ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 25.04.2024
Просмотров: 16
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Ана тілі | МЕКТЕП: №10 орта мектеп | СЫНЫП: 1 б | |||||
30.01.2023 | Мұғалімнің аты – жөні: Конаккалиева А.Н | ||||||
Сабақ тақырыбы : | Диктант Қаңтар | ||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары | Оқушылардың игерген білім дағдыларын бақылау. Ойлау, есте сақтау қабілеттерін және ынтасын арттыру | ||||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар : Жаңа білімді меңгереді. Көптеген оқушылар : Тақырыпты түсініп, сұрақтар арқылы талқылайды Кейбір оқушылар : Алған білімді өмірде қолдана алады. | ||||||
Бағалау критерийлері | Сөздегі дыбыс түрлерін ажыратады. Мәтін мазмұнын болжай алады. Каллиграфиялық талапқа сай жазады. Сөздерден сөйлем құрайды | ||||||
Құндылықтарды дарыту | Бір-біріне құрмет көрсету, өзара түсіністік құндылықты қалыптастыру | ||||||
Пән аралық байланыстар | Бейнелеу өнері, әдебиет сабағы | ||||||
АКТ қолдану дағдылары | Аудио үнтаспа | ||||||
Бастапқы білім | Өткен сабаққа байланысты сұрақтарға жауап береді | ||||||
| |||||||
Сабақ барысы | |||||||
Сабақтың жоспар ланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс - ірекеттер | Ресурстар | |||||
Сабақ барысы Сабақтың ортасы \ сабақтың негізгі бөлімі Үйге тапсырма | Әрбір адам – досым, сыныптасым, Әрбір ісің – тірлік, тірек, адамдық. Әрбір сөзің – шындық, бірлік, адалдық, Әрбір сабақ – үйрену, оқу, іздену. Күн ретін жазу. Көркем жазу Жаңа сабақ Қайталау Қаңтар Қаңтар – жыл басы, қыстың қақ ортасы. Қаңтар айында сақылдаған сары аязды күндер көп болады. Суық күндер бет, қол, аяқ үсу жиі кездеседі. Терезенің әйнектері, ағаштар, су бетіндегі мұздар жарылып кетеді. | Тренинг Жұлдыз пішінді түрлі-түсті стикерлер | |||||
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жосп арлайсыз ? Қабілетті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырасыз ? Саралау іріктелген тапсырмалар , нақты бір оқушыдан күтілетін нәтежелер, оқушыға дербес қолдау көрсету , оқу материалдары мен ресурстарын оқушылардың жеке қабілеттерін есепке алу | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? Бұл бөлімде оқушылардың сабақ барысында үйренгенін бағалау үшін қолданатын әдіс – тәсілдеріңізді жасаңыз | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы Денсаулық сақтау технологиялары. Сергіту сәттері мен белсенді іс – әрекеттер түрлері . Осы сабақта қолданылатын қауіпсіздік техникасы ережелерінің тармақтары | |||||
Қолдау көрсету. Қосымша тапсырмалар беру, оқушылардың жеке қабілеттерін есепке алу | Оқушылар өздері жасаған бет-бей нелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы) | Оқу құралдарын орынды пайдала нуын қадағалау, досына зияны тимейтінін ескеру | |||||
Жалпы баға (мұғалімнің рефлексиясы) Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да , оқу туралы да ойланыңыз)? 1: Оқушыларды сабақтың әр кезеңінде бағалау 2: Әр түрлі әдіс-тәсілдерді қолдану Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да , оқу туралы да ?) 1: Сабақтың нәтижесіне көңіл бөлу. 2: Рефлексия Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік \ қиындықтары туралы нені білдім ,келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс жасау | |||||||
Сабақ бойынша тәлімгердің кері байланысы | Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз . Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз . | ||||||
Сабақ мақсаттары \ оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба ? | | ||||||
Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме ? | | ||||||
Жеткізбесе неліктен ? | | ||||||
Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? | | ||||||
Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? | | ||||||
Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды ? Неліктен ? | |