Файл: 53. Шамаларды бірліктерін трлендіру жне мндерін салыстыру.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 19.03.2024
Просмотров: 15
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қмж үлгісі
Білім беру ұйымының атауы | | |||||
Пәні: | | |||||
Бөлім: | | |||||
Педагогтің аты-жөні: | | |||||
Күні: | | |||||
Сынып: 2 | | |||||
Тақырыбы | 53. Шамалардың бірліктерін түрлендіру және мәндерін салыстыру. | |||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 2.1.3.4. Ұзындық (см, дм, м), салмақ (кг, ц), уақыт (сағ, тәул., ай, жыл) бірліктерін олардың бір-біріне қатынастары негізінде түрлендіру. 2.1.3.3. Ұзындық (см, дм, м), масса (кг, ц), ыдыс көлемі (л), уақыт (сағ, тәул., ай, жыл) бірліктерінің мәндерін салыстырып, шама мәндеріне қосу/алу амалдарын қолдану. | |||||
Сабақтың мақсаты | Шама мәндеріне қосу, азайту амалдарын қолданады, олардың мәндерін салыстырады, түрлендіреді. | |||||
| Сабақтың барысы | |||||
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең-дері | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Сабақтың басы 2 минут | I.Ұйымдастыру. Сәлемдесу. Психологиялық дайындық Мейірімді жүрекпен Ақ пейілді тілекпен Амандасып алайық Бір жадырап қалайық | 1.Мұғаліммен сәлемдеседі. 2.Өлең шумағын айтады. | Жарайсыңдар! | | ||
2 минут 3минут | Үй тапсырмасын тексеру: 8-тапсырма. Өткен сабақты пысықтау. Сағаттардың көрсетіп тұрған уақытын жаз. | Есепті шығарып келгенін айтады. Жауаптарын салыстырады. минуттық тіл 12- ні көрсетіп тұрған уақытты дәл анықтайды және жазады; сағаттың ширек бөлігі қалған уақытты дәл анықтайды және жазады; | Ауызша мадақтау | | ||
Сабақтың ортасы 1минут Білу. 3 минут 3 минут 3минут 3минут 2минут 3минут 3минут 3минут 4 минут 3минут 2минут | Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстырамын. III. Жаңа тақырып. Білу және түсіну Оқулықпен жұмыс. 1-тапсырма. 2-тапсырма. Көп нүктенің орнына массаның сәйкес бірліктерін қой. • Сөмкенің массасы – 2кг . • Бір қап сәбіздің массасы – 50 кг . • Бір қапшық ұнның массасы – 3 кг . 3-тапсырма. Көп нүктенің орнына уақыттың сәйкес бірліктерін қой. • Бір аптада – 7 күн. • Жаздың ұзақтығы – 3 ай • Ұшақ – 3 сағат ұшты. 4-тапсырма. Көп нүктенің орнына сыйымдылықтың Сәйкес бірліктерін қой. • Шәйнектің сыйымдылығы – 2 л. • Шелектің сыйымдылығы – 10л. • Қазанның сыйымдылығы – 5л Сергіту сәті Асық әні ЕБҚ тапсырмасы Амалдарды орында. 1 аптада неше күн бар? 1сағатта неше минут бар? 5-тапсырма. орнына тиісті санды қой. 100см = 1 м 10см = 1 дм 100кг = 1 ц 2 м = 20дм = 200см 1 сағ =60 мин 24 ай = 2 жыл 4 м = 40дм 300 кг =3 ц 37 сағ = 1тәул.13 сағ 800 см = 80дм =8 м 6 -тапсырма. 