Файл: за мерзімді жоспар блімі Тзулерді зара орналасуы Мектеп88 жоббм.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 18.03.2024

Просмотров: 6

Скачиваний: 0

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.



Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

Түзулердің өзара орналасуы

Мектеп:№88 ЖОББМ

Педагогтің аты-жөні:

Бектасова А.

Күні:

07.02.23

Сыныбы: 7

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Үшбұрыштың ішкі бұрыштарының қосындысына есептер шығару.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

7.1.1.19 және үшбұрыштың сыртқы бұрышы туралы теореманы қолдану


Сабақтың мақсаты:

үшбұрыштың сыртқы бұрышының анықтамасын білу және үшбұрыштың сыртқы бұрышы туралы теореманы дәлелдей адады

Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

8 мин.


Ұйымдастыру:

оқушылармен сәлемдесу, сыныптағы қажеттілікті түгелдеу,

Үй тапсырмасын тексеру үшін « өз-өзін бағалау» әдісін қолданамын.



Шаттық шеңберін құрып «Өзіңе тілегенді,өзгеге тіле»! әдісі арқылы бір-біріне тілек айтып,жақсы көңіл күй сыйлайды.

Мұғалім ұйымдастыру кезеңінде белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды: «Жарайсың! Жақсы! Өте жақсы! Талпын!»

Жалпы балл 2


Оқулық

Жұмыс дәптері

5 мин.



Оқушылармен бірге сабақ мақсатын ашу; Ширату сұрақтары: Әр оқушы өткен тақырыптарға байланысты құрастырылған сұрақтарға жауап береді.

Саралау: Бұл жерде саралаудың «Диалог және қолдау көрсету» тәсілі қолданылады.


Сұрақтар:

Үшбұрыш-тар дегеніміз не? Үшбұрыштың негізгі элементтері

Үшбұрыш-тың түрлерін ата?Үшбұрыштың ішкі бұрышы дегеніміз не, нешеу?

Үшбұрыш-тың қабырғаларына байланысты түрлері. Үшбұрыштың бұрыштарының шамаларына байланысты түрлері


Дескриптор:

-суракка жауап береді. Әрбір дұрыс жауапка 1 балл қойылады

Жалпы 3 балл

Сонымен қатар, өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.




Сұрақтар топтамасы.


Сабақтың ортасы
16 мин.


Жеке жұмыс.






Түсінбеген тапсырмаларды бір- біріне түсіндіреді..

Берілген тапсырма бойынша өз ойларын ортаға салып, пікірлерін білдіреді


Берілген тапсырма бойынша есепті орындайды


Дескриптор:_-үшбұрыш_салады-бұрыштарды_табады20-баллБағалау'>Дескриптор:

-үшбұрыш салады

-бұрыштарды табады

20-балл
Бағалау:

Әрбір дұрыс жауапка 1 балл қойылады

.




7-сынып оқулығы.

7-сынып оқулығы.

Шыныбеков

«Атамұра» 2017



Жұптық жұмыс.

5 мин.
.




Берілген тапсырма бойынша өз ойларын ортаға салып, пікірлерін білдіріп, жуптык талдау жасайды. Талқылау нәтижесінде өзара бір келісімге келіп есепті орындайды.



Дескриптор:

- сызбасын сызады

-Теореманы қоланады

-Бұрыштарын табады

5-балл
Бағалау:

Әрбір дұрыс жауапка 1 балл қойылады

.


7-сынып оқулығы.




Сабақтың соңы.

Қалыптастырушы бағалау:тест тапсырмасы

Рефлексия

11 мин.

1

Рефлекция: «Мұғалімге хат» әдісі


Оқушылар өздерінің тберілген тест тапсырманы орындайды


Дескриптор:

-сұрактарға жауап береді

-есептерді шығарады

Жалпы 6 балл

Бағалау:

Әрбір дұрыс жауапка 1 балл қойылады


7-сынып оқулығы.

Шыныбеков

«Атамұра» 2019