Файл: ыса мерзімді жоспар10.doc

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 28.03.2024

Просмотров: 8

Скачиваний: 0

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Қысқа мерзімді жоспар№10

Пән: Қазақ тілі Т2

Бөлім: 4. Қазақстанның ежелгі қалалары және Ұлы Жібек жолы

Күні :

Педагогтің аты-жөні:

Сынып: 7

Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар :

Сабақтың тақырыбы: Б.Ұзақов «Жантаза»


Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары

7.5.1.4 одағай түрлерін мәтіннен ажырата алады, ауызша жұмыстарда орынды қолдану

7.2.4.1 шығармадағы кейіпкерлерге автор берген мінездеменің тілдік құралдарын талдау

Сабақтың мақсаты :

одағай түрлерін мәтіннен ажырата алады, ауызша жұмыстарда орынды қолданады;

шығармадағы кейіпкерлерге автор берген мінездеменің тілдік құралдарын талдай алады.


Тілдік мақсаттар

Мақұлық, дулыға, сұсты, тылсым, жүйткіген, ақырып, айбат.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

(5 минут)

Сабақ мақсатымен таныстыру

Оқушылар өткен сабақта өткен тақырыптан алған мәліметтерімен пікір алмасады, бір- біріне сұрақтар қою арқылы жаңа сабаққа кіріспе жасайды.


Қолпаштау



Слайд

Сабақтың ортасы

(6-37 минут)



4-тапсырма

Топтық жұмыс

6-тапсырма

Жұптық жұмыс

5–тапсырма. Жеке жұмыс

Мұғалім бағыт-бағдар береді



Тыңдалым Оқылым

Үзіндіні мәнерлеп оқиды,негізгі идеясын дәптерге жазып алады.

Түсініксіз сөздермен жұмыс жасайды, топта талқылайды.
Айтылым

Полилог. Ойбөліс.



Шығарманың не себепті «Жантаза» аталғанын талдайды.

Жазылым
Кестемен жұмыс жасайды. Аударма жасайды, тұрақты сөздерге мән беерді.


Аждаһа

Дракон

Сауыт

Кальчуга

Дулыға

Шлем

Мақұлық

Тварь

Тылсым

Загадочный

Инабаттылық

порядочность


Ойтаразы
«Менің тақырыптан алған әсерім»

Қандай ой пайда болды?

Нені

Сезіндім?

Не

Ұнады?









«Бас бармақ»



Дескриптор:

- тапсырманы орындайды
Өзара бағалау


Белсене қатысқан оқушы «алтын кілттің» иесі атанады




Оқулық 102- бет

слайд

Слайд
Оқулық

102- бет

Сөздік


Оқулық

102- бет

слайд



Сабақтың соңы

3 минут

Үй тапсырмасын беру : Семантикалық карта жасап келу




Кері байланыс

«Білім қоржыны»

Оқушылар сабақта алған білімдерін қоржынның түсі арқылы білдіреді



Бағалау

Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды.