Файл: Педагогты атыжні Несіпбек Аяжан.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 18.03.2024

Просмотров: 2

Скачиваний: 0

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Педагогтың аты-жөні:

Несіпбек Аяжан


Бөлім

Екі таңбалы сандарды қосу және азайту, жүздіктер, есептер

Сынып: 2 «А»-сынып

Қатысқандар саны:17

Қатыспағандар саны:

Күні:

29.11.2022

Сабақ тақырыбы

ҚҰРАМА ЕСЕПТЕРДІ ӘРТҮРЛІ ТӘСІЛМЕН ШЫҒАРУ

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

2.5.1.8** құрама есептердің шешуін санды өрнектер және жекелеген амалдар түрінде модельдеу

Сабақтың мақсаты

Сен құрама есептерді әртүрлі тәсілмен шығаруды үйренесің.

Сабақтың барысы

Сабақ кезеңі

Педагог әрекеті

Оқушы әрекеті

Бағалау

Ресрурс

Сабақтың басы

Сабақтың ортасы

Психологиялық ахуал: «Ыстық алақан»

Мақсаты. Оқушылардың көңіл күйлері көтеріліп сабақты жақсы көңіл күймен бастайды.
Сабаққа дайындықтарын қадағалау және де жұмыс ережесімен таныстыру.

Жаңа сабақ

Оқулықпен жұмыс

Жаңа тақырыпқа

берілген есептер


Мағынаны тану

Тақтамен жұмыс



Оқулықпен жұмыс:

Сергіту сәті "Арам зам-зам"

Оқулықпен жұмыс

Топтық жұмыс


Жұптық жұмыс

Амалдарды орындайды.



Оқушылар қол ұстасып тұрып, бір-біріне жақсы лебіз білдіреді.

1 тапсырма мұғалім көмегімен түсіндіріле отырып шығарылады. Оқушыларға бағыт бағдар беріп есептің шығарылу жолын, тәсілдерін түсіндіреді.

Жеребе» әдісі бойынша таңдалған оқушы есепті шығарады. Шығарылу жолын түсіндіре отырып шешуін табады.

Мұғалім есептің дұрыс шығарылуын қадағалайды.
Шамаларды естеріне түсіре отырып, көршісімен ақылдаса тапсырма орындалады.
Оқушылар би билеп сергіп қалады.
Әр топқа 1 теңдеуден беріледі. Теңдеудің жауабын оқиды, мұғалім тексереді.
«Жариялау»әдісі бойынша тапсырма орындалған соң өз еркімен ортаға оқушылар шығып есептің жауабын оқиды. Ұжымда тексеріледі.


«Басбармақ» әдісі арқылы бағалау

От шашу арқылы бір-бірін бағалау.

бас бармақ арқылы бір-бірін бағалау.


.


Тапсырма орындауға қажетті құралдар.

Тапсырма орындауға

қажетті құралдар.

Оқулықтағы тапсырма

Музыка


Оқулықтағы тапсырма

Оқулықтағы тапсырма

Сабақтың соңы


Оқулықпен жұмыс

Өзіндік жұмыс



Үйге тапсырма: үй тапсырмасын орындалу жолы түсіндіріледі.


Кері байланыс:

«Бір – екі ауыз сөз» әдісі арқылы өткізілген сабаққа кері байланыс жасайды.

Оқушыларды сабаққа белсенді қатысқандары үшін мадақтау.

Ребусты шешіп жауабын табады.


Әр заттың бағасын табады.
Үйге берілген тапсырманы жазады.
Өткізілген сабақ бойынша оқушылар сабақ жайлы бір- екі ауыз сөз айтып сабаққа кері байланыс жасайды.

ҚБ: қолдау, мадақтау сөздері арқылы сабаққа белсене қатысқандары үшін мадақтау, мақтау.

тапсырмалар