9 м = 90 дм 800 кг < 9 ц 3 м > 200 см 700 см > 8 дм 4 ц * 400 кг 200 кг < 3 ц 2 тәул. 3 сағ > 29 сағ 2 жыл 4 ай < 30 ай 7-тапсырма. Күнтізбені пайдаланып, күз айларында неше күн және неше апта бар екенін анықта. Қыркүйек-30күн Қазан-31күн Қараша-30күн 30+31+30/91 91/7/13 апта бар. 9- тапсырма. Жауабы: Атырау 10-тапсырма. Егер кеше сейсенбі болса, онда бүрсігүні қандай күн болады? Жұма | Көп нүктенің орнына ұзындықтың өлшем бірлігін қояды. Көп нүктенің орнына ұзындықтың , массаның, уақыттың, көлем (сыйымдылықтың) сәйкес бірліктерін қояды, түсіндіреді. . Сергіту сәтін іс-қимылмен көрсетеді. Көп нүктенің орнына сыйымдылықтың өлшем бірлігін қояды Өлшем бірліктерді салыстырады күнтізбені пайдаланып, күз айларында неше күн бар екенін, неше апта бар екенін анықтайды 100 көлемінде сандарды қосу, азайту амалдарын пайдаланады. сұраққа жауап береді | Дескриптор: 1. Көп нүктенің орнына ұзындықтың өлшем бірлігін қояды. Дескриптор: 1. Көп нүктенің орнына массаның өлшем бірлігін қояды. Дескриптор: 1.Көп нүктенің орнына уақыттың өлшем бірлігін қояды. Дескриптор: Көп нүктенің орнына сыйымдылықтың өлшем бірлігін қояды Дескриптор: 1. Көп нүктенің орнына сыйымдылықтың өлшем бірлігін қояды Дескриптор: Өлшем бірліктерді салыстыра-ды Дескриптор: 1. күнтізбені пайдаланып, күз айларында неше күн бар екенін, неше апта бар екенін анықтайды Дескриптор: 1.100 көлемінде сандарды қосу, азайту амалдарын пайдаланады 2.Амалдарды орынлайды Дескриптор: 1.сұраққа жауап береді | Оқулық плакат | ||
Сабақтың соңы 1 минут 2мин 2мин | IV.Сабақты қорытындылау (оқу мақсаты мен бағалау критерийлеріне оралу): -Бүгінгі оқу мақсаты қандай болды? -Жетістік критерийлеріне жеттік пе? Үй тапсырма : 8-тапсырма. Оқушылардың білімін бағалау Рефлексия | Сұрақтарға жауап береді, өз ойларын айтады. Үй тапсырма сын жазады Кері байланыс жасайды | Мадақтау сөздерін айту Балдар жиынтығын қою | Алма, гүл стикерлері Кері байланыс пллакаты |
1
Білім беру ұйымының атауы | | |||||||||||||||||||||
Пәні: | | |||||||||||||||||||||
Бөлім: | | |||||||||||||||||||||
Педагогтің аты-жөні: | | |||||||||||||||||||||
Күні: | | |||||||||||||||||||||
Сынып: 2 | | |||||||||||||||||||||
Тақырыбы | 54. Шамалардың мәндерін қосу және азайту | |||||||||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 2.1.3.4. Ұзындық (см, дм, м), салмақ (кг, ц), уақыт (сағ, тәул., ай, жыл) бірліктерін олардың бір-біріне қатынастары негізінде түрлендіру. 2.1.3.3. Ұзындық (см, дм, м), масса (кг, ц), ыдыс көлемі (л), уақыт (сағ, тәул., ай, жыл) бірліктерінің мәндерін салыстырып, шама мәндеріне қосу/алу амалдарын қолдану. | |||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты | Шама мәндеріне қосу, азайту амалдарын қолданады, олардың мәндерін салыстырады, түрлендіреді. | |||||||||||||||||||||
| Сабақтың барысы | |||||||||||||||||||||
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең-дері | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||||||||||||||||||
Сабақтың басы 2 минут | I.Ұйымдастыру. Сәлемдесу. Психологиялық дайындық Мейірімді жүрекпен Ақ пейілді тілекпен Амандасып алайық Бір жадырап қалайық | 1.Мұғаліммен сәлемдеседі. 2.Өлең шумағын айтады. | Жарайсыңдар! | | ||||||||||||||||||
2 минут 3минут 2минут | Үй тапсырмасын тексеру: 8-тапсырма. Өткен сабақты пысықтау. 3 аптада неше күн бар? 1тәулікте неше сағат бар? 24сағатта неше тәулік бар? 2сағ 15минутта неше минут бар? Қызығушылығын ояту. Сызбаға қара. Шамалар жайлы не білесің?
