Файл: 5. 3в онды блшектер жне олара амалдар олдану Педагогті атыжні.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 29.03.2024
Просмотров: 7
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспар
Бөлім: | 5.3В Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану | |
Педагогтің аты-жөні: | Норболоодқызы Әсел | |
Күні: | 03.02.23 | |
Сынып: 5 «А» | Қатысқан оқушылар саны: 18/ | Қатыспаған оқушылар саны: |
Сабақтың тақырыбы: | «Ондық бөлшектерді қосу және азайту» | |
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: | 5.1.2.27 ондық бөлшектерді қосу және азайтуды орындау; | |
Сабақтың мақсаты: |
|
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт 45 мин | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Сабақтың басы 5 мин Сабақтың ортасы 18 мин 2 мин | І. Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен психалогиялық ахуал тұғызу, сәлемдесу, түгендеу. Үй тапсырмасын тексеру: Дәптерлерін ауыстыру арқылы, тақтада көрсетілген жауаптарға қарап тексерді. Дұрыс не дұрыс еместігін анықтайды. «Qazmatch» платформасы арқылы оқушыларды 3 топқа бөлемін. I топ Жай бөлшек II топ Аралас сан III топ Ондық бөлшек Инклюзивті оқушыға жұмыс: Оқулықтағы №1,3,4 есептерді шығару Үйге: №5 Топтық жұмыс (қайталау сұрақтары) «Фри» әдісі
2. Ондық бөлшектерді қалай салыстырамыз............ 3. Жай бөлшекті ондық бөлшекке қалай айналдырамыз............ 4. Ондық бөлшекті жай бөлшек түрінде қалай жазамыз........ 5. Ондық бөлшектің жазылуында үтір қайда қойылады............ ҚБ: ауызша мадақтау І. Қызығушылықтарын ояту «Кім жылдам?» әдісі Экранда көрсетілген амалдарды ауызша орындайды . II. Филворд(сөз жасыру) Көп әріптердің ішінен бір жолдан (бір бағаннан, бір диагональдан) сөздерді табу керек. ІІI. Оқулықтағы №646 есеп 1топ- 1,3 2топ-5,6 3топ-7,8 Дескриптор: Білім алушы
ҚБ: “Lays, Doritos, Cheetos”әдісі «Сергіту сәті» Видеодағы қимылдарды қайталау, жаттығулар жасау | Дәптерлерін ауыстыру арқылы, тақтада көрсетілген жауаптарға қарап тексерді Экранда көрсетілген тізім бойынша оқушылар өз топтарына жайғасады Фриді тақтада аты көрсетілген оқушы алады, сұраққа жауап береді амалдардың жауаптарын ауызша айтады Қосудың ауыстырымдылық және тиімділік қасиеттерін қолдана отырып есептерді шығарады | Ондық бөлшектерді қосады; Ондық бөлшектерді азайтады; Ондық бөлшектердің қасиеттерін қолдана алады | Презентация,А4 қағазы, маркер видеоролик | |
7 мин 8 мин | Жұптық жұмыс IV. Логикалық тапсырма Ж: 13 Ж: 26 Ж: 8 ҚБ: « Білім заряды» әдісі Кітап білім бұлағы... Абай V. Оқулықпен жеке жұмыс №647 1) 4) 54,002-28,7-5,001) Дескриптор: Білім алушы
ҚБ: Тақтада жауаптары көрсетіледі дұрыс жауапқа «+», қате жауапқа «-» таңбасы қойылады | Жұмыс дәптерелеріне шешімін тауып жазады Сөзбен берілген есепті жазбаша орындап шығады | | Оқулық, жұмыс дәптері | |
Сабақтың соңы 5 мин | Үйге тапсырма: №648 Рефлексия: «Ұстазға хат» әдісі | Смс қағаздары таратылады бүгінгі алған әсерлерін жазып, тақтада тұрған смартфондағы конвертке салады | | |