Файл: Сабаты таырыбы лттар достыы басты байлыымыз 12 саба.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 12.04.2024
Просмотров: 13
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Сабақтың тақырыбы: Ұлттар достығы –басты байлығымыз
№ 12 сабақ.
Бөлім: | IX.Ғаламтор ғаламаты |
Педагогтің аты-жөні: | Омарова Ж |
Күні: 03. 02 23 | |
Сыныбы: 7 Г, Д | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы: | Ұлттар достығы- басты байлығымыз |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты | 7.2.2.1.Әлеуметтік-қоғамдық,оқу-еңбек тақырыптарына байланысты диалог,монолог,полилогтерді (интервью,пікірталас,жаңалық,ән,көркем әдеби шығармалардан үзінді)автор көзқарасы мен көтерілген мәселені талдау. 7.3.2.1. Жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай көркемдегіш құралдарды орынды,шағын мақала,нұсқаулық,әңгіме құрастырып жазу |
Сабақтың мақсаты: | -проблемалық сұрақтарға тыңдалған мәтіннен деректер келтіре отырып, дәлелді жауап бере алады; -жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай мақала нұсқаулық,әңгіме құрастырып жазады; |
| |
Сабақтың барысы:
Сабақ кезеңі/Уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 15 мин. | (Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 3 .Үй тапсырмасын тексеру; 8 -тапсырма 4 .Дескриптор : Ұлттар достығы –басты байлығымыз | слайд , кесте | |||||
Жаңа сабаққа кіріспе 3 мин | (Ұ) «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ұжымдық талқылау. Бір-біріне сұрақтар қояды. Сыныптастырының пікірін толықтырады. Өз ойымен бөліседі | 1-тапсырма Ұлттар достығы дегеніміз не? | ҚБ: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. | | |||
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. 25 минут | 1 оқу және еңбек тақырыбына диалог құру 2 тапсырма шағын мақала, нұсқаулық, әңгіме жазу. 3 тапсырма тақырып бойынша интервью , жаңалықты көркемдегіш сөздерді қолдана отырып жазу | Оқушылар жұптасып тапсырманы орындайды Оқушы жеке тапсырманы орындайды | Жалпы -3 Дескриптор балл ақпаратты салысырады Дескриптор -5 балл Дескриптор 2 | кесте | |||
| | | | | |||
Сабақтың соңы Рефлексия 2 мин Аяқталмаған ой | Үй тапсырмасы 7 ,8 тапсырма | | | | |||
| | |