ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 19.03.2024
Просмотров: 11
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Білім беру ұйымының атауы | | |||||
Пәні: | Информатика | |||||
Бөлім: | 6.3А бөлім – Python тілінде программалау | |||||
Педагогтің аты-жөні: | | |||||
Күні: | 22.02.2022 | |||||
Сынып: | 6 – сынып | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы: | Санды енгізу және шығару | |||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу | |||||
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушылар: Python программалау тілінде жұмыс жасауды біледі. Көптеген оқушылар: Python программалау тілінде есеп шығарып біледі. Кейбір оқушылар: Мәліметтерді экранға шығарып біледі. | |||||
Сабақтың барысы | ||||||
Сабақтың кезеңі | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Сабақтың басы | Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу. Сыныпта психологиялық ахуал тудыру. Хормен өлең айту. «Аквариумдағы балықтар» әдісі арқылы өткен сабақты қайталау.
| Мұғаліммен амандасады. Оқушылар барлығы бірге өлең айтады. Берілген сұрақтарға жауап береді. | Формативті бағалау | Презентация | ||
Сабақтың ортасы | Жаңа сабақ. Оқушыларға жаңа тақырыпты түсіндіру. Экранға мәліметтерді шығаруға print() функциясы жауап береді. Егер код файлда болса, бұл функциясыз жұмыс жасай алмайсыңдар. Программалау тілінде мәліметтерді енгізу және шығару программада маңызды рөл атқарады. Жақшада мәліметтер кез келген түрде болуы мұмкін. Сонымен қатар мәліметтердің саны да әртүрлі болуы мүмкін. Практикалық тапсырма. 1 – тапсырма. a=7, b=9, c=?. Программасын құр. 2 – тапсырма. Екі сан енгізіп, енгізілген сандардың көбейтіндісін шығаратын программа құр. Сергіту сәті. «Адасқан әріптер» әдісі. | Дәптерге конспект жазады. Компьютерде берілген тапсырманы орындайды. Оқушылар берілген әріптердің ішінен сөздерді табады. | Критериалды бағалау | Оқулық, дәптер, презентация. Компьютер Кесте | ||
Сабақтың соңы | Үйге тапсырма. 112 – бет, 1 – 2тапсырма Рефлексия. «БББ» әдісі арқылы сабақты қорытындылау. | Оқушылар берілген стикерлерге бүгінгі сабақтан не үйренгендерін жазады. | | «БББ» кестесі |