| Есепті шығарып келгенін айтады. Жауаптарын салыстырады. Шамаларды түрлендіреді Өлшем бірліктерін айтады | Ауызша мадақтау Жарайсың! | | ||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы 1минут Білу. 3 минут 3 минут 3минут 3минут 2минут 3минут 3минут 3минут 4 минут 3минут | Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстырамын. III. Жаңа тақырып. Білу және түсіну Оқулықпен жұмыс. 1-тапсырма. 5 сағ – (87 мин – 27 мин) = 300 мин. – 60 мин. = = 240 мин 2 тәул. + (35 сағ – 11 сағ) = 48 сағ. + 24 сағ. = 92 сағ. 3 м – (37 см + 63 см) = 300 см – 100 см = 200 см 9 ц – (72 кг + 28 кг) = 900 кг – 100 кг = 800 кг 50 л – (9 л – 7 л) = 50 л – 2 л = 48 л 400 кг + (8 ц – 300 кг) = 400 кг + 500 кг = 900 кг 2-тапсырма. Әкелінді-33л Берілді – 20л және 10 л Қалды-?л Ш: 20+10=30л 33-30=3л Ж: асханада 3 литр сүт қалды. 3-тапсырма. Болды-32 сағ Жүрді-1тәул және 5сағ Ұшты-? Сағ Ш: 1тәул+5сағ/29сағ 32-29/3сағ Ж: жолаушы ұшақпен 3сағат ұшты 4-тапсырма. Оқу жылында-5а Жазғы демалыс –?, 8 а артық Барлығы-?а Ш:5+8=13 5+13=18 Ж: барлығы 18 апта демалыс бар. Сергіту сәті «Көңілді күн» әні ЕБҚ тапсырмасы 2 аптада неше күн бар? 2сағатта неше минут бар? 5-тапсырма. Кестелер бойынша теңдеулер құр. Оларды шеш. Х+17=57 24+у=81 Х=57-17 у=81-24 Х=40 у=57 40+17=57 24+57=81 У-38=52 73-х=28 У=52+38 х=73-28 У=90 х=45 90-38=52 73-45=28 6 -тапсырма. Сынық сызықтың ұзындығын тап. 2см+3см+4см+1см=10см 7-тапсырма. Көліктердің жол жүру кестесін зертте.
9- тапсырма. Әріптерден сөздер құрастыр. Артық сөзді тап. ЛТИР ҒАСАТ ТЕМР ЕРЦНТНЕ ҚУСО Литр, сағат, метр, центнер, қосу Қазақтың байырғы уақыт өлшемдері: сүт пісірім, бие сауым, ет пісірім, сәске түс, шаңқай түс және т.б. | шамалардың мәндерін қосу және азайту. Есептің шартын құрады, құрама есептің мәнін табады. Есептің шартын құрады, құрама есептің мәнін табады. Есептің шартын құрады. Шешуін табады. Сергіту сәтін іс-қимылмен көрсетеді. теңдеулерді шешеді Сынық сызықтың ұзындығын анықтау үшін сызығышты қолдану, өлшеу білігін қолданады Көліктердің жол жүру кестесін зерттейді. Әріптерден сөздер құрастырады,артық сөзді табады | Дескриптор: 1.шамалар-дың мәндеріне қосу, азайту амалдарын орындайды (уақыт, көлем, ұзындық); Дескриптор: 1. Есептің шартын құрады. 2. құрама есептің мәнін табады. Дескриптор: 1.Есептің шартын құрады. 2.Шешуін табады. 3.Жауабын жазады. Дескриптор: 1.теңдеулерді оқиды, шешуін табады, тексеру жасайды Дескриптор: 1. Сынық сызықтың ұзындығын табады Дескриптор: 1.Көліктердің жол жүру кестесін есептеп шығарады Дескриптор: 1. Әріптерден сөздер құрастырады,артық сөзді табады. | Оқулық | ||||||||||||||||||
Сабақтың соңы 1 минут 2мин 2мин | IV.Сабақты қорытындылау (оқу мақсаты мен бағалау критерийлеріне оралу): -Бүгінгі оқу мақсаты қандай болды? -Жетістік критерийлеріне жеттік пе? Үй тапсырма : 8-тапсырма. 3 тәул. – (82 сағ – 34 сағ) 8 ц – (36 кг + 64 кг) 4 ц – 300 кг 3 м – (10 дм + 3 дм) Оқушылардың білімін бағалау Рефлексия | Сұрақтарға жауап береді, өз ойларын айтады. Үй тапсырма сын жазады Кері байланыс жасайды | Мадақтау сөздерін айту Балдар жиынтығын қою | Кері байланыс пллакаты |
