Файл: Блім а жазытытаы трлендірулер Мектебі андыааш аласы 3 мектепгимназиясы кмм педагогті атыжні.doc
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 03.02.2024
Просмотров: 7
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бекітемін: __________
Бөлім: 9.2.А Жазықтықтағы түрлендірулер | Мектебі: «Қандыағаш қаласы №3 мектеп-гимназиясы» КММ | |
Педагогтің аты-жөні | Марат Л.А | |
Күні: | 08.12.2022 | |
Сынып: 9 В | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы | Тікбұрышты үшбұрыштар ұқсастығының белгілері | |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 9.1.4.15 тікбұрышты үшбұрыштардың ұқсастығын білу және қолдану; | |
Сабақтың мақсаты | Тікбұрышты үшбұрыштардың ұқсастық белгілерін есептер шығаруда пайдалана білуге дағдыландыру. Үшбұрыштардың ұқсастығының үш белгісі туралы түсінік қалыптастыру |
Сабақ барысы
Сабақ кезеңдері Уақыты | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушылардың іс-әрекеті | бағалау |
Сабақтың басталуын ұйымдастыру 5 мин | Психологиялық көңіл-күйді реттеу. Мақсаты: жағымды эмоция орнату. Сәлеметсіздер ме құрметті оқушылар. Оқушылардың сабақққа қызығушылығын ояту,белсенділігін арттыру. | Оқушылар сәлемдеседі Оқушылар тақтада орындайды | Жақсы, жарайсыңдар |
БІЛУ Қажетті өткен тақырыпты қайталау 5 мин | | Үй тапсырмасына берілген тапсырманы айтады. Топтағы оқушылар бір-бірінің дәптерлеріндегі үй жұмысын тексеріп бір-бірлеріне баға қояды Оқушылар мұғалімнің қойылған сұрақтарына жауап беріп сабақ тақырыбын,мақсатын ашады. | |
Түсіну. 10 мин | ІІ Өткен тақырыпты қайталау: 1.Үшбұрыштардың қандай ұқсастық белгілері бар? 2.Өзара тең үшбұрыштарды ұқсас деуге бола ма? ІІІ Жаңа сабақ: а) теориялық бөлім
Ә)практикалық бөлім | Оқушылар түсінбеген сұрақтары болса қояды. | Бесбұрыш,төртбұрыш,үшбұрышпен бағалау |
Қолдану Есептер шығару 10 мин | | Әр топтан жауап береді.Топпен бірігіп жұмыс жасайды.топтар бір-біріне көмектеседі.Тақатаға оқушы шығып есепті орындайды. | Жарайсыңдар! Смайликтермен,бесбұрышш төртбұрышш үшбұрышпен бағалау |
Талдау 5 мин | | | |
Жинақтау E-Learning.№........... 5 | | Оқушы компьютерде E-Learning кітапханасынан. №....... есепті орындайды | Жарайсыңдар Смайликтермен қошеметтеу |
Бағалау 3 мин Рефлексия 2 мин | Оқушылардың жауап беру бойынша білімдерін бағалау.Үйге . Қайталау. §19.Үшбұрыштар ұқсастығының белгілері.№179-ә | | |