ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 03.02.2024
Просмотров: 8
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспары | ||||
Бөлім | Компьютерлік жүйелер және желілер | |||
Педагогтың аты-жөні | | |||
Күні | | |||
Сынып 6 | Қатысушылар саны | | Қатыспағандар саны | |
Сабақтың тақырыбы: | Практикалық тапсырмалар | |||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 6.1.2.1 операциялық жүйелердің негізгі функцияларын атау | |||
Сабақтың мақсаты: | Барлық оқушылар: | |||
Жұмыс үстелінде орналасқан таңбалардың атауы мен атқаратын қызметін жазады | ||||
Көптеген оқушылар: | ||||
Терминдердің үш тілдегі баламасын береді. | ||||
Кейбір оқушылар: | ||||
Windows операциялық жүйесіндегі терезенің түрлерін ажырата білу. |
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезені/ уақыт | Педагогтың әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы | 1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Сергіту сәті. Оқулық. 9-бет 4-сурет. Жаттығуды орындауға ұсынамын. | 1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. | | |
Сабақтың ортасы | Жеке жұмыс.1-тапсырма. § 1.7 , 36-бет 7-тапсырма Дескриптор: -Жұмыс үстелінде орналасқан таңбалардың атауы мен атқаратын қызметін жазады. ҚБ: стикер /2 балл/ Жеке жұмыс.2-тапсырма. § 1.7 , 36-бет 8-тапсырма Дескриптор: -Терминдердің үш тілдегі баламасын береді. ҚБ: стикер: /2 балл/ Топтық жұмыс. 3-тапсырма. § 1.7 , 37-бет 9-тапсырма Дескриптор: -Терезенің қандай түрлері берілгенін анықтайды. ҚБ: стикер: /4 балл/ Жеке жұмыс. 4-тапсырма. Алғашқы компьютерлерде операциялық жүйе болмаған. Операциялық жүйенің пайда болуына не себеп болды? Дескриптор: -Операциялық жүйенің пайда болуына түсініктеме береді. ҚБ: 2 /балл/ | 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды 4-тапсырманы орындайды | | |
Сабақтың соңы | 1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: | Өзін-өзі бағалау. | | |
Үй тапсырмасы | § 1.7 | | | |