Файл: Кні Малім збаан Зарина.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 17.10.2024

Просмотров: 3

Скачиваний: 0

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Күні:

Мұғалім: Өзбақан Зарина

Сабақтың тақырыбы:

Сымсыз желілер

Сынып:6

Сабаққа қатысқандар саны:

Сынып: 6

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

6.1.3.1-Сымсыз байланыстың артықшылықтарын түсіндіру.

Сабақтың мақсаты:

Сымсыз байланыс түрлерін ажырату.

Бағалау критерий

Сымсыз желілер туралы біледі.

Сымсыз байланысты қолдана алады.

Сабақ барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар




1 `Басы


Амандасу. Түгендеу. Сабақтың тақырыбы, мақсаты, бағалау критерийлерімен таныстыру.
















Тақырыпты түсіну деңгейін арттыруға, сөйлеу мен ойлауды жетілдіру мақсатында «Өрмекші торы» әдісі сұрақ жауап арқылы өткенді қайталаймын.

«Топқа бөлу» https://flippity.net/


(Ұ) Тапсырма 1. Сұрақтарға жауап беру:




1.Операциялық жүйелер дегеніміз не?

2.Операциялық жүйелердің түрлерін атаңыз?

3.Windows операциялық жүйесі дегеніміз не?

4. «Пуск» батырмасының қызметі қандай?

https://flippity.net/








https://flippity.net/





Негізгі бөлім


Демек бүгінгі сабақ тақырыбы:Сымсыз желілер

Сурет бойынша сабақ тақырыбын ашу.







Сурет







Оқушыларға сымсыз желілер туралы түсіндіріледі,(бейнесабақ)

Әр топқа сымсыз желі түрлері туралы тапсырма беремін.


Оқушылар жаңа сабақ туралы ақпаратты бейне сабақ көру арқыла алады:



(Т) Тапсырма 1. Әр топ берілген сымсыз желілер туралы анықтама айтады.




Бағалау критерий

дескриптор

Сымсыз желілер туралы біледі.


сымсыз желі түрлерінің анықтай алады

сымсыз желі түрлеріне юайланысты анықтамаларын айтады




өзін-өзі бағалау

Бағалау парағы арқылы өзін-өзі бағалау


youtube,

кескін

https://youtu.be/7BEebXJazSw







«Тез,жылдам» әдісі арқылы quizlet Платформасында тапсырмалар орындатамын



Тапсырма 2

1.Сәйкестендіру

2 .Тест

3.Гравитация


Бағалау критерий

дескриптор












https://quizlet.com/629759758/%D0%A1%D1%8B%D0%BC%D1%81%D1%8B%D0%B7-%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D1%96-flash-cards/




Соңы


Рефлекция.

«Бір сөзбен»әдісі бойынша орындатамын


Оқушылар ұсынылған 12 сөздің ішінен өз жай кұүйлерін нақты жеткізе алатын 3 сөзді таңдап алу крек.Ыза

Ашу

Куаныш

Немқұрайлық

Қанағаттану

Іш пысу

Үрей

Тыныштық

Сенімділік

Сенімсіздік

шапшаңдық









Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы




Сабақ бойынша рефлексия

Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?

Жеткізбесе, неліктен?

Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?

Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?

Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?

Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз.