Файл: Саба Мені мектебім. Не йрендім.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 29.03.2024

Просмотров: 10

Скачиваний: 0

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Бекітемін:

САБАҚ:

Менің мектебім. Не үйрендім?

Мектеп:Белқопа орта мектебі

Күні:

Мұғалімнің есімі: Касимова Жанагул


СЫНЫП: 2

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар: 0

Сабақ негізделген оқу

мақсаты (мақсаттары)

2.2.6.1-киіпкердің сыртқы келбетін сипаттау,мінез құлқы мен іс-әрекетін бағалау.

2.3.3.1- шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен сурет,каллиграмма,аппликация,фотосуреттер арқылы ұсыну


Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар:

  • Мәліметтерді түсінеді,бағалауға қатысады, қайталау бөлімі бойынша сұрақтар қояды және жауап береді.

Оқушылардың басым бөлігі:

  • Қажетті ақпаратты табады,өз ойын жеткізеді.

Кейбір оқушылар:

  • Барлық сұрақтарға дұрыс жауап беріп, есте сақтау қабілетімен ерекшеленеді.

Бағалау критерийі

Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады.

Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады.

Ресурстар

Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар  және  әртүрлі  заттар, топтық тапсырмалар, кері байланыс, стикер.

Әдіс-тәсілдер

Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия.

Пәнаралық байланыс

Музыка, қазақ тілі.

Жоспар







Сабақтың басы

5 минут
Үй тапсырмасын тексеру

2 минут

Ұйымдастыру кезеңі.

Бір-бірімізге жақсы тіліектер тілеу

Бір-бірімізді тыңдаймыз десек 1 рет қол шапалақтаймыз!

Ұйымшыл боламыз десек 2 рет

Белсенділік танытамыз десек 3 рет шапалақтаймыз!

Балалар енді күн салқындады, сондықтан мына жерден бір-бір баскиім алайық.

6 тапсырма «Қарша борату» әдісі

« Кешірім» оқушылар үй тапсырмасы бойынша сұрақ-жауап


Бас киім арқылы топқа бөлу

1-топ

2-топ





Ортасы

20 минут

  1. Білу және түсіну «Фазыл» әдісі

Балалар, бүгінгі сабағымызды қандай тақырыппен танысатынымызды білу үшін,мына суретті құрастырып көрейікші.



- Қандай сурет шықты?

- Мектептің.

Балалар мен неге бұл суретті шығарды деп ойлайсыңдар?

-

- Біздің өтіп жатқан бөліміміз қандай екен?

- «Менің мектебім»

- Дұрыс айтасыңдар


Балалар «Менің мектебім» бөлімі бойынша қандай тақырыптарды өттік?

-

Мектеп -біздің анамыз, Ақылшым мұғалім,Сыбырлақ,Оқулық,Кітап, Жеті шал Т/б

Мектеп-школа,school

Қ.Б Жарайсыңдар!


  • Балалар бүгінгі сабағымыздың тақырыбы қандай екен?

  • Не үйрендім?

«Бірге ойлаймыз» әдісі. 
Жұптық жұмыс

  1. Менің мектебім дегенде көз алдыңа не келеді,кімдер елестейді?

сыныптастарым



ұстаз Менің сынып

мектебім



тақта

Қ.Б Тамаша!

  1. (Партаның суреті)

Бұл сурет қандай мәтінді еске түсіреді?

Партаны жылатқан кім?

Солай жасауға болама?

Сіздер болсаңыздар не істер едіңіздер?

Қ.Б Суреттер тарату арқылы бағалау

  1. «Шынжыр» әдісі берілген суреттер бойынша әңгіме құрастыру

Топтық жұмыс

1 топ Білім күні

2 топ Асхана

Қ.Б «Бірін - бірі» бағалау.

«Фазыл» әдісі арқылы түсіндіріледі.

Оқушылар өз ойларын стикерлерге жазып жабыстырады.


Қ.Б «Бірін - бірі» бағалау


Сергіту сәті

2 минут

Аю

Аю биі


Аяқталуы 20 минут

Сабақты қорыту

Саралауға арналған тапсырма.

Суреттің жанына автор туралы жабыстыру

Міржақып Дулатов Қостанай өңірінде туған, Ақын, жазушы, «Оян,қазақ!»кітабы Мектепте,мектептен.

Оспахан Әубәкіров Алматы обл,Балалар жазушысы, Жеті шал

Несіпбек Айтов Тарбағатай аймағында туған, Ақын, Оқулық

Асқар Тоқмағамбетов Қызыл орда обл, Ақын,жазушы,Батыр Әлия атты жыр жинағы бар, Сыбырлақ
Кері байланыс «Таңдау»әдісі Оқушылар өз-өздерін бағалау

Көңіл –күйді білдіру

Оқушылар кестемен жұмыс жасайды


Үйге тапсырма: оқу, дәптермен жұмыс.


Саралау – Сіз қосымша

көмек көрсетуді қалай

жоспарлайсыз? Сіз

қабілеті жоғары

оқушыларға тапсырманы

күрделендіруді қалай

жоспарлайсыз?

Бағалау – Оқушылардың

үйренгенін тексеруді

қалай жоспарлайсыз?

Пəнаралық байланыс

Қауіпсіздік жəне еңбекті

қорғау ережелері

АКТ-мен байланыс

Құндылықтардағы

байланыс

Рефлексия

Сабақ / оқу

мақсаттары

шынайы ма?

Бүгін оқушылар

не білді?

Сыныптағы ахуал

қандай болды?

Мен жоспарлаған

саралау шаралары

тиімді болды ма?

Мен берілген

уақыт ішінде

үлгердім бе? Мен

өз жоспарыма

қандай түзетулер

енгіздім жəне

неліктен?

«Бірін - бірі» бағалау

Қорытынды бағамдау

Қандай екі нəрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

1:

2:

Қандай екі нəрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

1:

2:

Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды

жетілдіруге көмектесетін не білдім?