ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 05.02.2024
Просмотров: 7
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бөлім | Салт – дәстүр және ауыз әдебиеті | ||||
Пәні: | Дүниетану | ||||
Күні: | | ||||
Педагогтіңаты-жөні: | | ||||
Сынып:2 | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтыңтақырыбы | Пікір алмасайық БЖБ №3 | ||||
Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары | 2.1.4.2 күнделікті жағдаяттардағы (үйде және қоғамдық орындарда) қауіпсіздік ережелерін түсіндіру 2.3.4.1 Әл-Фарабидің ғылымның дамуына қосқан үлесі туралы әңгімелеу 2.3.3.1 Ботай мәдениетінің ерекшеліктерін сипаттау | ||||
Сабақтың мақсаты | Өтілген тақырыптарды пысықтайсың. | ||||
Сабақ барысы | |||||
Сабақтың кезеңі/уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Сабақтыңбасы (1мин) | Ұйымдастырукезеңі: Психологиялықахуалорнату. | Оқушылар сабаққа назар аударады. | | | |
Сабақтың ортасы (2мин) 8 мин | Үй тапсырмасын тексеру Ботайлықтар жылқы малын қолға қалай үйретті ? эссе жазып кел.. «Ой қозғау» әдісі Көшеде бейтаныс адам жолығып, ол кісі саған анаң жібергенін айтты. Бұндай жағдайда сен не істейсің? Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау 1-тапсырма Ұжымдық жұмыс Алдыңда ежелгі қаланың суреті бейнеленген. Ол жердің тұрғындары қалай өмір сүргенін мәтінді пайдалана отырып, сипаттап айтады ЕБҚ оқушыға тапсырма:Өзіңді қалай ұстау керек Ереже құрастыр. | Ботайлықтар жылқы малын қолға қалай үйретті ? эссе жазып кел.. Жағдаяттың сұрағына жауап береді Сипаттап айтады | Дескриптор: -эссе жазады (1б) Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! Дескриптор: -қауіпсіздік ережесін біледі (1б) Ереже құрастырады (1б) -Сенім нөмірлерін біледі (1б) Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! | Оқулық Слайд түсіндірме | |
7 мин | 2- тапсырма Жеке жұмыс «Анықта » әдісі Әл – Фараби қандай ғылымдарды зерттеген? Түсіп қалған әріптерді жазады 3-тапсырма Жұптық жұмыс Бірнеше дұрыс жауапты таңдайды Ботайлықтар әлемде алғаш болып жылқыны қолға үйретті. Адамдар неге осы уақыттан бастап жаңа жер тауып, көшіп-қона бастады? ЕБҚ оқушы: Жұмбақты шешеді Дәптермен жұмыс . Суреттегі еңбек құралының атауын жазады . | Адамдардың не себепті көшіп қонып отырғаны туралы айтады . Жұмбақты шешеді. Суреттегі еңбек құралының атауын біледі | Дескриптор: - Әл – Фараби туралы айтады (1б) - Әл – Фараби зерттеген ғылымдарды жазады (1б) -Қортындылайды (1б) Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! Дескриптор : -Ботайлықтар туралы біледі (1б) -Жұмбақты шешеді (1б) -Еңбек құралының атауын жазады (1б) Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! | Оқулық , дәптер | |
Сергіту сәті 2 минут | | | | | |
20 мин | 3 – тапсырма БЖБ | | | БЖБ тапсырмалары | |
Сабақтыңсоңы 5 мин | Сабақты қорытындылау. Бүгінгі оқу мақсаты қандай болды? -Сабақтың мақсатына жеттің бе ? - Не қиын болды Маға тиімді болды ... Мен білдім... Білгім келеді .... Үйге тапсырма: Тест сұрақтарын құрастыр. | Бүгінгі сабақтағы өзінің әрекеті туралы, жаңа білімді меңгерудегі өзінің жетістіктері мен қиыншылығы туралы ой бөліседі. өзін бағалайды | Кері байланыс : Бүгінгі сабақтың оқу мақсатына жеттік пе ? Бүгінгі сабақта не үйрендің ? Қорытынды бағалау . ҚБ : 1-10 б жүйе | Қорытынды бағалау |