Файл: Блім 3блім. Роботтехника. Жоба (орта таырыптар нер, Крнекті тлалар) Педагогты атыжні.doc
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 03.02.2024
Просмотров: 6
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
«Сағыз орта мектебі» КММ Бекітемін : _______________
Бөлім | 3-бөлім. Роботтехника. Жоба (ортақ тақырыптар: «Өнер», «Көрнекті тұлғалар») | |||
Педагогтың аты-жөні | Изтелеуова Жангул Сериковна | |||
Күні | 04.02.2021 ж | |||
Сынып: 3 « а » | Қатысушылар саны | | Қатыспағандар саны | |
3 « ә » | Қатысушылар саны | | Қатыспағандар саны | |
Сабақтың тақырыбы: | Құжатты рәсімдейміз | |||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 3.2.1.4 шрифт пен абзацты пішімдеу | |||
Сабақтың мақсаты: |
|
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезені/ уақыт | Педагогтың әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы Сабақтың ортасы | 1.Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Қызығушылықты ояту. «Портрет» ойыны Қатысушылар төбелеріне А4 форматтағы қағазды қойып алып, 5 минут музыка әуенін тыңдай жүріп, өз тобындағы қалаған біреудің портретін салады. Музыка тоқтаған соң, астына өз қолтаңбасын қалдырып, портретті иесіне сыйлайды. /Бұл ойын оқушыларға психологиялық жағымды көңіл күй сыйлайды/. 3 Өткен тақырыпты «Қалып қойған сөздер » ойынымен сұрақтар қою арқылы шолу жасаймын. Сұрақтар:
ауыстыруға болады.
ҚБ : Бірін-бірі басбармақ арқылы Бағалайды Жаңа тақырыпты мазмұндау. Жаңа сабақтың мазмұнын түсіндіру мақсатында оқушыларға «Құжатты рәсімдейміз» тақырыбында бейне баян көрсетіледі.Оқулықтағы ақпаратты оқушылармен бірге талдау.«Әңгіме дебат» әдісін қолдана отырып, оқушылардың жаңа тақырыпқа қатысты ойларын ортаға салып мәлімет алмасып тақырыпты талқылауына нұсқау беремін. Жаңа сабақты пысықтау мақсатында оқушыларға тапсырмалар беріледі. | 1.Мұғаліммен амандасады. 2. Бір-біріне тілек айтады. 3. Сұрақтарға жауап береді. 4.«Ой қозғау» әдісіндегі сұрақтарға өз ойларын айтады Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен танысады. Оқулықтағы ақпаратпен танысады. | Бір-бірін бағалайды. | Wordwall платформасы Слайд №1 Слайд № https://yandex.kz/video/preview/?text |
| 1-тапсырма. Мәтіндік редакторда орында . 1 . Тақырып : Шрифт –Times New Roman; Өлшемі 16; Ж-жартылай қалың ; түсі көк. Абзац – ортаға реттелген. 2.Өлеңнің 1,2-жолы: Шрифт –Times New Roman; Өлшемі 12; К-қиғаш ; түсі жасыл; Абзац сол жаққа реттелген . 3. Өлеңнің 3,4-жолы: Шрифт –Times New Roman; Өлшемі 14; Ч-асты сызылған ; түсі қызыл;Абзац сол жаққа реттелген . Киіз үй Төбедегі көзінен Күн сәулесі түседі. Бұрышы жоқ төрінен Самал еркін еседі. Дескриптор:__Мәтін_командаларының_қолданылуын_анықтайды;_Қ.Б.'>Дескриптор: - Қаріп өлшемімен жазуды біледі; -Қаріптің жазылуын анықтайды ; Қ.Б. «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі арқылы. 2-тапсырма. Төменде Word редакторында терілген мәтін берілген.Осы мәтіннің әр қатарында Шрифт және Абзац командаларының қолданылуын талдаңдар.Шағын есеп жазыңдар.Мысалы ,тақырып .......,түсі жасыл,өлшемі........ Қазақтың бейнелеу өнері Кескіндеме,мүсін,графика,қолданбалы өнер салаларын қамтитын көркем өнер. Халықтың қолөнері Дескриптор:
Қ.Б. Смайликтер арқылы 3-тапсырма. Шрифт пен Абзац командаларын салыстыр.Қызметтеріндегі негізгі үш айырмашылығын ата . Дескриптор: - Шриф пен Абзац қызметіндегі үш айырмашылықты анықтайды; Қ.Б. «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі арқылы. Жинақтау: https://onlinemektep.org платформасындағы материалды оқып шыққаннан кейін сабағымызды бекіту үшін платформада берілген 5-тапсырманы орындау. Қ.Б. өзін-өзі бағалау | 1-тапсырма Компьютерге орындайды. 2-тапсырма. 3 тапсырманы ауызша орындайды. . onlinemektep.org платформасындағы тапсырмаларды орындайды. | Мұғалім жауаптарына қарай тиімді кері байланыс беру. Смайликтер Мұғалім жауаптарына қарай тиімді кері байланыс беру. Өзін-өзі бағалау | Компьютер Оқулық Цифрлық сауаттылық 3 сынып, «Қолдан» тапсырмасы 73 бет Оқулық Цифрлық сауаттылық 3 сынып, «Орында» тапсырмасы 73 бет Оқулық Цифрлық сауаттылық 3 сынып, «Ойлан » тапсырмасы 73 бет https://onlinemektep.org платформасы |
Сабақтың соңы | 1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: «Смайлик» барлығын түсіндім менде сұрақтар қалды | Өзін-өзі бағалау. | | смайликтер |
Үй тапсырмасы | §19 оқу | | | |