ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 05.02.2024
Просмотров: 12
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Пәні: | Құқық негіздері | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бөлім: | 9.2 Мемлекеттік органдардың конституциялық құрылысы | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Педагогтің аты-жөні: | Омаров Ақнар Нұрлыбекұлы | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Күні: | 09.11.2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сынып: 9 | Қатысушылар саны: 2 | Қатыспағандар саны:0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: | Мемлекеттік органдардың қызметі қандай? | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 9.2.2.1 Конституция негізінде мемлекеттік органдардың қызметтерін анықтап, салыстыру | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты | Парламент пен Үкіметтің, Жоғарғы Сот қай билік тармағына жататындығын анықтау және құқықтық мәртебесін талдау. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың барысы | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың кез еңі//уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру | Ой шақыру. Тақырыпты шешу үшін оқушыларға әртүрлі мемлекеттік органдар бейнеленген суреттер көрсету. 1.Суреттерде не көріп отырсыздар? 2.Не ерекше болды? 3.Тақырыпты болжап көріңіз.... Болжамдарын негіздейді Оқушыларды сабақтың тақырыбымен және мақсатымен таныстыру. | Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу | Мадақ тау | ҚР норма тивтік құқық тық акті лерінің ақпараттық-құқықтық жүйесі http://adilet.zankz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Жаңа білім | Мәтінмен жұмыс "Борт журналы" тәсілі арқылы мәтінмен жұмыс жасайды. Зерттеу сұрақтары:
Тірек-сызбаларды толтыру. «Өкілеттіктерінкөрсет» семантикалық картасын тол тыру. Кестені толтыру. Оқушылар ҚР саяси жүйесіндегі атқарушы, заң шығарушы, сот билігі арасындағы өкілеттілігінің бөлінуін анықтаңыздайды.
«Серпілген сауалдар» Мемлекетік органдар жүйесіндегi ҚР Президентінің орнын аныктандар. Мемлекетбасшысынын ерекше рөлі немен байланысты? Қазакстан Республикасы Yкiметiн кандай өкiлетіктерi бар? Ойлан! Казакстан Республикасы Парламентн кызметiн аныктандар. Казакстан Респуб-- ликасынын; Парламент не себептен екi Палатага - Сенат пен Мажiлске бөлінетінін туралы ойланындар. Пікірталас Соттар кандай кызмет аткарады? Казакстан Республикасынын, сот жүйесi кандай? Сотсыз мемлекет бола ма? 1-денгейлi тапсырма, Қазакстан Республикасынын Конституциясын пайдалана отырып, келес кестені толтырындар
| Мәтінмен жұмыс Мәтіннен негізгі идеяны анықтайды Дескриптор: «Өкілеттіктерінкөрсет» семантикалық картасын толтырады. Дескрипторлар: Жергілікті әкімдердің өкілеттіліктілік қызметін анықтайды; Дескриптор: ҚР саяси жүйесіндегі атқарушы, заң шығарушы, сот билігі арасындағы өкілеттілігінің бөлінуін анықтайды Дескриптор: Мемлекеттік билік органдарының қызметтірін ажыратады; Дескриптор: Парламент пен Үкіметтін қызметін және құрылымын салыстырып, кемінде үш айырмашылығы мен екі ұқсастығын анықтайды Оқушылар Сот жүйесі туралы пікірталас жүргізеді | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады «Ең үздік жауап» «Алақан-жұдырық» «Жұлдызшалар» | Ақпараттық мәтін ҚР Конституциясы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесі http://adilet.zankz Қазақстан Республикасы Президентінің ресми сайты