ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 03.02.2024
Просмотров: 7
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
6.2А-бөлім. 3D - баспа | Мектеп: №4 Балажан Бөлтірікова атындағы мектеп-лицей | | |||||
Сынып: 6А | Мұғалімнің аты-жөні: Сулейманова Гульмира Егоровна | | |||||
Сабақтың тақырыбы | Объектілердің 3D модельдері | | |||||
Оқу мақсаты | 6.2.1.2. 3д – редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану | | |||||
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушылар үшін: 3д – редакторға арналған барлық құралдарды білу. Көпшілік оқушылар үшін: 3д –редактор құралдарын қолдана алады. Кейбір оқушылар:3д –редактор құралдарының графика құруға арналғандарын атап, оларды практикада қолданады. | | |||||
| Сабақтың барысы | ||||||
| Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің іс әрекеті | Оқушының іс әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
| Сабақтың басы 2 мин Сабақтың ортасы 10 мин | Психологиялық ахуал Ұшақ арқылы тілектер айту Топқа біріктіру Ұшақтың билеті арқылы бірігеді 1 топ Economy class 2 топ Business class «Ұшақ әдісі» арқылы сұрақтарға жауап береді 1.SketchUp дегеніміз не? 2.2D графикаға жататын бағдарламалар 3.Үш өлшемді графика 4.Сызу құралдары 5.Айналу денелеріне қандай фигуралар жатады? | Оқушылар ұшып бара жатқан ұшақтың сұрақтарына жауап береді | ҚБ «Мадақтау» ауызша | ұшақ, слайд https://wordwall.net/ru/resource/31342017/3d-%d0%b1%d0%b0%d1%81%d0%bf%d0%b0 | ||
| Жаңа сабақ 8 мин 20 мин | Жаңа тақырыппен таныстыру. 1.Топпен жұмыс «Ойлан, бірік, бөліс» әдісі: 1-топ Компьютерлік графика д/з – 2-топ 3D редакторының құралдары Постер қорғайды. Әр топ қорғайды 2. «Парашюттағы тапсырмалар» әдісі Деңгейлік тапсырмалар А-деңгейі Шеңбер құралын алып шеңбер сызады Сығу/созу батырмасының көмегімен шеңберді жоғары көтереді Шеңбер құралының көмегімен ішкі шеңбер сызады В-деңгейі Сығу/созу құралының көмегімен ішкі шеңберді төмен түсіреді Сызық құралын пайдаланып, тұтқа жасау үшін тік сызық сызады Доға құралын пайдаланып доғаны салады С-деңгейі Өшіргішті пайдаланып ішкі доғаны өшіреді Таңдау құралын пайдаланып тұтқасы бар аймақты таңдайды Орын ауыстыру құралын пайдаланып тұтқаны ыдыс қабырғасына жақындатады. Жеке жұмыс 3.Сергіту сәті «Мұрын, құлақ, төбе, еден» ойыны Мұғалім саусағымен біресе мұрынды, біресе құлақты, біресе төбені, біресе еденді көрсетеді. Кейде айтқан сөзді керіснше көрсетіп жаңылыстыруға тырысады. Кім қателессе орнына отырады. | Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу Оқушылар өз болжамдарын айтып, талқылау жүргізеді Дескриптор: -Компьютерлік графиканың ұғымын айта алады; -3D редактордың құралдарын біледі Дескриптор: -шеңберді сыза алады; -соза алады; -құралдарды қолдана алады; | Топтар бірін-бірі саусақ арқылы бағалайды ҚБ «% таяқшасы» ҚБ Мұғалім оқушылар жұмысын тексеріп кері байланыс беріп отырады | | ||
| Сабақтың соңы Қорытынды Ой толғаныс. 3 мин Кері байланыс 2 мин Үйге | 4. «Кім жылдам?» әдіс Жұптық жұмыс әрбір жерде құралдардың суреті тұрады соның аттарын дәптерге жазады Мүғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын ұшақтарға жазып лақтырады 1.Не қиын болды? 2.Тапсырманың қай түрі ұнады? Оқулықтағы §12 оқу 70 беттегі Үй тапсырмасын орындау | Дескриптор: Оқушылар құралдардың аттарын анықтайды | «% таяқшасы» Оқушылар бағалау критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды | |