарламасын сәйкес оқыту мақсаттары | 11.4.2.4 Маркетингтік жарнама жасау (инфографика, бейне) | ||||
Сабақ мақсаттары |
| ||||
Сабақтың барысы | |||||
Сабақтың кезеңдері/ уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Сабақтың басы 5 мин | Ұйымдастыру кезеңі. «Жұбыңды тап» әдісі Оқушылар алған стикерлердің біреуінде терминдер, екіншісінде анықтамалар болады. Әр оқушы стикерін оқып, өз «жұбын» жылдам табуы керек | Оқушылар сәлемдеседі Оқушылар сұраққа жауап береді | Оқушылардың жауаптарын ауызша бағалау | | |
Сабақтың ортасы 30 мин | Жаңа материалды меңгеру «Кластер» әдісі Топтағы оқушылар параграф мәтінін оқып, «Стартап» кластерін жасайды Әр топтың спикері өз кластерін қорғайды, қалған топтар нақтылайтын сұрақтар қояды. Өзара бағалау. «Екі жұлдыз және бір тілек» әдісі Білу және түсіну
Жоғарғы деңгейдегі тапсырмаларды орындатуға арналған тапсырмалар: 4. Стартаптың төмендегі кезеңдерінің қандай ерекшеліктері бар екенін белгілеңдер:
Ашық бета-нұсқа Қолдану Стартапты жасау кезінде түрлі нұсқалардың қажеттігін түсіндіріңдер. Жұптық жұмыс: №1 тапсырма: Стартап кезеңдерін сәйкестендір. Ашық бета-нұсқа Осы кезеңде түзетулер енгізіледі және жобаның жұмыс үлгісінің ақаулары №2 тапсырма: Стартап кезеңдерін сәйкестендір. Берілген сипаттамалардың қайсысы стартаптың бастапқы кезеңіне тән екенін анықта: жобада пайдаланушылар саны шектеулі, олардың негізгі міндеті жобаның проблемалық нүктелерін табу.
Дұрыс жауап: Жоғарғы деңгейдегі дағдыларын дамыту
Деңгейлік тапсырмалардың үлгісі (толық нұсқасы оқулықта берілген): А деңгейі. Кестені толтыр. | Сұрақтарға жауап береді Мәтінді түсініп оқиды Тапсырмаларды орындайды | Ауызша мадақтау, ынталандыру Смайликтер | Оқулық bilimland.kz | |
Сабақтың соңы 5 мин | Рефлексия. (Ж). «Ара ұясы» техникасы Мұғалім жұптағы оқушыларға не білгендігі туралы пікір алмасуды және екі сұрақтан дайындауын тапсырады. Содан кейін әрбір жұп кезектесіп сұрақ қояды, ол сұраққа жауапты басқа оқушылар береді. Сонымен берілген осы техника негізінде мұғалімнің көмегімен берілген мәліметтер қорытындыланады, өңделеді. Мақсаты: Оқушы алған білімін саралай білуге дағдыланады. Тиімділігі: Тақырып бойынша оқушылардың пікірін анықтайды. Жинақталған деректердің құнды болуын қадағалайды. Үй тапсырмасы (таңдау бойынша)
Crowdfunding-платформасында cтартапты іске қосудың SWOT-талдауын жүргізіңдер. SWOT-талдау параметрлері | Сұрақтарға жауап береді Тақырыптан түсінгенін айтады | | Кері байланыс |