http://www.akorda.kz/ Нұрпейсов Е. Котов А. Қазақстан Республикасы: хандық биліктен Президенттік Республикаға дейін. – Алматы, 1995 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бекіту | Сабақты қорытындылау Неліктен билік тармақтары тепе-теңдік және тежемелік жүйеде жұмыс істейді? Жалпы сыныптық талқылау ұйымдастыру. Үйге тапсырма Жергiлікті әкiм кандай өкiлеттілікті жузеге асырады? «Егер мен Премьер-министр (әкiм, министр) болсам...» такырыбына эссе жазындар. | Сабақтың тақырыбын қорытындылау | «Ең үздік жауап» | Ақпараттық карточка | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Кері байланыс | Қиын болды… Бүгін мен білдім… Қызықты болды… | Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады | Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды | А4, конспект |
Пәні: | Құқық негіздері | |||||||||||||||||||||
Бөлім: | 9.2 Мемлекеттік органдардың конституциялық құрылысы | |||||||||||||||||||||
Педагогтің аты-жөні: | Омаров Ақнар Нұрлыбекұлы | |||||||||||||||||||||
Күні: | 16.11.2022 | |||||||||||||||||||||
Сынып: 9 | Қатысушылар саны: 2 | Қатыспағандар саны:0 | ||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: | Мемлекеттік органдардың құрылуында сайлаудың маңызы мен рөлі қандай? | |||||||||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 9.2.2.2 мемлекеттік органдардың құрылуындағы сайлаудың маңызы мен ролін анықтау | |||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты | Мемлекеттік органдардың құрылуында сайлаудың роліне және сайлау жүйесіне сипаттама беру. | |||||||||||||||||||||
Сабақтың барысы | ||||||||||||||||||||||
Сабақтың кезеңі//уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||||||||||||||||||
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру | Сабақтың оқу мақсаты мен бағалау критерийлеріне тоқталып өтемін. Өткен тақырып бойынша оқушылардың білімдерін тексеру. Ой шақыру. Тақырыпты шешу үшін оқушыларға сайлау туралы бейнероликті көрсету. Оқушыларды сабақтың тақырыбы мен және мақсатымен таныстыру. | Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу | Мадақ тау | Қазақста ҚР Конституциясы https://www.youtube.com/watch?v=MHyRoYTkf2E | ||||||||||||||||||
Жаңа білім | Зерттеу сұрақтары: Сайлау- Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі басталған сәттен халық билігін жүзіге асыратын маңызды институт. Жалпы тең, тура, тікелей негізінде жасырын дауыс беру арқылы Қазақстан Республикасының азаматтары сайлау құқығын іске асырады. Сайлау құқығы- 18-жасынан әрбір ҚР азаматы өзінің шығу тегіне, әлеуметтік жағдайына, жынысына қарамастан сайлану және сайлау құқығы. Қазақстан Республикасындағы сайлауда мажориталық және пропорционалдық сайлау жүйесі қолданылады.
Пропорционалды сайлау жүйесі Парламент Мәжілісінің депутаттарын сайлау кезінде қолданылады. Мысалы ҚР азаматтары саяси партияларға дауыс береді. Әрбір саяси партия жинаған дауыстардың саны квотаға (жеке санға) бөлінеді. Санды бөлу нәтижесінде алынған тұтас бөлік – партиялық тізім құрған тиісті саяси партия алатын депутаттың мандаттар саны болып табылады. Елдегі сайлау өткізуді ұйымдастырушы мемлекеттік орган – Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы. Сайлау органдары:
Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, сайлау ұғымын түсіндіре алады. Сұрақтар:
Тапсырма Төмендегі көрсетілген тақырыптық терминдер мен олардың анықтамаларын сәйкестендіре алады.
