Файл: за мерзімді жоспар блімі 5 тарау. ысаша кбейту формулалары.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 28.03.2024
Просмотров: 9
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспар
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: | 5 тарау. Қысқаша көбейту формулалары |
Педагогтің аты-жөні: | Абакуменко Молдир Тугеловна |
Күні: | |
Сынып: 7 «А» | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы: | Қысқаша көбейту формулаларының көмегімен өрнектерді түрлендіру. |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты | 7.1.2.14 тиімді есептеу үшін қысқаша көбейту формулаларын қолдану; |
Сабақтың мақсаты: | -қысқаша көбейту формулаларын біледі; -тиімді есептеу үшін қысқаша көбейту формулаларын қолданып, есептер шығарады; -3 тапсырмадан тұратын ҚБ тапсырмаларының 10 минут ішінде кем дегенде 2 есебін шығарады. |
Сабақтың барысы:
Сабақ кезеңі /Уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс- әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||
Жалпы | ЕБҚ | ||||||
Сабақтың басы 5 мин | I.Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу, сыныпты түгендеу. II.Үй жұмысын тексеру. №35.7 Өзара тексеріс Оқушылар дәптерлерін алмастырып, бірінікін бірі тексеріп, бір-біріне баға қояды. Әділетсіздік орын алмас үшін мұғалім ең соңында барлығын өзім тексеремін деп ескертіп қойғаны жөн. Сыныпты топқа бөлу. «Интернет» әдісі арқылы топқа бөлу. Мақсаты: оқушылардың қызығушылығын арттыру. Ережесі: әлеуметтік желілерді А4 парағына шығарып алу керек. А4 парағының артында Ватсап және Инстаграм тобы деп жазылған. | Мұғаліммен амандасады Мұғалімді қайталайды Бір-бірінің дәптерлерін тексереді Топқа бөлінеді | | Дескриптор -өрнекті көбейткіш терге жіктейді; -жақша ларды ашады; -ұқсас мүшелерді біріктіреді; -теңдеулерді шешеді. 4 ұпай | Интербелсенді тақта Дәптерлер | ||
Сабақтың ортасы 25 мин | Сабақтың мақсатын қою. Сәйкестендіру Топтық жұмыс 1 топ Ватсап Оқулықтағы 35.16 есеп. 1, 2. 2 топ Инстаграм Оқулықтағы 35.18 есеп. 3,4 Jamboard тақтасында жеке жұмыс Теңдеуді шешіңдер: 1)35+(5х-1)(5х+1)=(5х+2)2; 2)3+(2х+3)2-4(х-6)(6+х) | Сәйкестендіруді орындайды Топпен жұмыс жасайды Жеке жұмыс орындайды | | 2 ұпай 4 ұпай Әр дұрыс жауап 2 балдық шкаламен бағаланады | Қосымша 1 Интербелсенді тақта Алгебра 7 сынып Әбілқасы мова А.Е, Кучер Т.П, В.П Корчевский, Жұмағұлова З.Ә 2017 ж Jamboard тақтасы | ||
Сабақтың соңы. 10 минут 5 мин | Қалыптастырушы бағалау Деңгейлік тапсырмалар А деңгейі: Тиімді тәсілмен есепте: а) 692; б) . В деңгейі: Өрнекті ықшамда: С деңгейі: Натурал n – нің кез келген мәнінде өрнегінің мәні 8 – ге бөлінетінін дәлелдеңдер. Рефлексия Үйге тапсырма 35.17 | Деңгейлік тапсырма ларды орындайды Сабақ барысында кей түсінбеген тұстарын, әлсіз тұстарын, осы тақырып төңірегінде әлі де нені білгісі келетінде рін, ұсыныста рын айтады Үй тапсырма сын жазып алады | | 5 ұпай | А4 парағы Смайликтер Алгебра 7 сынып Әбілқасы мова А.Е, Кучер Т.П, В.П Корчевский, Жұмағұлова З.Ә 2017 ж |
Қосымша 1
Қалыптастырушы бағалау. Деңгейлік тапсырмалар
А деңгейі:
Тиімді тәсілмен есепте:
а) 692; б) .
В деңгейі:
Өрнекті ықшамда:
С деңгейі:
Натурал n – нің кез келген мәнінде өрнегінің мәні 8 – ге бөлінетінін дәлелдеңдер.
Қалыптастырушы бағалау. Деңгейлік тапсырмалар
А деңгейі:
Тиімді тәсілмен есепте:
а) 692; б) .
В деңгейі:
Өрнекті ықшамда:
С деңгейі:
Натурал n – нің кез келген мәнінде өрнегінің мәні 8 – ге бөлінетінін дәлелдеңдер.
Қалыптастырушы бағалау. Деңгейлік тапсырмалар
А деңгейі:
Тиімді тәсілмен есепте:
а) 692; б) .
В деңгейі:
Өрнекті ықшамда:
С деңгейі:
Натурал n – нің кез келген мәнінде өрнегінің мәні 8 – ге бөлінетінін дәлелдеңдер.
Қалыптастырушы бағалау. Деңгейлік тапсырмалар
А деңгейі:
Тиімді тәсілмен есепте:
а) 692; б) .
В деңгейі:
Өрнекті ықшамда:
С деңгейі:
Натурал n – нің кез келген мәнінде өрнегінің мәні 8 – ге бөлінетінін дәлелдеңдер.
Бағалау парағы
Оқушының аты жөні | Тапсырмалар | | | ||||
Үй тапсырмасы 4 ұпай | Сәйкестендіру 2 ұпай | Топтық жұмыс 2 ұпай | Жеке жұмыс 4 ұпай | ҚБ Деңгейлік тапсырма 5 ұпай | Жалпы ұпай саны | Бағалау | |
Магизамов Рамазан | | | | | | | |
Магизамова Аяулым | | | | | | | |
Шайжанова Мадина | | | | | | | |
Ысқақ Мадина | | | | | | | |
| | | | | | | |