ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 04.05.2024
Просмотров: 8
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспары
Пән: информатика | Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы Видео жасау | ||
Педагогтің аты жөні: | Темиргалиева Анар | ||
Күні: | 9.01.2023ж | ||
Сынып: 4е | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | |
Сабақтың тақырыбы | Видеожазба | ||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 4.2.4.1 бейнеклиптерді жасау | ||
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушылар: «Видеожазба» ұғымына анықтама береді Оқушылардың басым бөлігі: Movavi Video Editor редакторды іске қосады Кейбір оқушылар: Movavi Video Editor редакторында видеожазбаны ашып, өңдейді |
Сабақ барысы | ||||
Сабақтың кезең/уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы | Ұйымдастыру кезеңі: оқушыларды түгендеп, назарларын сабаққа аудару Психологиялық ахуал: | | | https://www.youtube.com/watch?v=xyS4WWbtttM&list=RDxyS4WWbtttM&start_radio=1 |
«Ой толғау» өткенді пысықтау | Кім жылдам? 1. Лабиринт дегеніміз не? 2. Кегельринг дегеніміз не? 3. Ультрадыбыс датчигінің қандай ерекшеліктері бар? 4. RGB белгісі нені білдіреді? 5. Робот деген не? | Сұрақтарға жауап береді | Мұғалім кері байланыс жасай отырып, толықтырулар енгізеді | ZOOM платформасы Слайд |
«Миға шабуыл» әдісі | Тақырып пен оқу мақсаттарымен таныстырады. | Жетелеуші суреттерге жауап бере отырып, сабақтың тақырыбын анықтайды | Мұғалімнің ауызша мадақтауы | https://onlinemektep.org/schedule/22.01.2021/lesson/aeac9579-3c10-4881-87c3-ccb71c8ecf9e/conference |
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ «Қызығушылықты ояту» | Onlinemektep платформасында жаңа сабақты түсіндіру. Movavi Video Editor бағдарламасы бойынша бейнежазбаны қалай жасау керек екенін түсінеді. | Оқытушыны тыңдайды | Мұғалімнің ауызша мадақтауы | https://onlinemektep.org/schedule/22.01.2021/lesson/aeac9579-3c10-4881-87c3-ccb71c8ecf9e/conference |
Сабақтың соңы | 1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: | | | Ватсап желісі |
Сабақты қорытындылау | Оқушылар ватсап желісіне жасаған 1-2 мин бейнежазбаларын жіберді | Практикалық жұмыс нәтижесін ватсап желісіне салады | Практикалық жұмыстарын бағалайды және рефлесия бойынша келесі сабақта нені ескеру керек екендігін анықтайды | |