| Мәтінмен жұмыс Мәтіннен негізгі идеяны анықтайды |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады «Ең үздік жауап» ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады «Алақан-жұдырық» «Жұлдызшалар» ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады | ҚР Конституциясы https://www.youtube.com/watch?v=MHyRoYTkf2E Мұғалім презентациясы Терминдерге арналған кесте https://www.youtube.com/watch?v=NRGQsVUQfzg | ||||||||
Бекіту | IV. ЖСайлау жүйесінің екі түрін: пропорционалдық жүйе мен мажоритарлық жүйені Венн диаграммасы негізінде бір –бірімен салыстырып, әрқайсысының кемінде екі айырмашылығы мен екеуіне ортақ ұқсастығын тауып жаза алады Мұғалімнің қолдауымен жеке бағалау жүзеге асады. | Сабақтың тақырыбын қорытындылау Дескриптор: пропорционалдық жүйе мен мажоритарлық жүйенін салыстырады | «Ең үздік жауап» | Ақпараттық карточка ВЕНН диаграммасы | |||||
Кері байланыс | «Ресторан әдісі»
… | Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады | Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды | А4, конспект |
Пәні: | Құқық негіздері | |||||
Бөлім: | 9.2Меншік құқығы | |||||
Педагогтің аты-жөні: | Омаров Ақнар Нұрлыбекұлы | |||||
Күні: | 23.11.2022 | |||||
Сынып: 9 | Қатысушылар саны: 2 | Қатыспағандар саны:0 | ||||
Сабақтың тақырыбы: | Қалай меншік иесі бола аламыз? | |||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 9.3.2.1меншік түрлерін анықтау; 9.3.2.2меншік құқығына ие болудың және тоқтатылудың жолдарын, құқықтық жағдаяттарды талдау арқылы анықтау | |||||
Сабақтың мақсаты | Меншік түрімен танысады және оның маңыздылығын анықтайды; Негізгі ұғымдар мен түсініктер қалыптасады | |||||
Сабақтың барысы | ||||||
Сабақтың кезеңі//уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру | Сәлемдесу, ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. І. Үй тапсырмасын пысықтау мақсатында мемлекеттік органдардың қызметін сәйкестендіру. "Болжау" стратегиясы. -Бүгінгі сабақ қандай тақырып маңайында өрбиді? -Қандай негізгі мәселелер көтеріледі деп ойлайсыздар? Оқушыларды «меншік» ұғымымен таныстыру. Оқушыларға осы ұғымға қатысты сөздерді тізіп жазуға тапсырма беру. Жаңа тақырыпқа, сабақтың оқу мақсаты мен бағалау критерийлеріне тоқталып өту. | Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу | ҚБОқушылар жауабына бірден ауызша кері байланыс беріледі. Ауызша сырттай бағалау. | Тақырып тық суреттер | ||
Жаңа білім | Суреттермен жұмыс. Оқушылар меншік нысандарын ажырата білу қажет Мысалы:
Сіздің отбасыңыз қандай меншік иеленетіндігі туралы ойланыңыз. Мысалы, үй, көлік, киім-кешек сияқты заттарды қоса алғанда 10 затты тізіп жазу. Келесі сұрақтарға жауап береді:
ҚРК 6- бабын пайдалана отырып, меншік құқығына баға беру. Қазақстан Республикасының Конституциясы (6- бап) 1. Қазақстан Республикасында мемлекеттік меншік пен жеке меншік танылады және бірдей қорғалады. 2. Меншік міндет жүктейді, оны пайдалану сонымен қатар қоғам игілігіне де қызмет етуге тиіс. Меншік субъектілері мен объектілері, меншік иелерінің өз құқықтарын жүзеге асыру көлемі мен шектері, оларды қорғау кепілдіктері заңмен белгіленеді. 3. Жер және оның қойнауы, су көздері, өсімдіктер мен жануарлар дүниесі, басқа да табиғи ресурстар мемлекет меншігінде болады. Жер, сондай-ақ заңда белгіленген негіздерде, шарттар мен шектерде жеке меншікте де болуы мүмкін. . | Дескриптор: Жеке меншікке қатысты меншікті біледі; Мемлекеттік меншікке жататын нысандарды ажырата алады. Дескриптор: ҚР конституциясымен танысады; ҚР конституциясымен меншік қорғалатының түсінеді ҚРК 6- бабын пайдалана отырып, меншік құқығына баға береді Әр оқушы меншікке байланысты жағдаяттармен жұмыс Критерийлері: азаматтардың меншікті иелену немесе меншік құқығын тоқтату барысында жіберілген қателіктерін анықтайды. Мәселенің шешу жолдарын ұсынады. | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады «Ең үздік жауап» Өзін - өзі бағалау жүзеге асырылады «Екі жұлдыз,бір ұсыныс» | Ақпараттық мәтін Таратпа материалдар Қазақстан Республикасының Конституциясы Ақпараттық тапсырмалар | ||
Бекіту | Сабақты қорытындылау Үйге тапсырма:«Адамдардың меншікке деген өз құқықтарын дәлелдей алуы неге соншалықты маңызды?» тақырыбына 100 сөзден кем емес хабарлама жазу. Эссенің құрылымы:
