ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 19.03.2024
Просмотров: 9
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
«Бекітілді»________________оқу ісінің орынбасары А.Е.Таргынова
Бөлім | Веб-жобалау |
Педагогтың аты-жөні | Шорманова Ж.Б. |
Күні: 09.01.2023 | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
Сынып: 10 А | |
Сабақтың тақырыбы | § 4.1 WEB-ПРОГРАММАЛАУ. WEB-САЙТ ТУРАЛЫ ТҮСІНІК |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: | 10.4.2.1 web-парақшаларды әзірлеуде HTML-тегтерін қолдану |
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушы: Web-программалау, HTML тілі ұғымдарын анықтай алады; Көпшілік оқушы: Сайтты жариялау тәсілдерін салыстыра алады; Кейбір оқушы: Web-сайтты жасақтау жұмысын қолдана алады; |
Бағалау критерйлері: |
|
Құндылықтарға баулу: | Өмір бойы білім алу |
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әректі | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабатың соңы | Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу «Миға шабуыл» әдісі(сұрақтар қою)
Жаңа сабақты меңгерту.«Көршіңе әңгімелеп бер» әдісіОқушылар кітаппен жұмыс істейді. Түсінгендерін қасындағы құрбысына айтып береді. Мұғалім оқушылардың білімдерін толықтырады. 1-тапсырма. «Венн диаграммасы» әдісі Оқушылар HTML тілі мен WEB-программалауды салыстырады. Дескриптор:HTML тілі мен WEB-программалау ұғымдарын анықтайды. 2-тапсырма.
Web-сайттың танымалдығына төмендегі көрсетілген түрткіжайттардың қайсысының әсері үлкен деп ойлайсыңдар?
Дескриптор: Web-сайт программалау туралы тұжырым жасайды Шағын тест Оқушылар тест сұрақтарына жауап береді. Кері байланыс: «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі Оқушылар сабақта алған жақсы екі ақпаратын және түсінбеген бір сұрағын стикерге жазады | Оқушылар бір-біріне түсіндіреді. Дәптерге орындайды Ойларын ортаға салады. Тест орындайды | 3 балл 2 балл 3 балл 2 балл | Слайд1 Оқулық Слайд2 Слайд3 А4 парақ Слайд4 |
Бөлім | Веб-жобалау |
Педагогтың аты-жөні | Шорманова Ж.Б. |
Күні12.01.2023 | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
Сынып: | 10 А |
Сабақтың тақырыбы | § 4.2 HTML ТІЛІ |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: | 10.4.2.1 web-парақшаларды жасауда HTML-тегтерін қолдану |
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушы: «HTML тілі», «тег» ұғымдарынанықтай алады; Көпшілікоқушы: HTML тілі құжатының құрылымымен таныса алады; Кейбір оқушы: HTML тілінде құжаттың ішкі элементтерін басқару тегтерін қолдана алады; |
Бағалау кретерийлері: |
|
Құндылықтарға баулу: | Өмір бойы білім алу |
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңіуақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әректі | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы | Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Топқа біріктіру: «Мозайка» әдісі Сурет қиындылары арқылы топтарға бірігеді. Өткен сабақты пысықтау «Миға шабуыл» әдісі
HTML тілінің өздеріңе таныс басқа программалау тілдерінен қандай ерекшелігі бар депойлайсыңдар? «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі Оқушылар кітаптағы тақырыпты жұптасып талқылайды. Мұғалім оқушылардың білімдерін толықтырады. 1-тапсырма. - HTML тілінде құжаттың ішкі элементтерін басқару командаларының жұмысын талдаңдар. Бұл командаларды жұмыс қызметтеріне қарай топтарға жіктеңдер. Дескриптор: HTML тілінің ішкі элементтерінің басқару командаларының жұмысынанықтайды. 2-тапсырма. 1. HTML тілінің кодын енгізіп, нәтижесін алыңдар. ТақырыбыТақырыбыТақырыбыHTML тілінің кодын енгізіп, нәтижесін алыңдар Бұл қалың жазу Это strong- текст Бұлүлкенжазу Қиғашжазу Бейне немесе дыбыс файлын ойнатуБетті жүктегенде дыбыс файлды ойнату: Бейнефайлғасілтеме: Дыбыстықфайлғасілтеме: 1 мен 10 аралығындағысандыенгіз: input type="number" max="10" min="1" value="1" > |