Файл: Алгоритмдеу жне программалау Педагогты атыжні.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 19.03.2024

Просмотров: 5

Скачиваний: 0

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Қысқа мерзімді жоспары

Бөлім

Алгоритмдеу және программалау

Педагогтың аты-жөні




Күні




Сынып 10

Қатысушылар саны




Қатыспағандар саны




Сабақтың тақырыбы:

ФУНКЦИЯ

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары


10.5.1.1 Функциялар мен процедураларды пайдаланып бағдарламалау тілінде

код жазу

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар:

Python программалау тіліндегі функцияны анықтайды

Көптеген оқушылар:

Функция мен процедура түрлерін салыстырады

Кейбір оқушылар:

Функция және процедураларды қолданып программалайды


Сабақтың барысы:


Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

1.Оқушылармен амандасу.

2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.

3.Жаңа тақырыпқа шолу

Өткен сабақты пысықтау: «Ойлаудың алты

қалпағы» әдісі

Оқушылар өткен тақырып бойынша теория және

практиканы меңгерген соң алты түрлі ой айтады.

Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау,

ынталандыру

1.Мұғаліммен амандасады.

2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.






Сабақтың ортасы


«Ғажайып ұяшықтар» әдісі

Интербелсенді тақтадан тапсырмалар жасырынған

ұяшықтар беріледі. Оқушылар ұяшықтарды таңдайды,

тапсырмаларды орындайды.

№1 тапсырма. Қосынды *

Берілген a, b, с, d (1
сандардың қайсысы ең кіші екенін тап. a мен b және

с мен d-ның арасындағы сандардың қосындысын тап






Дескриптор:

Python программалау тіліндегі функцияларды

қолданып есептерді программалайды.

Оқушылар жұмыстарын балл қою арқылы бірін-бірі

бағалайды.


Мұғалімді тыңдайды


1-тапсырманы орындайды

2-тапсырманы орындайды


3-тапсырманы орындайды


Стикер

4 балл

Стикер

3 балл

Стикер

3 балл




Сабақтың соңы

Шағын тест

Оқушылар тест сұрақтарына жауап береді.

Бір-бірін бағалайды

Кері байланыс: «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі

Оқушылар сабақтан алған жақсы екі әсері және

түсінбеген сұрағын айтады.


Өзін-өзі бағалау.




Плакат /слайд/