Файл: Дстр жне фальклор.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 09.02.2024

Просмотров: 6

Скачиваний: 0

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.




Бөлім

Ақпараттық этикет (ортақ тақырып: "дәстүр және фальклор")

Педагогтың аты-жөні

Еспенбетова М.Б.

Күні

17.02.2023ж

Сынып: 1А

Қатысушылар саны




Қатыспағандар саны




Сабақтың тақырыбы:

Менің алғашқы программам

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

1.4.1.1 Сызықтық алгоритмді іске қосу

Сабақтың мақсаты:

Оқушыларls Scretch программасымен таныстыру. Аталған программада қарапайым ойын программасын жазу


Сабақтың барысы:


Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

1.Оқушылармен амандасу, түгендеу.

2. Психологиялық ахуал орнату.

Жүректен жүрекке әдісі арқылы оқушылар бір-біріне тілектерін білдіреді.

ҚБ бірін-бірі басбармақ арқылы бағалайды
3. «ойлан тап» Сан реті бойынша буындардан сөйлем құрап айт. Суретпен жұмыс.
Жаңа тақырыпты жариялаймын, оқушыларды сабақ мақсаттарымен таныстырамын.

Жаңа тақырыпты мазмұндау.

Жаңа сабақтың мазмұнын түсіндіру

Сен кез келген істі орындау үшін рет-ретімен әрекет жасайсың ол алгоритм деп аталады.

Анықтаманы дәптерге жазғызу. алгоритм дегеніміз кез келген әрекетті рет ретімен орындау.

Әрекетті тізбектей орындауды сызықтық алгоритм дейміз.

Алгоритмді компьютер тілінде жазуды программа деп атаймыз.

Оқулықтағы ақпаратты оқушылармен бірге талдау.





1.Мұғаліммен амандасады.
2. Бір-біріне тілек айтады.


3.«Ойлан тап» әдісіндегі сұрақтарға өз ойларын айтады


4.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен танысады.

.

Бір-бірін бағалайды.



Сабақтың ортасы



Жаңа сабақты пысықтау мақсатында оқушыларға тапсырмалар беріледі.

1-тапсырма.

  1. Компьютерді қосу алгоритмін талдау.

Дескриптор:

- Компьютерді қосу алгоритмін айтады.

- Компьютермен жұмыс кезінде қандай ережені сақтау керектігін айтады.

Бағалау критерийі:

- - Компьютерді қосу алгоритмін айтады.

- Компьютермен жұмыс кезінде қандай ережені сақтау керектігін айтады

Қ.Б. Смайликтер арқылы
Scratch ойын программалау алаңымен танысу



Жинақтау: 

Жұмыс дәптеріндегі материалды оқып шыққаннан кейін сабағымызды бекіту үшін берілген тапсырманы орындау.

Қ.Б. өзін-өзі бағалау


Оқулықтағы ақпаратпен танысады.


Өз ойларымен бөліседі.

1-тапсырма

бойынша ауызша жауап береді.



Мұғалім жауаптарына қарай тиімді кері байланыс беру.


Смайликтер


Мұғалім жауаптарына қарай тиімді кері байланыс беру.
Өзін-өзі бағалау


Оқулық Цифрлық сауаттылық 1 сынып,

«Анықта» тапсырмасы

Таратпа қағаз


Сабақтың соңы

1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.

2.Кері байланыс: «Смайлик»

барлығын түсіндім

менде сұрақтар қалды


Өзін-өзі бағалау.




смайликтер

Үй тапсырмасы

§5 оқу












Тексерілді: