ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 10.04.2024
Просмотров: 5
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | |||
Сынып: | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | ||
Сабақтың тақырыбы | Мәтінді теру және өңдеу | | ||
Осы сабақта қол жеткізіле тін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 3.1.2.2 компьютерлік программаларда файлдарды ашу және сақтау командаларын пайдалану; 3.2.1.1 мәтіндік редакторда қарапайым сөйлемдерді теруді жүзеге асыру | |||
Сабақтың мақсаты | - мәтіндік редакторда файлды ашу және сақтау командаларын пайдалана алады; - мәтін теру бойынша практикалық тапсырмаларды орындай алады; | |||
Бағалау критерийі | - мәтіндік редакторда файлды ашу және сақтау командаларын пайдаланады; - мәтін теру бойынша практикалық тапсырмаларды орындайды; | |||
Тілдік мақсаттар | Пән бойынша лексика мен терминология: файлды ашу және сақтау, өңдеу. | |||
Тілдік мақсаттар | Пән бойынша лексика мен терминология: файлды ашу және сақтау, өңдеу. | |||
Құндылықтарға баулу | Іскерлікке, бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу, мектеп жабдықтарын ұқыпты пайдалануды үйрету. | |||
Пәнаралық байланыс | Қазақ тілі. | |||
Алдыңғы білім | Мәтінді теру және өңдеу | |||
Сабақ барысы | ||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | ||
Сабақтың басы 3мин Топқа бөлу 3мин Білу 7мин | Ұйымдастыру: Психологиялық ахуал қалыптастыру. «Кездесу» ойыны (жай әуенмен екі шеңбер болып қарама –қарсы айналады, әуен тоқтаған кезде бір-біріне қарап, баланың қасиетін айтады) «Түстер бойынша» топқа бөлу (ұшып келген ұшақтың түстері бойынша топтастыру) І топ – жасыл түсті стикер; ІІ топ – сары түсті стикер Оқушыларға бағалау критерийлері таныстырылып өтеді. Өзара топ мүшелеріне бағалау парағы таратылады. «Қар кесегі» әдісі бойынша сұрақтарды талқылайды, екі топ сұрақтарға жауап береді. /топтық жұмыс/
Топтар бірін – бірі өзара бағалайды Дескриптор
| «Кездесу» ойыны Оқушыларды топтарға бөлуге арналған сөздер. | ||
Сабақтың ортасы Түсіну 5мин Қолдану 10-15мин Сергіту жаттығуы 2мин Венн диаграммасы Талдау, Жинақтау 3мин | Екі топқа «Кластер құрастыру» /топтық жұмыс/ І топ. WordPad мәтіндік редакторының қандай мүмкіндіктері бар? ІІ топ. Құжатқа қалай атау береміз және сақтаймыз? Дескриптор
Топтар бір-бірін бас бармақ арқылы бағалайды. Сурет бойынша әңгіме құрастырып, мәтіндік редакторда жазыңыз және оған атау беріп сақтаңыз. Дескриптор: 1.Мәтінді құрастырып, оны сақтайды. Оқушылар интерактивті тақтадағы бейнероликтен көзге және білекке арналған жаттығуларын қайталайды. Блокнот программасы мен Word Pad программасын салыстырып, ұқсастығы мен айырмашылығын анықта /топтық жұмыс/. Топтар бірін-бірі «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі арқылы кері байланыс жасайды | | ||
Сабақтың соңы 2мин | Рефлексия Үйге тапсырма: анықтамаларды жаттау, тақырыпқа сай ребус құрастыру. | |