Қмж
Білім беру ұйымының атауы | | |||||
Пәні: | | |||||
Бөлім: | | |||||
Педагогтің аты-жөні: | | |||||
Күні: | | |||||
Сынып: 2 | | |||||
Тақырыбы | 55. Өзіңді тексер. | |||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 2.1.3.4. Ұзындық (см, дм, м), салмақ (кг, ц), уақыт (сағ, тәул., ай, жыл) бірліктерін олардың бір-біріне қатынастары негізінде түрлендіру. 2.1.3.3. Ұзындық (см, дм, м), масса (кг, ц), ыдыс көлемі (л), уақыт (сағ, тәул., ай, жыл) бірліктерінің мәндерін салыстырып, шама мәндеріне қосу/алу амалдарын қолдану. | |||||
Сабақтың мақсаты | Шама мәндеріне қосу, азайту амалдарын қолданады, олардың мәндерін салыстырады, түрлендіреді. | |||||
| Сабақтың барысы | |||||
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең-дері | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Сабақтың басы 2 минут | I.Ұйымдастыру. Сәлемдесу. Психологиялық дайындық | 1.Мұғаліммен сәлемдеседі. 2.Өлең шумағын айтады. | Жарайсыңдар! | | ||
2 минут 3минут | Үй тапсырмасын тексеру: 8-тапсырма. 3 тәул. – (82 сағ – 34 сағ) 8 ц – (36 кг + 64 кг) 4 ц – 300 кг 3 м – (10 дм + 3 дм) Өткен сабақты пысықтау. 2метрде неше см бар, 2тоннада неше центнер бар, Үйің мен мектептің арақашықтығы қанша? | Есепті шығарып келгенін айтады. Жауаптарын салыстырады. | Ауызша мадақтау Жарайсың! | | ||
Сабақтың ортасы 1минут Білу. 3 минут 5 минут 4минут 5минут 2минут 3минут 4минут 3минут | Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстырамын. III. Жаңа тақырып. Білу және түсіну Оқулықпен жұмыс. 1-тапсырма. Сандарды рим цифрларымен жаз: 2, 4, 5, 8. II , IV, V, VIІІ ә) Өрнектердің мәнін рим цифрларымен жаз. ІІ + V = VII XI – V = VI IX – III = VI 2-тапсырма. ұзындықтың өлшем бірліктерін кішісінен бастап; мм, см, дм, м,км • массаның өлшем бірліктерін ірісінен бастап; Тонна, центнер, кг, грамм • уақыттың өлшем бірліктерін үлкенінен бастап: жыл, ай, апта, тәулік, сағат, минут, секунд. 3-тапсырма. Біртекті шамалардың бірліктерін топта: Уақыттың өлшем бірліктері:тәулік, апта, минут, жыл, сағат Ұзындықтың өлшем бірліктері: метр, , центнер, сантиметр, дециметр. Сыйымдылықтың өлшем бірлігі: литр. Массаның өлшем бірліктері: килограмм 4-тапсырма. 2 жыл > 22 ай 2 тәул. > 20 сағ 4 сағ < 2 сағ + 3 сағ 2 тәул. 2 сағ < 52 сағ 1 дм – 3 см <1 дм + 3 см 100 кг < 38 ц + 62 ц 20 л – 14 л = 19 л – 13 л 2 апта > 2 тәул. Сергіту сәті «Асық әні» әні ЕБҚ тапсырмасы 2 аптада неше күн бар? 2сағатта неше минут бар? 5-тапсырма. Ұзындықтың қай бірлігімен өлшеген қолайлы екенін жаз: • өз бойыңның ұзындығын; • қаламның ұзындығын; • жүгіру жолының ұзындығын. Мәшинемен жүруге болатын екі ауылдың арасын осы бірліктермен өлшеген қолайлы ма? жоқ 6 -тапсырма. Массаның қай бірлігімен өлшеген қолайлы екенін жаз: • бір қорап қанттың массасын; кг • бір қап күріштің массасын. ц 1 мәшине көмірдің массасын осы бірліктермен өлшеген қолайлы ма, қалай ойлайсың? жоқ | шамалардың мәндерін қосу және азайту. Біртекті шамалардың бірліктерін топтайды Салыстырады Сергіту сәтін іс-қимылмен көрсетеді. Ұзындықтың қай бірлігімен өлшеген қолайлы екенін жазады Массаның қай бірлігі қолайлы екенін жазады | Дескриптор: 1.