ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 11.04.2024
Просмотров: 6
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бөлім: | Өнер | |||||||
Педагогтың Т.А.Ә. | Таир А.А | |||||||
Күні: | 31.01.2023 | |||||||
Сынып: 3 | Қатысқаны: | Қатыспағаны: | ||||||
Сабақтың тақырыбы: | Мұхтар Әуезовтің музейі. | |||||||
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: | 3.2.5.1 фильмдер мен тыңдалым материалдардағы оқиғаларды өмірмен байланыстырып суреттеу. | |||||||
Сабақ мақсаттары: | фильмдер мен тыңдалым материалдардағы оқиғаларды өмірмен байланыстырып суреттейді. | |||||||
Жоспарланған сабақ кезеңдері | Педагогтың әрекеті | Оқушылар әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||||
Сабақ басы: | Ұйымдастыру. Сәлемдесу. «Әткеншек» әдісі арқылы оқушыларды топтарға бөлемін. Тақырып М. Әуезов мұражайы болғандықтан суреттерді құрас-тырады. Сол арқылы өз топтарын анықтайды. АКТ арқылы мұражайларды көрсетемін. Ендеше балалар, біз бүгін Мұхтар Әуезов мұражайымен танысамыз. (Осы суреттерді құрастыру арқылы жаңа тақырыпқа шығамын.) Сөздікпен жұмыс Жиһаз - мебель | Оқушылар амандасады. «Әткеншек» әдісі арқылы оқушыларды топтарға бөлінеді. Жаңа сөздермен танысып, қайталайды. | | «Әткеншек» әдісі Қазақстанның мұражайлары Сөздікпен жұмыс | ||||
Сабақ ортасы: Жаңа білім | Оқы. Қайтала. 1-тапсырма: Мәтінді тыңда. Сұраққа жауап бер. Мұхтар Әуезов- кім? М. Әуезов мұражайында бұрын кім тұрған? Мұражайда қандай экспонаттар бар? Дескриптор:
2-тапсырма. Мәтінді оқы. Дескриптор:
3-тапсырма. Қажетті сөздерді қойып жаз. Дескриптор:
5-тапсырма. «Кім жылдам» ойыны. Дескриптор:
| Мәтінді тыңдайды. Сұраққа жауап береді. Мәтінді оқиды. Қажетті сөздерді қойып жазады. «Кім жылдам» ойының ойнайды. | «Геометриялық фигура» әдісі -жартылай - толық емес
«Геометриялық фигура» әдісі -жартылай - толық емес
«Геометриялық фигура» әдісі -жартылай - толық емес
«Геометриялық фигура» әдісі -жартылай - толық емес
| Оқулық 32-бет Оқулық 33-бет Оқулық Оқулық Оқулық | ||||
Сабақ соңы Кері байланыс | «Акроним» әдісі арқылы сабақты қорытындылайды. Оқушылар бүгінгі тақырыпты негізге алып, сөздер, сөз тіркестерін құрап жазады. М - Ұ - Р - А - Ж - А - Й - Кері байланыс. «3-2-1» стратегиясы
Үй тапсырмасы: 33 б, 4-тапсырма | Оқушылар бүгінгі тақырыпты негізге алып, сөздер, сөз тіркестерін құрап жазады. «3-2-1» стратегиясы арқылы кері байланыс жасайды. | | «Акроним» әдісі А3 қағазы, мар-кер «3-2-1» стратегиясы | ||||
Саралау (қолдау) Ерекше қажеттілігі бар және қабілетті Саралау (қолдау) | Бағалау | Денсаулық жә-не қауіпсіздік техникасын сақ тау. АКТ-мен байланыс. Қауіпсіздік техникасы сақталды. |