Файл: Python тілінде алгоритмдерді программалау Педагогты атыжні.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 19.03.2024
Просмотров: 8
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспары | ||||
Бөлім | Python тілінде алгоритмдерді программалау | |||
Педагогтың аты-жөні | Ескенеева А | |||
Күні | 23-26.02.2022ж. | |||
Сынып 8 «Б,В,Г» | Қатысушылар саны | | Қатыспағандар саны | |
Сабақтың тақырыбы: | Else циклін басқару | |||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 8.3.3.3 цикл басқару нұсқаулығын қолдану (continue, break, else) | |||
Сабақтың мақсаты: | Python тілінде программалауда Else циклін қандай жағдайда қолдану керек екенін біледі Else циклінде есептерді шешу жолдарын қарастырады. Құндылықтарға баулу: Оқушыларды топта бірлесіп жұмыс жасау арқылы бірлікке, ынтымақтастыққа тәрбиелеу. |
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезені/ уақыт | Педагогтың әрекеті | Оқушы-ның әрекеті | Бағалау | Ресурс-тар |
Сабақтың басы | Ұйымдастыру кезеңі: 1Ұйымдастыру кезеңі . Оқушылармен амандасу. “Өзіңе тілегенді – басқаларға тіле!” тренинг арқылы ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. Бір біріне тілектер айту.Оқушылардың сабаққа деген көңіл-күйін жақсарту. Үй тапсырмасын сұрау. Цикл дегенді қалай түсінесің? Циклдің адам өміріне әсері қандай? Break циклі дегеніміз не? Break циклін қалай басқарамыз? | Бір-біріне жақсы тілектерін айтады. Сұрақтар-ға жауап береді. | ҚБ: Мұғалімнің қолдауы | Оқулық Интер-нет |
Сабақ-тың ортасы | Миға шабуыл. Жаңа сабақтың тақырыбымен, мақсатымен танысады. Видеоролик көреді https://www.youtube.com/watch?v=1iAoXM6Un8I «Оқы және талқыла» Оқушылар «Else циклін басқаруды» оқиды және талқылайды Мұғалім түсіндірмесі Жеке жұмыс. Практикалық тапсырмалар | Жаңа сабақтың тақырыбы және мақсаттарымен танысады Видеоролик көреді Кітапты оқиды және талқылайды Мұғалімнің түсіндір-месін тыңдай-ды Компьютерде тапсырма орындайды | ҚБ: Мұғалім сұраққа жауап беруде белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды: | Видеоролик |
Сабақтың соңы | Кері байланыс, «БББ кестесін» ұйымдастыру. Мен ....... білдім. Менің ........білгім келеді. Маған............қызықты болды. Үй тапсырмасы. 102 беттегі үй тапсырмасы | Сөйлемді толықтырады | ҚБ | |
«Тексерілді»
______________МДОІЖО