ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 28.03.2024
Просмотров: 19
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспар
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: | 8.2А Квадрат теңдеулер |
Педагогтің аты-жөні: | Абакуменко Молдир Тугеловна |
Күні: | |
Сынып: 8 «А» | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы: | Квадраттық функция және оның графигі |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты | 8.4.1.3 у түріндегі квадраттық функцияның қасиеттерін білу және графигін салу; |
Сабақтың мақсаты: | -????=????????2+????????+????,????≠0 квадраттық функцияның қасиеттерін біледі және графигін салады, графигі бойынша теңдеуін жазады; -парабола төбесінің координатасын таба алады; -параболаның симметрия осінің теңдеуін жаза алады |
Сабақтың барысы:
Сабақ кезеңі /Уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс- әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||
Жалпы | ЕБҚ | ||||||
Сабақтың басы 5 мин | I.Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу, сыныпты түгендеу. II.Үй жұмысын тексеру. A (3; 277), B (-1; 37), C (0; 10) нүктелерінің қайсысы y=30 ????2 + 7 функциясының графигіне тиісті болатынын тексеріңдер. Сыныпты топқа бөлу. Геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу. | Мұғаліммен амандасады Бір бірімен амандасады Тапсырма орындайды Топқа бөлінеді | | 3 ұпай | Интербелсенді тақта Дәптерлер | ||
Сабақтың ортасы 25 мин | Топтық жұмыс 1 топ Үшбұрыш тобы 2 топ Цилиндр тобы Жеке жұмыс Оқулықтағы 117 беттегі №14.18 есеп (1,2) 1) y = (x-2)2 - 4; 2) y = - 3 (x + 1)2 + 3. Қайталау есептері Оқулықтағы 14.47 есеп | Функцияның графигі бойынша оның теңдеуін жазады Жеке жұмыс орындайды Тақтамен жұмыс | | 2 ұпай 2 ұпай 2 ұпай | Қосымша 1 Алгебра 8 сынып А.Е.Әбілқасымова, Т.П.Кучер, З.Ә.Жұмағұлова, В.Е.Корчевский. Алматы «Мектеп» 2018 ж | ||
Сабақтың соңы. 10 минут 5 мин | Қалыптастырушы бағалау Деңгейлік тапсырмалар А деңгейі: f (x) = 2x2 – x – 4 функциясының графигі: а) B (-1,5; 2); б) P (4; 22,5) нүктелері арқылы өте ме? В деңгейі: A (1; -2) нүктесі төмендегі параболалардың төбесі болса, p мен q-ді табыңдар. y = x2 + px + q; С деңгейі: y = x2 – 2x +3 функциясының графигін салыңыз. Рефлексия Үйге тапсырма 14.24 117 бет | Деңгейлік тапсырма ларды орындайды Сабақ барысында кей түсінбеген тұстарын, әлсіз тұстарын, осы тақырып төңірегінде әлі де нені білгісі келетінде рін, ұсыныста рын айтады Үй тапсырма сын жазып алады | | 5 ұпай | А4 парағы Смайликтер Алгебра 8 сынып А.Е.Әбілқа сымова, Т.П.Кучер, З.Ә.Жұма ғұлова, В.Е.Корчев ский. Алматы «Мектеп» 2018 ж |
Бағалау парағы
Оқушының аты жөні | Тапсырмалар | | ||||||
Үй тапсырмасы 3 ұпай | Топтық жұмыс 2 ұпай | Жеке жұмыс 2 ұпай | Қайталау есептері 2 ұпай | ҚБ 5 ұпай | Жалпы ұпай саны | Бағалау | ||
Магизамова Назерке | | | | | | | | |
Нұрболқызы Іңкәр | | | | | | | | |
Тихомиров Николай | | | | | | | | |
Ысқақ Жәмилә | | | | | | | |