Файл: Малімні з жмысына жасаан сараптамасы. 20212022.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 17.10.2024

Просмотров: 8

Скачиваний: 0

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.


Мұғалімнің қатысқан шаралары

Санаты

Еңбек өтілі

Қатысқан шаралары офлайн

Пеагог -зерттеуші




Ғылыми-практикалық конференция тақырыбы, деңгейі, дәрежесі

Семинар, семинар-практикум, вебинар,тақырыбы, деңгейі, дәрежесі

Сайыс қала, облыс, республика

Ашық шара

Сабақ, вебинар, семинар


1.

2.

3




1.

2.

3.



1.

2.

3.

1.

2.

3.

Санаты

Еңбек өтілі

Қатысқан шаралары онлайн







Ғылыми-практикалық конференция тақырыбы, деңгейі, дәрежесі

Семинар, семинар-практикум, вебинар,тақырыбы, деңгейі, дәрежесі

Сайыс қала, облыс, республика

Ашық шара

Сабақ, вебинар, семинар


1.

2.

3




1.

2.

3.

1.

2.

3.

1.

2.

3.



Оқушының қатысқан шаралары /

Қатысқан шаралары офлайн




Ғылыми-практикалық конференция ЗЕРДЕ

Тақырыбы, қатысқан оқушы,сыныбы, алған орны , дәрежесі

Олимпиада «Ұшқыр ой, өткір тіл дүниені танып біл» ШҚМУ ұйымдастырған олимпиадасы

Пәні, оқушы,сыныбы, орны, дәрежесі.



1.

2.

3

1.

2.

3.




Қатысқан шаралары онлайн




Ғылыми-практикалық конференция тақырыбы, деңгейі, дәрежесі

Олимпиада

Қала, облыс, республика

Дарын орталығынан Инеллектуалдық сайыстар

Айналайын, Ақбота, Асыл тас, Тұлпар. Малахит

1.

2.

3



1.

2.

3.

«Асыл тас» Бауржанова Айару

1-орын,

Нұрбекова Елназ 2-орын, Нұрлан Нұрислам 2-орын, Болат Альмади 2-орын, Нұрлан Арслан 3-орын,

Мейрамұлы Санжар 3-орын.

«Пони» Дулатхан Әкежан

2-дәрежелі диплом, Маулканов Ерназ 3-дәрежелі диплом, Еркін Надир 3-дәрежелі диплом,Нұрлан Нұрислам 3-дәрежелі диплом,Бауржанова Айару

3-дәрежелі диплом.

«Тұлпар» Тоқтарбек А. 1-орын, Нұрлан А.2-орын, Орынбек М.

2-орын, Бауржанова А. 2-орын, Тоқтаубай Ә.2-орын, Ерболатқызы Б. 2-орын, Болат А.2-орын, Серікханұлы Т.

2-орын, Нұрбекова Е. 2-орын, Кеңесова К. 2-орын, Бақытбек А. 3-орын, Дулатхан Ә. 3-орын, Мухаметханов Д. 3-орын, Тлеубек А. 3-орын, Нұрлан А.

3-орын.

«Қысқы ертегі-2022» Бауржанова А. 1-орын.


Кесте№5 .Мұғалімнің әдістемелік және зерттеу жұмыстары

Технологиялар

Ж.А.Қараев Деңгейлеп саралап оқыту;

Дамыта оқыту; Ойын технологиясы; Сын тұрғысынан ойлау технологиясы; Көрнекілік технологиясы.

Толыққанды немесе жартылай қолданыстағы технологиялар

Ж.А.Қараев Деңгейлеп саралап оқыту; Сын тұрғысынан ойлау технологиясы; Көрнекілік технологиясы;

Әдістемелік қоржын

(Өңделген дидактикалық материалдар)




Кесте№6 ОЭР тақырыбы бойынша жұмыстың қорытындысы

Әдістемелік тақырыбым

«Дидактикалық ойындарды қолдана отырып, оқушылардың логикалық ойлау қабілеттерін арттыру»


Тақырып бойынша әдістемелік жұмыстың көрсеткіші

(жұмыс түрі)



ИПК «Өрлеу»

Ғ.П.К.




Халықаралық

Ғ.П.К.

Қарағанды (Болашақ)



Мұғалімдер олимпиадасы

(қашықтық)





Кесте №7.2021-2022 жылы жарық көрген Баспа( мақалалар)



Атауы

Басылым аты

1







2









Өзара сабақтарға қатысу(қайда?кімге?)


Мұғалімнің аты-жөні

Пән

Сабақ тақырыбы

Кесенбева А.

Әдебиеттік оқу

Батырлар жыры

Қайназарова И.