Қорытынды. Тұжырым. Оқушы қандай шешімге келді. | Сабақтың тақырыбын қорытындылау | «Ең үздік жауап» | Ақпараттық карточка | ||
Кері байланыс | Кері байланыс: «Плюс, минус, қызықты»
| Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады | Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды | А4, конспект |
Пәні: | Құқық негіздері | |||||||||||||||||
Бөлім: | 9.2Еңбек жағдайлары | |||||||||||||||||
Педагогтің аты-жөні: | Омаров Ақнар Нұрлыбекұлы | |||||||||||||||||
Күні: | 07.12.2022 | |||||||||||||||||
Сынып: 9 | Қатысушылар саны:2 | Қатыспағандар саны:0 | ||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: | Заңнамамен еңбек жағдайлары қалай реттеледі? | |||||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 9.4.2.1 ҚР еңбек кодексінің баптарының негізінде еңбек жағдайларын анықтау; 9.4.2.2құқықтық жағдаяттарды талдау арқылы жұмыс беруші мен жұмысшының құқықтары мен міндеттерін түсіндіру | |||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты | Берілген жағдаяттарды талдау арқылы еңбек шартының құқықтық реттелуін анықтау.Жұмыс беруші мен қызметкердің негізгі құқықтары мен міндеттерін айқындау;Еңбек және демалыс уақытын және еңбекке ақы төлеу шарттарын анықтау; | |||||||||||||||||
Сабақтың барысы | ||||||||||||||||||
Сабақтың кезеңі//уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||||||||||||||
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру | Қызығушылығын ояту мақсатында жаңа тақырыпқа қатысты «learning apps» бағдарламасы негізінде жаңа сөздерді табады.. Жауаптары: еңбек,жалақы,тынығу уақыты, демалыс уақыты, еңбек даулары, еңбек құқығы, қосалқы еңбек, еңбек шарты Мұғалім, сабақтың тақырыбымен, оқу мақсатымен және бағалау критерийлерімен таныстырады. | Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Сабақтың орта кезеңінде оқушылар тапқан сөздері бойынша ақпаратпен танысады Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу | ҚБОқушылар жауабына бірден ауызша кері байланыс беріледі. | «Learningapps» бағдарламасы | ||||||||||||||
Жаңа білім | 1-тапсырма. Оқушыларберілген жағдаяттарды стикер бойынша алып, шешімдерін ұсынады. 2-тапсырма Жұмыс уақытын ақпарат бойынша төменде берілген кестеге толтырыңыз:
Сабақты қорытындылау үдерісінде оқушыларға сұрақтар қояды:
Құқықтық жағдаяттарды талдау арқылы жұмыс беруші мен жұмысшының құқықтары мен міндеттерін түсіндіруге ҚР Еңбек кодексінің баптарынан үзінді мен жағдаяттарды шешуге тапсырма беріңіз. | Мәтінмен жұмыс Оқушылар берілген жағдаяттарды стикер бойынша алып, шешімдерін ұсынады. Дескриптор: Құқықтық жағдаяттарды талдау арқылы жұмыс беруші мен жұмысшының құқықтары мен міндеттерін түсіндіреді. | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады «Ең үздік жауап» «Алақан-жұдырық» | С.Баққұлов. Құқық негіздері. http://adilet.zan.kz Слайд (11 б.) Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексі Қазақстан Республикасының Кодексі 2015 жылғы 23 қарашадағы № 414-V ҚРЗ. ҚР Еңбек кодексі ҚР Еңбек кодексі | ||||||||||||||
Бекіту | Сабақты қорытындылау Үйге тапсырма Еңбек жағдайлары | Сабақтың тақырыбын қорытындылау | «Ең үздік жауап» | Ақпараттық карточка | ||||||||||||||
Кері байланыс | - нені білдім, нені үйрендім - нені толық түсінбедім - немен жұмысты жалғастыру қажет | Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады | Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды | А4, конспект |
1 2 3
Пәні: | Құқық негіздері | |||||||||||
Бөлім: | 9.2 Некені қию және тоқтату жолдары | |||||||||||
Педагогтің аты-жөні: | Омаров Ақнар Нұрлыбекұлы | |||||||||||
Күні: | 14.12.2022 | |||||||||||
Сынып: 9 | Қатысушылар саны: 2 | Қатыспағандар саны:0 | ||||||||||
Сабақтың тақырыбы: | Неке қандай жағдайда қиылады және тоқтатылады? | |||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 9.5.2.1некені қию және тоқтатылу шарттарын анықтау | |||||||||||
Сабақтың мақсаты | Неке және отбасы туралы заңның ерекшеліктерін талдау. | |||||||||||
Сабақтың барысы | ||||||||||||
Сабақтың кезеңі//уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||||||||
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру | Жаңа сабақтың тақырыбын анықтау үшін оқушыларға жаңа бейнебаян көрсетеді. Осылайша, мұғалім оқушылардың болжам сұрақтарын тыңдап, жаңа сабақ тақырыбына көшеді.
