ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 29.04.2024
Просмотров: 6
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Бөлім | Видеожазба | |||
Педагогтың аты-жөні | Қаршығаева К.І | |||
Күні | | |||
Сынып: 4а | Қатысушылар саны | | Қатыспағандар саны | |
Сабақтың тақырыбы: | VideoPad редакторының мүмкіндіктері. | |||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 4.2.4.1 бейнеклиптерді жасау; | |||
Сабақтың мақсаты: | Барлық оқушылар: | |||
VideoPad редакторы құралдар тақтасының қызметін біледі | ||||
Көптеген оқушылар: | ||||
VideoPad редакторында файлдарды жүктейді | ||||
Кейбір оқушылар: | ||||
Аудио әсерлер мен видео әсерлерді салыстырады |
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезені/ уақыт | Педагогтың әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы | 1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Сергіту сәті. Бейнеклип. | 1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Бейнклипті көреді | | Бейнеклип |
Сабақтың ортасы | Жаңа тақырыпты түсіндіру. VideoPad редакторы құралдар тақтасының қызметімен толықтай танысып алайық. Көрсетілім. Осы құралдарды пайдалану арқылы біз видеожазбаларды сапалы дайындай аламыз. Сонымен қатар олар видеожазбаларға әртүрлі әсерлер, аудиолар, суреттер, мәтін титрлерін енгізуге мүмкіндік береді.
Жеке жұмыс. 1-тапсырма. VideoPad редакторында берілген тапсырмаларды орында:
Дескриптор: - VideoPad редакторды іске қосады; -Интернет желісенен қыс туралы суреттерді және өлеңді жүктейді; - VideoPad редакторында файлдарды жүктейді; -видеожазба жолына қыс суреттерін, аудио жолына өлеңді орналастырады. ҚБ: «Жұлдызша» әдісі . 2-тапсырма. «Венн диаграмма» әдісі Аудио әсерлер мен видео әсерлерді салыстыр. Дескриптор: -Ұқсастықтарын жазалы; -Айырмашылықтарын жазады. ҚБ: «Жұлдызша» әдісі | Мұғалімді тыңдайды 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды | | презентация Компьютер Интернет желісі |
Сабақтың соңы | 1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: | Өзін-өзі бағалау. | | слайд |
Үй тапсырмасы | § 17, жұмыс дәптері 31-32-бет | | | |
Тексерілді | ||||
Бөлім | Видеожазба | |||
Педагогтың аты-жөні | Тохтиева Р.Н | |||
Күні | 27.01.2022ж | |||
Сынып: 4ә | Қатысушылар саны | | Қатыспағандар саны | |
Сабақтың тақырыбы: | VideoPad редакторының мүмкіндіктері. | |||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 4.2.4.1 бейнеклиптерді жасау; | |||
Сабақтың мақсаты: | Барлық оқушылар: | |||
VideoPad редакторы құралдар тақтасының қызметін біледі | ||||
Көптеген оқушылар: | ||||
VideoPad редакторында файлдарды жүктейді | ||||
Кейбір оқушылар: | ||||
Аудио әсерлер мен видео әсерлерді салыстырады |
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезені/ уақыт | Педагогтың әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы | 1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Сергіту сәті. Бейнеклип. | 1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. 4.Бейнклипті көреді | | Бейнеклип |
Сабақтың ортасы | Жаңа тақырыпты түсіндіру. VideoPad редакторы құралдар тақтасының қызметімен толықтай танысып алайық. Көрсетілім. Осы құралдарды пайдалану арқылы біз видеожазбаларды сапалы дайындай аламыз. Сонымен қатар олар видеожазбаларға әртүрлі әсерлер, аудиолар, суреттер, мәтін титрлерін енгізуге мүмкіндік береді.
Жеке жұмыс. 1-тапсырма. VideoPad редакторында берілген тапсырмаларды орында:
Дескриптор: - VideoPad редакторды іске қосады; -Интернет желісенен қыс туралы суреттерді және өлеңді жүктейді; - VideoPad редакторында файлдарды жүктейді; -видеожазба жолына қыс суреттерін, аудио жолына өлеңді орналастырады. ҚБ: «Жұлдызша» әдісі . 2-тапсырма. «Венн диаграмма» әдісі Аудио әсерлер мен видео әсерлерді салыстыр. Дескриптор: -Ұқсастықтарын жазалы; -Айырмашылықтарын жазады. ҚБ: «Жұлдызша» әдісі | Мұғалімді тыңдайды 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды | | презентация Компьютер Интернет желісі |
Сабақтың соңы | 1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: | Өзін-өзі бағалау. | | слайд |
Үй тапсырмасы | § 17, жұмыс дәптері 31-32-бет | | | |