ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 18.03.2024
Просмотров: 8
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді жоспар
Пәні: Информатика | Мұғалімнің аты жөні: | |||||
Уақыты: | Сынып: 10 | Оқушылар саны: | ||||
Ұзақ мерзімді жоспардағы бөлім | 5 бөлім. Web-жобалау | |||||
Сабақ тақырыбы | Web бетін құру | |||||
Алдын ала білу керек | - оқушылар html-парақшасының құрылымын және html- тілінің негізгі тегтерін біледі | |||||
Оқу мақсаты | 10.2.3.2. web-редакторда web-парақшасын құрастыру | |||||
Сабақ мақсаты | web-парақшасын құрастыру кезінде HTML тілінің негізгі тегтерін қолдану | |||||
Бағалау критерийлері | web парақшасын құрастыру үшін html тілінің тэгтерін қолдану. | |||||
Тілдік мақсаты |
| |||||
Құндылықтарын саралау | - академиялық шыншылдық: академиялық устанымдарын сақтау, басқа адамдардын ойларын, идеяларын құрметтеу. - шыншылдық: бағдарламалық қамтамасыз етуге меншік құқығын сақтау | |||||
Пән аралық байланыс | пән | кезен | ||||
Ағылшын тілі Өзін өзі тану | Сабақ барысында өз веб парақшасын құрастыру кезінде Html тілінде тегтер қолдану | |||||
Дифференциация | - зерттеу жұмысын өткізу кезенінде оқушылардын ерекшеліктерін ескеру - оқушылардын жеке қабілеттерін ескере отырып электронды рессурстарды тандау. | |||||
АКТ қолдану дағдылары |
| |||||
Денсаулық және қауіпсіздік ережелерін сақтау |
| |||||
Сабақ барысы | ||||||
Сабақтын жоспарланған бөлімдеті | Сыныптағы жоспарланған іс шаралар | Ресурстар | ||||
Сабақтын басыа 5 мин | 1.Ұйымдастыру. Оқушылармен амандасу. 2. Сабақ тақырыбына жетелеу - 1 слайдқа мұқият қарап берілген сөздермен сөреттерді не біріктіретінің айтып берініз? - бүгінгі сабақта не туралы айтамыз? 3. Сабақ тақырыбын, оқу мақсатын және бағалау критерийлерімен таныстыру | Презентация Слайд 1 Слайд 2-3 | ||||
Сабақтын ортасы 35 минут: 7 минут 8 минут 20 минут |
- web – парақшасы терминіне қандай әсер туындайды? Мұғалім оқушылардын жауабын тақтаға белгілей отырып, алғашқы білімін осылайша бағалайды. - Күнделікті өмірде web – парақшасы кездесеме? Оқушылар өз ойын айта отырып өмірмен байланыстырып мысал келтіреді. Бірін бірі бағалайды. - Белгілі әлеуметтік желілерде өз бетіңізді тіркегенде және жасағанда, дизайнды жасағанда қандай мүмкіндіктер жасайсыз? - Әлеуметтік желілерде өз парақшаныздың құрылымын өзгерте аласыз ба? Оқушылар өз ойын білдіреді. Талқылайды. - Ойланыңыз тиімді web –парақшасы қандай болады? Тақтаға бағалау критерийлерін талқылап жазу ( жұптық, топтық жұмыс ұйымдастыруға болады). Мұғалім әлеуметтік желіге өз парақшасын құрастыруын ұсынады. 2. Теориялық материалды алғашқы зерттеу Сайт құрастыру кезінде көрнекі және көрнекі емес редакторлар қолданылады. - Интернет ресурстарын қолдана отырып көрнекі және көрнекі емес редакторлардын кемшіліктері мен жетістіктерін оқып үйреніңіз. (екі-төрт кіші топта жұмыс жасау- оқушылардын ықшамдылығына байланысты. http://www.nvtc.ee/e-oppe/Ija/b_4_3/_.htmlСілтемесін ұсынуға болады). Бір- бірін бағалау . - learningapps.org Интернет ресурсымен жұмыс жасау. Өз бетінше жұмыс жасау. Өзін бағалау. Дескрипторлар:
3.Зерттеу жұмысы Оқушыларға әлеуметтік желідегі өз Web парақшасын бейне ролик көру арқылы құрастыруын ұсыну. Өзіндік жұмыс. Құрастырған критерийлерге сүйене отырып бір бірін бағалау. | nvtc.ee/e-oppe/Ija/b_4_3/_.html learningapps.org/3484327 | ||||
Сабақтын соңы 5 мин | Рефлексия. - Сабақ бітуіне байланысты web парақшасы сіздерге қандай әсер тудырады? Басқа түсті маркер арқылы мұғалім оқушылардын ойын тақтаға белгілейді. | | ||||
Сабақ бойынша рефлексия БыСпабақтын мақсаты/оқу мақсаттары шынайы болды ма? Оқу мақсатына барлық оқушылар жеттіме? Жоқ болған жағдайда не себепті? Сабақтын дифференциациясы дұрыс өтілді ме? Сабақтын уақыттық кезендері тұрақты болдыма? Сабақ жоспарынан не және неге кету керек еді? | Сабақты көрсету үшін осы бөлімді пайдаланыңыз. Сол бағандағы сабақ туралы ең маңызды сұрақтарға жауап беріңіз. | |||||
Жалпы баға Сабақтын қандай екі кезені жақсы өтті (оқыту мен оқуды ойлау керек)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не көмектесе алады (оқыту мен оқуды ойлау керек)? 1: 2: Сабақ туралы не білдім немесе немесе кейбір оқушылардын жетістіктері /қиындықтары. Келесі сабақта назарды неге аудару керек? |