Мұғалім, сабақтың тақырыбымен, оқу мақсатымен және бағалау критерийлерімен таныстырады. | Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу | ҚБОқушылар жауабына бірден ауызша кері байланыс беріледі. | https://www.youtube.com/watch?v=61ELOQQbHdk Неке және отбасы туралы бейнебаян | ||||||||
Жаңа білім | 1-тапсырма. Төменде берілген ұғымдарға Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы № 518-ІV Кодексі бойынша түсініктемені жазыңыз: Некенің бұзылуы- Некенің тоқтатылуы- Некенің жарамсыздығы- 2-тапсырма. Ақпаратты қолдана отырып, берілген кестені толтырыңыз:
3-тапсырма. Берілген тақырып шеңберінде таңдалым бойынша біреуін таңдап, жағдаят құрастырады: 1. Некенің қиылуы 2. Некенің жарамсыздығы 3. Некені сот арқылы бұзу 4.Ерлі-зайыптылардың біреуі сот шешімімен өлді деп жариялау немесе хабар ошарсыз кетті деп санау. 4-тапсырма 1. Некеге тұру үшін қандай шарттар қажет? Мәжбүрлеу арқылы некеге тұруға бола ма? Неке барлық жағдайда сүйіспеншілік арқылы бола ма? Некеге тұратын жастарға қандай кеңес беруге болады? 2. Некеге тұрудың шарттары мен туындайтын кедергілерді ашып көрсетіңдер. Жақын туыстарға неге некеге тұруға болмайды? 3. Ажырасу деген не? Неге мемлекет пен қоғам ажырасуды қолдамайды? Пікірталас өткізіңдер. Қазақ халқында жеті атасына дейінгі туыстар арасында некеге тұруға тыйым салынады. Бұл қағидат «Жеті ата» деп аталады. 5-тапсырма Қазақта «Жеті атаға» байланысты мақалдарға талдау жасау. Талқыла . Берілген мәтіндерді оқып, талқылаңдар. Балаларды тәрбиелеу туралы өз ойларыңды айтыңдар. Бүгінгі күні бала тәрбиесінің қандай қағидаттарын қолдану қажет? • Белгілі тарихшы Ж.Артықбаев өзінің «Қазақ қоғамы: дәстүрлер мен жаңарулар» атты еңбегін талдау | Мәтінмен жұмыс Мәтіннен негізгі идеяны анықтайды Дескриптор: Ерлі-зайыптылардың ажырасу себептерін анықтайды; Ерлі-зайыптылардың ажырасудың салдарын сипаттайды; Оқушылар жағдаяттар шешеді Дескрипторлар Неге қию шарттарын анықтайды; Некеге тұрудың шарттары мен туындайтын кедергілерді ажыратады; Жеті атасынан дейінгі туыстар арасындағы неге туралы ақпараттар береді; | ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады «Ең үздік жауап» ҚБОқушылар жауабына бірден ауызша кері байланыс беріледі. «Екі жұлдыз,бір ұсыныс» ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады | Тақырыптық ақпараттық мтіндер Таратпа материалдар Неке (ерлі-зайыптылардың) және отбасы туралы. Қазақстан Республикасының Кодексі. – Алматы: ЮРИСТ, 2013. http://adilet.zan.kz/kaz/docs/K1100000518; Тақырыптық кесте Үлестірмелі қағаздар Суреттер Таратпа материалдар | ||||||||
Бекіту | Сабақты қорытындылау Ерлі зайыптылардың жеке құқытары мен міндеттері Үйге тапсырма Неке қандай жағдайда қиылады және тоқтатылады? | Сабақтың тақырыбын қорытындылау | «Ең үздік жауап» | Ақпараттық карточка | ||||||||
Кері байланыс |
| Тақырып бойынша білгенін жазады | Оқушылар бағалайды | А4, конспект |