ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 20.03.2024
Просмотров: 10
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Білім беру ұйымының атауы | №2 Майқайын ЖОББМ | ||||
Пәні: | Математика | ||||
Бөлім: | | ||||
Педагогтің аты-жөні: | Хабыл Жанаргуль | ||||
Күні: | 10.02.2023 | ||||
Сынып: 2 | | ||||
Тақырыбы | 3-ке көбейту кестесі | ||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 2.1.2.4. үш санының көбейту кестесін құру,білу және қолдану; 2.1.2.2. көбейту және бөлу өзара кері амалдар екенін түсіну, көбейту мен бөлу амалдарының арасындағы байланысты анықтау. | ||||
Сабақтың мақсаты | Бірдей сандарды қосу тәсілін пайдаланып, санды 3-ке көбейту кестесін құрады, көбейтудің ауыстырымдылық қасиетін қолданып және көбейту мен бөлу арасындағы байланысты қолдана отырып, 3-ке көбейту кестесі қолданылатынын түсінеді. Есептеулерде қолданады. | ||||
| Сабақтың барысы | ||||
Сабақ-тың жоспар-ланған кезеңдері | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар 1 | |
Сабақтың басы 2 минут | I.Ұйымдастыру. Сәлемдесу. Психологиялық дайындық «Чударики» сергіту сәті \самолет/ | 1.Мұғалім-мен сәлемдеседі 2. Өлең шумағын айтады | Жарайсыңдар! | Интербелсенді тақта | |
2 минут | «Экипаж» ұшақтың макеті арқылы көбейтуді пысықтау « Пазл» құрастыру «3» саны шығады, сол арқылы сабақтың тақырыбы мен мақсатын айту | Есепті шығарып келеді. Жауаптарын салыстырады | Ауызша мадақтау | | |
Сабақтың ортасы 1минут Білу. 5 минут 4минут 4минут 5 минут 15 минут 4минут | Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстырамын. III. Жаңа тақырып. Білу және түсіну Оқулықпен жұмыс. 1-тапсырма. Суретті және үлгіні пайдаланып, өрнектердің мәнін тап. Үлгі: 3 + 3 + 3 = 3 · 3 = 9 4 + 4 + 4 = 4 · 3 = 1»2 5 + 5 + 5 = 5*3=15 9 + 9 + 9 = 9*3=27 2-тапсырма. Санды 3-ке көбейту кестесін жатта және оны қолдануды үйрен. 3-тапсырма. ТОПТЫҚ ЖҰМЫС Оқушылар «Тарсия» әдісі арқылы топпен есептер шығарады. Жеке жұмыс. Оқулықпен жұмысДеңгейлік тапсырмалар карточкалар PLIKERS арқылы тест тапсырмасын орындату,штрих кодарқылы тексеру Тест:
А)4 В) 3 С)5 D) 6
А) 6 В) 3 С)7 D) 9
А)7 В) 5 С)12 D) 6 | санды 3-ке көбейту кестесін құрады. санды 3-ке көбейту кестесін қолданады кестені толтырады. көбейту, бөлу амалдарын орындайды. Есепті шығарады екі таңбалы сандармен қосу, азайту амалдарын орындайды. Тапсырманы орындайды. | Дескриптор: 1. санды 3-ке көбейту кестесін құрады. Дескриптор:_1._санды_3-ке_көбейту_кестесін_пайдаланып,_кестені_толтырадыДескриптор'>Дескриптор: 1. санды 3-ке көбейту кестесін қолданады. Дескриптор: 1. санды 3-ке көбейту кестесін пайдаланып, кестені толтырады. Дескриптор: 1. санды 3-ке көбейту кестесін пайдаланып, кестені толтырады Дескриптор: 1. Есептің шартын құрады. 2.Шешуін табады, 3.Жауабын жазады. Дескриптор: 1. екі таңбалы сандармен қосу, азайту амалдарын орындайды. Дескриптор: Тапсырманы орындайды. | Оқулық Ереже Ереже Кесте | |
Сабақтың соңы 2 минут | IV.Сабақты қорытындылау. (оқу мақсаты мен бағалау критерийлеріне оралу): -Бүгінгі оқу мақсаты қандай болды? -Жетістік критерийлеріне жеттік пе? Үй тапсырма : 9-тапсырма. Оқушылардың білімін бағалау Рефлексия | көбейту кестесін қолданып, өрнектердің мәнін дұрыс табады, кестені қолдану тәсілін бейнелеп көрсетеді. Үй тапсырма сын жазады Кері байланыс жасайды | Дескриптор: 1.көбейту кестесін қолданып, өрнектердің мәнін дұрыс табады, кестені қолдану тәсілін бейнелеп көрсетеді. Мадақтау сөздерін айту Балдар жиынтығын қою | Үлестірме қағаз |