ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 18.10.2024
Просмотров: 6
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бөлім | Менің отбасым және достарым | ||||
Пәні: | Жаратылыстану | ||||
Күні: | 24.11 | ||||
Педагогтің аты-жөні: | Ахметова А.Т | ||||
Р.Л Сынып: 1 | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы | Адам өмірінің кезеңдері | ||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 1.2.3.2 адам өмірінің кезеңдерін сипаттау | ||||
Сабақтың мақсаты | адамның дұрыс өсіп – дамуына қажетті суреттерге белгі қояды балалар мен үлкендер пайдаланатын заттарды атайды суреттің орналасу заңдылығының себебін анықтайды | ||||
Құндылықтар | денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету | ||||
Сабақ барысы | |||||
Сабақтың кезеңі/уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Сабақтың басы (3 мин) | Ұйымдастыру кезеңі: 1.Сәлемдесу. 2.Оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал «Үш шапалақ» әдісі Көңіл күйіміз қандай? (1 шапалақ) Сабаққа дайынбыз ба? (2 шапалақ) Сабақты ойдағыдай аяқтаймыз ба ?(3 шапалақ) | Оқушылар сабаққа назар аударады. Балалар шапалақ соғады | «Отшашу» арқылы бір – бірін бағалау | | |
Сабақтың ортасы (4 мин) 10 мин | «Ой қозғау» Бейнекөрініс ұсынылады Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау Адамның дене мүшелерімен , олардың қызметімен танысасың 1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Сәйкестендір» әдісі Кімге не қажет? Сызып көрсет. Дескриптор: - сұраққа жауап береді -әртүрлі жастағы адаммен құралдарды сәйкестендіреді | Бейнекөрініс тамашалайды Сұраққа жауап береді 1. сұрақтарға жауап береді 2. әртүрлі жастағы адаммен құралдарды сәйкестендіреді | Мадақтау Басбармақпен бағалау | Оқулық 38 - 39 Жұмыс дәптері 24 бет | |
10 мин Сергіту сәті 2 минут | 2 – тапсырма Жұптық жұмыс «Көршіңмен әңгімелес» әдісі Адамның дұрыс өсіп – дамуына қажетті суреттерге белгі қой. Дескриптор: - адамның дұрыс өсуіне қажетті заттарды белгілейді -себебін түсіндіреді «Шеңбер жасап жүреміз» Бейнефильм ұсыну | 1. адамның дұрыс өсуіне қажетті заттарды белгілейді 2.себебін түсіндіреді жаттығуды қайталап жасайды | «Комментарий» арқылы бір-бірін бағалау» | Жұмыс дәптері 25-бет қарындаш https://youtu.be/tZgdO3VRt18 | |
Сабақтың соңы 9 мин | 3 –тапсырма Жеке жұмыс «Мен зерттеушімін» әдісі Суретке назар аудар. Балалар мен үлкендер қандай заттарды пайдаланады? Сурет неліктен ретпен орналасқан? Заңдылығын түсіндір. Дескриптор: - балалар пайдаланатын затты атайды -үлкендер пайдаланатын затты атайды -суреттің орналасу заңдылығының себебін анықтайды | 1. балалар пайдаланатын затты атайды 2.үлкендер пайдаланатын затты атайды 3.суреттің орналасу заңдылығының себебін анықтайды | «Отшашу» арқылы бір-бірін бағалау» | Оқулық 39 -бет | |
Рефлексия 7 мин | «Білім заряды» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (8,9,10 заряд) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(5,6,7) Бүгінгі сабақты түсінбедім (1,2,3,4) | Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған білім зарядтарының саны арқылы анықтайды. | | Зарядтар, «Білім заряды» таратпасы |