ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 02.05.2024
Просмотров: 17
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Сабақ жоспары
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: ІІ | Мектеп: 173 | ||||
| Мұғалімнің аты-жөні: Байданова Ботагоз Уразалиевна | ||||
Сынып: 11 А | Қатысушылар саны: Қатыспағандар: | | |||
Сабақ тақырыбы | Виртуалды шындықтағы адам | | |||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары | 1.3.3.1 таңдау және қайталау операторларын программаны өңдеудің кіріктірілген ортасыныңда қолдану | ||||
Сабақ мақсаты |
| ||||
Бағалау критерийлері |
| ||||
Сабақ барысы | |||||
| |||||
Сабақ кезеңдері | Сабақта орындалатын іс-әрекеттер | Оқу ресурстары | |||
Сабақтың басы |
Мұғалім сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын таныстырады | Презентация | |||
Сабақтың ортасы |
Оқушыларға тірек сөздер берілген: тармақталу операторы, егер, онда, әйтпесе Оқушылар тірек сөздерді пайдалана отырып, тармақталу операторының анықтамасын құрастырады.
Толық және толық емес тармақталу операторларының блок-схемаларының үлгілерін көрсету. Оқушылар 2 блок-схеманы талдап, 1 суретте толық тармақты деп көрсетуі керек, ал 2 суретте толық емес тармақталған конструкция екенін анықтаулары қажет. (?) Сыныпқа сұрақ: Кейбір конструкциялар қашан пайдаланылады? Толық тармақ, егер шарт ақиқат болған жағдайда бір командалар сериясын орындау қажет, егер шарт жалған болса келесі командалар сериясы орындалады Толық емес тармақ, егер шарт ақиқат болған жағдайда команданы орындайды және жалған жағдайда ештеңе орындалмайды
Оқушылар есептің шартын анықтайды және бок-схеманың соңғы нәтижесін анықтайды. Сонан соң программа кодын талдайды (а) (в)
Оқушылар таратпа материалдағы әртүрлі қиындықтағы деңгейлік тапсырмаларды орындайды 1) Блок-схемада көрсетілген есептің шартын анықтаңыз: Жауап: Үй тапсырмасын орындау алгоритмі 2) Есепті шығару блок-схемасын сал және компьютерде программалық кодын жаз А) Сан енгізу. Егер ол сан теріс емес болса оған 10 санын қосу, басқаша жағдайда 10 санын алып тастау. В) Қолданушының жасын сұрайтын, жасына сай кәмелеттік жасқа толғанын немесе толмағанын анықтайтын программа жаз. | Презентация Программалық код Программалау тілдері Деңгейлік тапсырмалар | |||
Сабақтың соңы |
«Бес минуттық эссе». Оқушылар «Бүгінгі сабақта алынған білімді қайда пайдалана аламын?» тақырыбына эссе жазады. Тармақталу операторын пайдалануы жайлы | Презентация |