Сандарды рим цифрларымен жазады. 2.Өрнектердің мәнін рим цифрларымен жаз. Дескриптор: 1.Ретімен жазады. Дескриптор: 1. Біртекті шамалардың бірліктерін топтайды Дескриптор: 1.Шамаларды салыстырады Дескриптор: 1.Өз бойын өлшейді. 2.Қаламның ұзындығын өлшейді 3.Ұзындықтың қай бірлігімен өлшеген қолайлы екенін жазады Дескриптор: 1. Массаның қай бірлігі қолайлы екенін жазады | Оқулық плакат | ||
Сабақтың соңы 1 минут 2мин 2мин | IV.Сабақты қорытындылау (оқу мақсаты мен бағалау критерийлеріне оралу): -Бүгінгі оқу мақсаты қандай болды? -Жетістік критерийлеріне жеттік пе? Үй тапсырма : 7-тапсырма. Оқушылардың білімін бағалау Рефлексия БББ кестесі | Сұрақтарға жауап береді, өз ойларын айтады. Үй тапсырма сын жазады Кері байланыс жасайды | Дескриптор: 1.өз ой қорытындысымен бөліседі. Мадақтау сөздерін айту Балдар жиынтығын қою | Кері байланыс пллакаты |
Білім беру ұйымының атауы | | |||||
Пәні: | | |||||
Бөлім: | | |||||
Педагогтің аты-жөні: | | |||||
Күні: | | |||||
Сынып: 2 | | |||||
Тақырыбы | 56.Жиындарды құру және жіктеу. және таңбалары. | |||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 2.5.2.2. Жиынды белгілеу үшін латын әліпбиінің бас әріптерін, жиын элементтерін белгілеу үшін латын әліпбиінің кіші әріптерін, жиынға тиістілігін және тиісті еместігін белгілеу үшін ϵ және таңбаларын қолдану. | |||||
Сабақтың мақсаты | Жиынды белгілеу үшін латын әліпбиінің бас әріптерін, жиын элементтерін белгілеу үшін латын әліпбиінің кіші әріптерін, жиынға тиістілігін және тиісті еместігін белгілеу үшін ϵ және таңбаларын қолданады. | |||||
| Сабақтың барысы | |||||
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең-дері | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Сабақтың басы 2 минут | I.Ұйымдастыру. Сәлемдесу. Психологиялық дайындық Күн жарығын алақанға саламын Жүрегіме басып ұстай қаламын Ізгі, әрі нәзік, жарық мейірімді Болып кетер сонда менің жан-жағым! | 1.Мұғаліммен сәлемдеседі. 2.Өлең шумағын айтады. | Жарайсыңдар! | | ||
2 минут 3минут | Үй тапсырмасын тексеру: 7-тапсырма. Өткен сабақты пысықтау. | Есепті шығарып келгенін айтады. Жауаптарын салыстырады. | Ауызша мадақтау Жарайсың! | | ||
