Файл: Мені Отаным азастан, Адами ндылытар Педагогті атыжні.docx
ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 18.10.2024
Просмотров: 7
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
қысқа мерзімді жоспар
Бөлім: | «Менің Отаным - Қазақстан», «Адами құндылықтар» |
Педагогтің аты-жөні | Эрежебова Азиза |
Күні: | 28.09.2020ж |
Сынып: 4 А | |
Сабақтың тақырыбы | Өз ойынының сценарийі |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 4.2.1.1 мәтінде қарапайым кестелер жасау; |
Сабақтың мақсаты |
|
Бағалау критерйлері |
|
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
І. Сабақтың басы | 1.Сабақ тақырыбы мен мақсаты, бағалау критерийлері таныстырылады. Scratch бағдарламалау ортасына қатысты сұрақтар қойып, өткен тақырыпты еске түсіріп, жаңа сабаққа кіріспе жасау.
Сөздікпен жұмыс: Бүгінгі сабақта кездесетін жаңа сөздермен танысу.
Мен алғаннан соң -Kогда я получу- When I receive | - Отан, ел туралы ата мен немеренің, әже мен немеренің арасында диалог құрастыра алады. - Сандық және мәтіндік тізімдерге мысалдар келтіре алады. - Тізім қандай жағдайларда қолданатынын айтады. | «Мадақтау сөз» әдісі арқылы қалыптастырушы бағалау жүргізіледі Жақсы, Жарайсың Өте жақсы | https://youtu.be/Caoz-bsbxKE |
Сабақтың ортасы | 2. Жаңа сабақты меңгеру. Тапсырма: «Әке мен бала диалогы» жобасы Отанды сүйу отбасынан басталады. Бала бойына туған жеріне, елін сүйіспен-шілік пен құрметті мектепте ұстаздары, отбасында ата-анасы, әжесі, атасы дарытады. Scratch программалау ортасында әке мен бала арасында диалог жобасын құрастыр. Диалог қатысушылары : әке және бала. | Оқушы Scratch программалау ортасында тізімдерді пайдаланып екі кейіпкер арасында диалог құрастырады. Дескриптор: -Жобаның фонына даланың суретін, жобаға қажетті әке кейіпкерінің және бала кейіпкерінің спрайттарын дайындайды. - Отан жайлы әке мен бала диалог- мәтінін құрастырады. - Әке және Бала атауымен екі тізім жасайды. - Тізімдегі сөздер кезегімен қол жетімді болу үшін индексін белгілеуге Сөз айнымалысын енгізеді. -Кейіпкерлер спрайтын енгізіп, жоба скриптерін құрастырады. | . | |
Сабақтың аяғы | 3. Рефлексия
| оқушы төмендегі сұрақтар бойынша өз ойымен бөліседі. | | |