Файл: Мтінді форматтау (аріп, абзац, тізімдер).docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 29.03.2024

Просмотров: 12

Скачиваний: 0

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Білім беру ұйымының атауы

№7 ХМГ

Бөлім

ІV БӨЛІМ Веб-жобалау

Педагогтың аты-жөні

Жақсыкелдина Т.М.

Сынып 10 «ә» кл

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Күні

06.02.2023ж

Сабақтың тақырыбы

Мәтінді форматтау (қаріп, абзац, тізімдер)

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

10.4.2.1 web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолдану

Сабақтың мақсаты

HTML құжатын форматтау тәсілімен танысады

HTML құжатын форматтау тәсілімен танысады

Параметрлерді, түстерді, т.б. өзгерту тегтерін анықтайды

Тегтерді қолданып құжаттың параметрлерін өзгертеді

Сабақтың барысы:

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әректі

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру


Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу

Шаттық шеңбері: Сыныпта көңілді ахуал орнату Топқа біріктіру: Сурет қиындыларын құрастыру арқылы топтарға бірігеді.

«Үш қадамдық сұхбат» әдісі

Төрт адамнан тұратын топтарды жұптарға бөлеміз: А және Ә, Б және В.

1-қадам: А Ә-дан сұхбат алады, ал Б В-дан сұхбат алады.

2-қадам: керісінше Ә А-дан сұхбат алады, ал В Б-дан сұхбат алады.

3-қадам: әр оқушы өз жұбы туралы ақпаратпен төрт адамдық топ ішінде бөліседі.



1.Мұғаліммен амандасады.

2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

3.Сабақтың мақсаттарымен танысады

Мұғалімді тыңдайды


Күнделік кз

ФБ қою арқылы бағалау

жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру

Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, қолдау көрсету

Фигуралар арқылы бағалау

Бірін-бірібағалайды



АКт

Интернет желісі

Ютуб каналы

Кітап



Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау



«Миға шабуыл» әдісі

  • Деректерді кесте түрінде берудің қандай қолайлы жақтары бар?

  • Веб-беттерде деректерді қалай кесте түрінде ұсынуға болады?




Дескриптор:

-Веб парақшаларды әзірлеуде HTML тэгтерін қолданады

Веб-сайт жасалу жолын түсінеді.




ҚБ: бірін-бірі бағалайды. Әрбір дұрыс жауапқа смайлик беріліп отырады. Мұғалім өз тарапынан түзетулер енгізеді.




Жұмыс дәптері, оқулық



Жаңа сабақты меңгерту



«Джигсо» әдісі

Кітаппен жұмыс. Топта талқылайды.

1-тапсырма.

- HTML-де кестені өзгертетін атрибуттар тізімін пайдаланып, кесте құрыңдар.

2-тапсырма.

HTML-де өзің жайлы деректерді интернетке жариялау үшін веб-бетін жасап, ұсыныңдар.
3-тапсырма.

«Менің мектебім» жобасы. Қарастырылған тегтер мен атрибуттарды қолданып, өз мектебің туралы веб-бет құрыңдар. Құжатты өз бетіңше безендір.
Оқушылардың жұмыстарын «Сағат» әдісін қолданып бағалау. Сағат шәкіліне оқушылардың

аттарын стикерге жазып, жапсыру.


Дескриптор:

HTML-де кесте параметрлерін өзгерте алады.

Дескриптор:

Веб-бет жасау үшін HTML тілін қолданады.
Дескриптор:

Веб-бет жасайды, құжатты безендіре алады.



Қалыптастырушы бағалау: «Бас бармақ» әдісі бағалау.




Қалыптастырушы бағалау: «Бас бармақ» әдісі бағалау.






АКт

Интернет желісі

Ютуб каналы

Кітап

АКт

Интернет желісі

Ютуб каналы

Кітап



Бекіту



Шағын тест

Оқушылар тест сұрақтарына жауап береді.



Мақсаты: Алған білімдерін жинақтап, жалпылап , жүйелей алады

Дағды: Білім біліктілігі артады, веб-беттерді қалай ашу керектігін түсінеді, қызығушылығы оянады



ҚБ «Екі жұлды бір тілек» әдісі



Оқулық, презентация, АКТ, жұмыс дәптері


Кері байланыс


Кері байланыс: «Блоб ағашы» әдісі

Оқушылар сабақтан алған әсерін ағашқа өрмелеген маймылдарды бояу арқылы көрсетеді

Үй тапсырмасы.

Сынып тізімін жасау

Оқушылардың бір тобы тақырып туралы жағымды пікір, екінші тобы сын, үшінші тобы тағы да жағымды пікір айтады.



Мадақтау әдісі