Сабақтың ортасы 1минут Білу. 3 минут 3 минут 4минут 3минут 2минут 3минут 3минут 3минут 3минут 2минут | Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстырамын. III. Жаңа тақырып. Білу және түсіну Оқулықпен жұмыс. 1-тапсырма. Бұл нысандар қандай жиынның элементтері: а) шырша, қайың, қарағай, терек; ағаштар жиыны ә) ата, әже, әке, ана, қызы, ұлы; отбасы жиыны б) сызғыш, қалам, қарындаш; оқу құралдар жиыны 2-тапсырма. А – «Математика» сөзіндегі әртүрлі әріптер жиыны. «М» әрпі – А жиынына тиісті. Жазылуы: МА; «б» әрпі – А жиынына тиісті емес. Жазылуы: бА. • А жиынына тиісті тағы үш әріп жаз. • А жиынына тиісті емес үш әріп жаз. А)М А, m А, и А, к А Ә) р А, қ А, ж А Жиынды латынның бас әрпімен, ал оның элементтерін кіші әріптермен белгілейді. – элементтің жиынға тиісті екенін, ал – элементтің жиынға тиісті емес екенін білдіреді. 3-тапсырма. Берілген сандар қандай жиынның элементтері болып табылады? Бір таңбалы сандар жиыны - 2 5 7 4 9 4-тапсырма. Суреттегі жиындарға қара. Әр жиынды және оған тиісті элементтерді ата. К-дөңгелектер жиыны F-шаршылар жиыны С-үшбұрыштар жиыны Сергіту сәті «Асық әні» әні ЕБҚ тапсырмасы Абзал, Арнұр, Ерлан, Нұрлан қандай жиынның элементтері? Ардақ, Еңлік, Жанна, Жаннұр қандай жиынның жлементтері? Жиынды тұйықталған сызық түрінде (диаграмма түрінде) кескіндеп көрсетуге болады. 5-тапсырма. Зерттеу. Суреттегі жиындарға қара. A –гүлдер, B -құстар А жиынында 12, В жиынында 9 элемент. 12>9 Раушан қай жиынға жатады? Иттер осы жиындарға жатады ма? 6 -тапсырма. 1-ші зал -29 к 2-ші зал –?, 15-і артық Барлығы-?а Ш: 29+15=44 29+44=73 Ж: барлығы 73картина бар 7-тапсырма. 17+15=32 23-15=8 36+15=51 61-15=46 85+15=100 83-15=68 69+15=84 92-15=77 9-тапсырма. Тиісті амалдар таңбасы мен сандарды қой. (13 + 5) = 8 11+(16- 7) = 20 | жиынды атайды. Әріптердің қай сөзге тиісті немесе тиісті емес екенін дәлелдейді бір таңбалы сандар жиынында қалып қойған сандарды атайды суретте берілген жиындарды және әр жиынның элементтерін атайды Сергіту сәтін іс-қимылмен көрсетеді. суретте берілген жиындарды және әр жиынның элементтерін атайды құрама есепті шығарады кесте бойынша өрнек құрады, екі таңбалы сандарды қосу, азайту амалдарын орындайды. тиісті сандар мен амалдар таңдайды. | Дескриптор: 1.жиынды атайды. Дескриптор: 1. берілген жиынға тиісті тиісті емес элемент жазады Дескриптор: 1. берілген жиынды зерттейді; 2.осы жиында қалып қойған сандарды анықтайды, түсіндіреді. Дескриптор: 1. суретте берілген әр жиынды атайды; 2.жиынға тиісті элементтерді атайды. Дескриптор: 1. суретте берілген әр жиынды атайды; 2.жиын элементтері-нің санын салыстырады сұрақтар құрастырады. Дескриптор: 1.құрама есептің шешуін жекелеген амалдармен жазады. Дескриптор: 1.кесте бойынша өрнек құрады, екі таңбалы сандарды қосу, азайту амалдарын орындайды. Дескриптор: 1.тиісті сандар мен амалдар таңдайды. | Оқулық плакат | ||
Сабақтың соңы 1 минут 2мин 2мин | IV.Сабақты қорытындылау (оқу мақсаты мен бағалау критерийлеріне оралу): -Бүгінгі оқу мақсаты қандай болды? -Жетістік критерийлеріне жеттік пе? Үй тапсырма : 7-тапсырма. Оқушылардың білімін бағалау Рефлексия БББ кестесі | Сұрақтарға жауап береді, өз ойларын айтады. Үй тапсырма сын жазады Кері байланыс жасайды | Дескриптор: 1.өз ой қорытындысымен бөліседі. Мадақтау сөздерін айту Балдар жиынтығын қою | Кері байланыс пллакаты |
1>