Қазақ тілі

Дауыссыз Б-П

Тургумбаева Г.

Жаратылыстану

Жануарлар әлемінде

Раисова Г.

Математика

Теңдеу

Асанова Ы.

Ана тілі

Заттың санын білдіретін сөздер

Екібасова Ж.

Әліппе

Дауысты, дауыссыз дыбыстар (қайталау)


Жыл көлемінде 10 сабаққа қатыстым.

Мақсатым: іс-тәжірибе алмасу.

Дарынды оқушылармен жұмыс:

Дарынды оқушылармен шығармашылық жұмыс түрлерін ұйымдастыру, ғылыми ізденудің әдістерін үйрету:

Дарынды оқушылардың қабілеттерін дамытуға қолайлы жағдайлар туғызу, оқушыларды олимпиадаларға, ғылыми жобаларға қатыстыру. Оқушым Бақытбек Айару екеуіміз бірлесіп «Қиын-Керіш» атты ғылыми жоба дайындау үстіндеміз.
Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс:

Тиімді әдіс- тәсілдерді пайдалана, қосымша жұмыстарды өткізу:

Оқушылардың білім денгейлерін тексеріп, кемшіліктерін үнемі жетілдіріп отыру. Тапсырмаларды оқушылардың жеке ерекшеліктерін ескеріп беру.

Бағдарламаның орындалуы:




Пәні

Сағат саны жоспар бойынша

Орындалғаны

Кіріктірілген сағат саны

1

Математика

127

127

5

2

Әліппе

92

92

4

3

Ана тілі

95

95

7

4

Дүниетану

32

32

1

5

Жаратылыстану

31

31

2

6

Орыс тілі

64

64

2

7

Ағылшын тілі

64

64

2

8

Көркем еңбек

32

32

1

9

Дене шынықтыру

96

96

3

10

Цифрлық сауаттылық

31

31

2

11

Өзін-өзі тану

31

31

2

12

Музыка

31

31

2


Қорытынды: Н. Ә. Назарбаевтың «Қазақстан - 2050» стратегиясында айтылғандай қазіргі заманғы технологиялар арқылы оқушылардың алған білімдерін жай ғана иеленіп қоймай, оларды орынды жерде қолдана білуге мектеп жасынан тәрбиелеуді қолға алу және ақпараттық - коммуникациялық технологияларды еркін меңгертіп шығару.


(Н. Назарбаев, 2012 ж.)

2021-2022 оқу жылында қойылған мақсат, міндеттеттерім орындалды. Барлық пәндерден оқу бағдарламалары толық орындалды. Оқушыларымның мектепке қалыптасу деңгейлері жақсарды. Жыл соңында оқушыларымның оқу мен тәрбие белсенділіктері артты. Сыныпта біраз қиындық тудырып отырған оқушылар бар. Ондай оқушылармен жұмыстар жүргізіп отырамын. Сабақ барысында үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс жасағанда дидактикалық тапсырма, «Кім тез?», «Суреттер сөйлейді», «Дұрыс,бұрыс», «Аквариум», «Құпия», «Қайтадан құрастыру», «Көршіңмен талқыла!», «Өзгертулерді тап», «Смайликтер», «Жемістер себеті», «Попкорн», «Тазалық кері байланысы», «Ақылды үкі», «Табыс баспалдағы», «Дарабоз», «Екі жұлдыз бір тілек», «Жақсылық тамшысы», «Жыл мезгілдері», «Иә,жоқ», «Инсерт», «Кесте толтыру», «Кері байланыс бутерброды», «Көрсет және әңгімеле», «Өзін-өзі бағалау», «Табыс ағашы», «Эстафета» деңгейлік тапсырмалар және т.б. көптеген әдіс-тәсілдерді қолдандым. Қосымша жұмыстар жүргізіле отырып, тапсырмалар орындалуын қадағалап отырмын. Әлі де бұл оқушылармен жеке жұмыстарды жалғастырамын.

Қорыта келе, сыныбым ұйымшыл, бір - бірімен ынтымақтастық жағдайда жұмыс жасай алатынына, бірін - бірі әділ бағалап, ізденіп, білгенін көрсете білетініне, білмегенін мұғалімнен, сыныптастарынан сұрап өзін ынталандыра алатынына, жоғары деңгейдегі көшбасшы сынып қатарында болатындығына сенімім мол!

Дамыту жолдары :

1.Жазғы каникулда орындауға тапсырма беру:

А) Қысқа мәтіндерді көшіру;

Ә) Әдеби, ертегі кітаптарды оқу;

Б) Жиырма көлеміндегі сандарды қосу және азайту;

В) Теңдеу шешу;

Г) Мәселе есептер шығару;

Д) Алфавитті қайталап отыру;