ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 29.03.2024
Просмотров: 12
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Күні: | | |||||||||||
Сынып:6А, Г | Қатысқаны: | Қатыспағаны: | ||||||||||
Сабақтың тақырыбы: | §2. Интернетке тәуелділік проблемаларын талқылау. | |||||||||||
Оқу мақсаттары: | 6.4.2.1 – Интернетке тәуелділік проблемаларын талқылау. | |||||||||||
Сабақ мақсаттары: | Барлық оқушылар: Интернетке тәуелділік проблемаларын талқылай алады. Көптеген оқушылар: Интернетте жұмыс істеу барысыеда қауірсіздік ережелері мен талаптарын біледі. Кейбір оқушылар: Интернетке тәуелділік проблемаларын жою жолдарын біледі, өзгелермен бөлісе алады. | |||||||||||
Бағалау критерийлері: | Интернетке тәуелділік проблемаларын талқылай алады. Интернетке тәуелділік проблемаларын жою жолдарын біледі. | |||||||||||
Тілдік мақсаттар: | Пәндік лексика және терминология Тәуелділік- Зависимость – Dependency Диолог пен үшін қолданылатын сөздер мен тіркестер. | |||||||||||
Құндылықтарды дарыту: | Сабақта жауапкершілік, құрмет, ынтымақтастық орын алды. Басқалардың пікірлерін тыңдауға, өз пікірін ашық айтуға дағдыланады. | |||||||||||
Пәнаралық байланыс: | Әдебиет, ағылшын тілі | |||||||||||
АКТ қолдану дағдылары: | Интернет-ресурстар, дерекқордан және Интернеттен сабаққа қатысты ақпаратты іздеу | |||||||||||
Алдыңғы білім: | Интернет ұғымы, Интернеттен ақпарат алмасуды біледі. | |||||||||||
Жоспар | ||||||||||||
Сабақ кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Қосымша ресурстар | ||||||||||
Сабақтың басы 7 мин | Ұйымдастыру Оқушылармен амандасу. «Көңіл күй» тренингі. Суреттер арқылы 3 топқа бөліну Қызығушылығын ояту www.youtube.com/watch?v=DFhYwelUWxw http://youtube.com/watch?v=5KMKhAgAsGU | YouTube | ||||||||||
Сабақтың ортасы 33 мин | 1-тапсырма. Топтық жұмыс «Фишбаун» әдісі арқылы себебін анықтайық 1.Неліктен Интернетке тәуелділік адамның мінез-құлқының бұзылуына әсер етеді? 2.Неліктен жасөспірімдер Интернетке әуес келеді? 3.Неліктен Интернеттегі ақпараттың барлығы шынайы ақпарат емес? Б ағалау; «Басбармақ» әдісі 2-тапсырма. Жеке жұмыс «1 минуттық эссе» әдісі Компьютерде орындайық (жеке жұмыс) Мәтіндік редакторда «Жасөспірімдердің Интернетке тәуелділігі» тақыбына шағын эссе жазыңдар. Эссені сыныптастарыңмен талдаңдар. Қалай ойлайсыздар, сендерде Интернетке тәуелділік бар ма? Дескриптор:
| Постер Компьютер | ||||||||||
Сергіту сәті | «Еден -төбе-мұрын» әдісі | | ||||||||||
| 3-тапсырма. Жұптық жұмыс «Ара ұясы» әдісі арқылы Интернетке тәуелділіктен құтылу жолдарын көрсетеді. Дескриптор:
| | ||||||||||
Сабақтың соңы Рефлексия 5 мин | «Блоб ағаашы» | | ||||||||||
Үй тапсырмасы §2. Интернетке тәуелділік проблемаларын талқылау тақырыбы бойынша онлайн мектеп тапсырмасын орындау. 2.«Интернетке тәуелділік» сөзіне сөзжұмбақ құрастырыңдар. | |