Файл: Программалау алаыны кірістірілген графикалы редакторында кейіпкер жасау.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 12.04.2024
Просмотров: 6
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Цифрлық сауаттылық пәнінен қысқа мерзімді жоспар
Бөлім: | Менің отбасым және достарым | |||||
Педагогтің аты-жөні | Хуанган Айсауле | |||||
Күні:20.12.22ж | 14-сабақ | |||||
Сынып: 2 А | Қатысушылар саны:10 | Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы | Жеке кейіпкер жасау | |||||
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаты | 2.4.2.1 программалау алаңының кірістірілген графикалық редакторында кейіпкер жасау; | |||||
Сабақтың мақсаты | Барлықоқушыүшін: Программалау алаңының кірістірілген графикалық редакторында кейіпкер жасайды. Оқушылардыңкөбіүшін: Суреттің фрагментін көшіріп көрсетіп, суретті қайта өңдейді. Кейбіроқушыларүшін: Scratch-тің графикалық редакторында кейіпкер жасауды үйренеді. | |||||
Пәнаралық байланыс | Орыс тілі. Математика. Бейнелеу өнері | |||||
Сабақтың барысы | ||||||
Сабақтың кезеңі/уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Ұйымдастыру, өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру,қайталау 8 мин | Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру сәлемдесу жаттығуларын жасату арқылы жүреді. Топқа бөлу: «QAZ MATH» бағдарламасына оқушылардың дайын тізімін енгізу арқылы топқа бөлеміз. Өткен тақырыпқа шолу жасау, қайталау: -Үйге берілген тапсырмасын тексеру. «Сиқырлы сандық» әдісі арқылы үй тапсырмасы тексеріледі. | Сәлемдесу жаттығуларын жасайды. | «Жұлдызша» əдісі Оқушыларға тапсырманы орындауына қарай жұлдызша таратып отырады. | Жәшік, қағаз қиыдылары | ||
Ортасы (27 мин) Сергіту сәті | Жаңа тақырыпты бейнебаян арқылы танысады Тапсырмалар: 1-тапсырма: «Кім тапқыр» ойыны. Тапсырмаларды қарастыру. https://learningapps.org/display?v=p4k42b5m220 Дecкриптор: бағдарлама арқылы қай блокқа жататының анықтап, мозаика құрады. 2-тапсырма: Құрал-сайман аттарын жазып,қайда жататынын анықтап, сәйкестендіреді: Дecкриптор: тапсырма арқылы құрал-сайман аттарын жазып,қайда жататынын анықтап біледі. Допқа қарап, мұғалім жасаған іс-қимылын қайталайды. 3-тапсырма: Компьютермен жұмыс, 36 бет Дecкриптор: жеке кейіпкер жасап, блок құрады. | learningАpps.org қосымшасында тапсырмаларды орындайды. Мозаиканы құрастырады. Құрал-сайман аттарын жазады . Билеп сергиді Тапсырманы орындайды. | Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігіне қарай «Жұлдызша» əдісі бойынша бағалайды. «Жұлдызша» əдісі Оқушыларға тапсырманы орындауына қарай жұлдызша таратып отырады. | Оқулық, көрсетілім интербелсенді тақта карточкалар кітап, компьютер | ||
Бекіту Кері байланыс (5 мин) Үй тапсырмасы Рефлексия Бағалау | «Кеме» әдісі Үйге тапсырма: 36 бет, зертте тапсырмасы, өз ойларын жазып келу | Оқушылар кемені керек түстеріне бояйды | | бояу қарындащ, фломастер | ||
Сабаққа белсенді қатысқан оқушыларды «Қол шапалақ» әдісі арқылы бағалайды. Жарайсыңдар оқушылар, өте керемет өтті, белсенділіктерін үшін рахмет . | Бәр-біріне қол шапалақтайды | | |