Файл: ыса мерзімді жоспар Пн аза тілі Т2 Блім іі мені мектебім.doc
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 03.02.2024
Просмотров: 7
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспар | ||||||||
Пән: Қазақ тілі Т2 | Бөлім: ІІ Менің мектебім | |||||||
Күні : | Педагогтің аты-жөні: | |||||||
Сынып: 1 | Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : | |||||||
Сабақтың тақырыбы: Менің кітапшам | ||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары | 1.3.5.1 мұғалімнің қолдауымен иллюстрациялы шағын мәтіннен қажетті ақпаратты табу 1.4.5.1 ә, ө, ү, ұ, і, ң, қ, ғ, һ әріптері кездесетін сөздерді анықтап, дұрыс жазу1.5.1.5 мұғалім қолдауымен сөз тіркестері/ сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін сақтау | |||||||
Сабақтың мақсаты : | Барлық оқушылар: күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді. Сурет бойынша 2-3 сөйлеммен өз ойын білдіреді. | |||||||
Сабақтың барысы | ||||||||
Сабақтың кезеңі | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||||
Сабақтың басы (5 минут) | Ертеңгілік шеңбері Қуанамын мен де Қуанасың сен де, Қуанайық достарым! Арайлап атқан күнге! Ең бірінші балалар мен мұғалім бір – бірімен амандасады. - Сәлеметсіздер ме! - Сәлеметсіз бе! Мұғалім оқушылардан сұрайды. - Менің атым кім? - .... - Сенің атың кім? - Менің атым - ... . - Бұл кім? - Бұл оқушы, мұғалім. | Барлық оқушылар бір-біріне шеңбер бойы сұрақ қойып оған жауап береді | Қолпаштау | | ||||
Сабақтың ортасы (6-32 минут) | 1. № 3 жұмыс дәптерімен жұмыс арқылы оқушылар сабақта алған білімдерін бекіте түседі. Өз бетінше жұмыс істеуге дағдыланады. 1 тапсырма. Суретке қара. Жаз 2.2–тапсырма. Сұраққа жауап бер. Суретпен көрсет 3.3-тапсырма. Сұраққа жауап бер. Белгіле 4.4-тапсырма. Суретке қара. Сұраққа жауап бер. Жаз Ол неше жаста? | Тыңдалым,айтылым. Жауап береді. Белгілейді Сұраққа жауап береді. Жазады . | «Бас бармақ» Дескриптор - сұраққа жауап береді .- тілдік нормаларды сақтайды «Бас бармақ» | Слайд_Слайд__Сабақтың_соңы__7_._Қайтала._Боя'>Слайд_№3_жазу_дәптері_Слайд_Слайд_Слайд'>Слайд №3 жазу дәптері Слайд Слайд Слайд | ||||
| Сергіту сәті Буратино тұрды, Буратино созылды, Буратино секірді, Буратино жүгірді. | | ||||||
| 5. Сұраққа жауап бер. Суретін сал Сен не істейсің? 6. Сұраққа жауап бер. Белгіле Сенің досың не істейді? | Сұраққа жауап береді. Суретін салады Сұраққа жауап береді. Белгілейді | | Слайд Слайд | ||||
Сабақтың соңы | 7. Қайтала. Боя | Қайталайды. Бояйды | | Слайд | ||||
| Кері байланыс «Бағдаршам» әдісі Қызыл- мүлдем түсінбедім Сары- жартылай түсіндім Жасыл-толық түсінікті | Оқушылар сабақта алған білімдерін бағдаршамның түстері арқылы түсінгенін білдіреді | |