ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 25.04.2024
Просмотров: 8
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: | №41 мектеп-гимназия | ||||||||
Күні: | Мұғалімнің аты жөні: Жәмешова А.Б | ||||||||
Сынып: 7 | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | |||||||
Сабақтың тақырыбы: | №5 зертханалық жұмыс. Сырғанау үйкеліс күшін зерттеу | ||||||||
Осы сабақта қол жеткізетін оқу мақсаттарым: | 7.2.2.6– тыныштық, домалау және сырғанау үйкелістерін сипаттау; 7.2.2.7– үйкеліс күшінің пайдасы мен зиянына мысалдар келтіру | ||||||||
Сабақтың мақсаттары | Барлық оқушылар: Үйкелістің түрлерін біледі , мысалдар келтіре алады. Басым бөлігі: Әртүрлі денелердің беттеріндегі сырғанау үйкеліс күшін анықтай алады. Кейбір оқушылар: сырғанау үйкеліс күшінің сандық мәнін есептеп, қорытынды жасай алады. | ||||||||
Сабақтың барысы | |||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||||
Сабақтың басы | Амандасу. Оқушыларды түгендеу. Сәлеметсіздерме балалар! Өткен сабақтарда біз үйкеліс күшімен таныстық. Өткен тақырып бойынша кестені толтырыңыздар. (1 тапсырма) Өткен тақырыпты тексеру. | 1 тапсырма бойынша кестені орындайды | Ұпай | жұмыс дәптері кесте | |||||
Сабақтың ортасы |
| Сабақтың тақырыбын дәптерлеріне жазады. Зертханалық жұмыстың мазмұнымен танысады. Дәптерлеріне зертханалық жұмыстан қысқаша конспект жазады. Зертханалық жұмыс бойынша есептеулерді орындайды, кестені толтырады. Сұрақтарға жауап береді. | Ұпай Ұпай Ұпай | Оқулық, жұмыс дәптері https://www.youtube.com/watch?v=uI_TVdkwpRw Оқулық, жұмыс дәптері | |||||
Сабақтың соңы | Кері байланыс - | Оқушылар орындалған тапсырмаларын қолданып жүрген платформа арқылы және қол жетімді байланыс құралдары арқылы жібереді. | Оқушының сабаққа уақытылы қатысуына қарай, үй тапсырмасын орындау деңгейіне қарай,зертханалық сабақ кезіндегі тапсырмаларды орындау деңгейіне қарай, есептеулерді жүргізу деңгейлеріне қарай 10 балдық жүйемен бағаланады. | ||||||
| | | |||||||
Сабақ бойынша рефлекция Сабақ мақсаттары немесе оқу мақсаттары шынайы, қолжетімді болды ма? Барлық оқушылар оқу мақсатына жеткізді ме? Егер оқушылар оқу мақсатына жетпеген болса, неліктен деп ойлайсыз? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақ кезеңдерінде уақытты тиімді пайдаландыңыз ба? Сабақ жоспарынан ауытқулар болды ма және неліктен? | | ||||||||
Жалпы бағалау: Сабақта ең жақсыөткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты) 1. 2. Осы сабақтың барысында мен сынып туралы жекелеген оқушылардың жетістіктері / қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсегеназар аудару қажет? |