Файл: 1 webпрограммалау. Webсайт туралы тсінік.docx

ВУЗ: Не указан

Категория: Не указан

Дисциплина: Не указана

Добавлен: 05.05.2024

Просмотров: 9

Скачиваний: 0

ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.

Сабақтың тақырыбы:

§ 4.1 WEB-ПРОГРАММАЛАУ. WEB-САЙТ ТУРАЛЫ ТҮСІНІК

Бөлім

Веб-жобалау

Педагогтың аты-жөні

Бикболаев Қ.Қ.

Күні 12.01.2023

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Сынып




Сабақтың тақырыбы

§ 4.1 WEB-ПРОГРАММАЛАУ. WEB-САЙТ ТУРАЛЫ ТҮСІНІК

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

10.4.2.1 web-парақшаларды әзірлеуде HTML-тегтерін қолдану

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушы: Web-программалау, HTML тілі ұғымдарын анықтайды

Көпшілік оқушы: Сайтты жариялау тәсілдерін салыстырады

Кейбір оқушы: Web-сайтты жасақтау жұмысын қолданады

Сабақтың барысы:

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әректі

Бағалау

Ресурстар

1.Ұйымдастыру

2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\


3. Жаңа сабақты меңгерту

4. Бекіту

Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу

Шаттық шеңбері: «Үш тілді тілек» әдісі Оқушылар ішіне үш тілде тілек жазылған жүрекшелерді алып оқып, келесі оқушыға ұсынады.

«Миға шабуыл» әдісі


  • Web-беттерді жасауда қандай программалар қолданылады деп ойлайсыңдар?

  • Web-программалау не үшін керек?

  • Интернеттегі беттер қандай программа көмегімен жасалады?


«Көршіңе әңгімелеп бер» әдісі


Оқушылар кітаппен жұмыс істейді. Түсінгендерін қасындағы құрбысына айтып береді. Мұғалім оқушылардың білімдерін толықтырады.

Ауызша мадақтау, ынталандыру

1-тапсырма. «Венн диаграммасы» әдісі Оқушылар HTML тілі мен WEB-программалауды салыстырады.

Дескриптор:


HTML тілі мен WEB-программалау ұғымдарын анықтайды.

Фигуралар арқылы бағалау
2-тапсырма.

  • Төмендегі сұрақтар бойынша пікірталас ұйымдастырыңдар:

Web-сайттың танымалдығына төмендегі көрсетілген түрткіжайттардың қайсысының әсері үлкен деп ойлайсыңдар?

  1. Дизайны жоғары

  2. Жоспарлануы

  3. Ақпараттық құндылығы

  4. Интерфейсінің жоғарылығы

  5. Программалау элементтерінің жоғары деңгейлігі.

Дескриптор:

Web-сайт программалау туралы тұжырым жасайды

Шағын тест

Оқушылар тест сұрақтарына жауап береді.

Өздерін бағалайды

Кері байланыс: «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі

Оқушылар сабақта алған жақсы екі ақпаратын және түсінбеген бір сұрағын стикерге жазады


1.Мұғаліммен амандасады.

2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

3.Сабақтың мақсаттарымен танысады

Мұғалімді тыңдайды

Күнделік кз

ФБ қою арқылы бағалау

жазбаша түрде қалыптастырушы бағалауды іске асыру

Оқушылардың жауаптарын ауызша мадақтау, қолдау көрсету

Фигуралар арқылы бағалау

Бірін-бірібағалайды

Оқушылардың іс-әрекеттерін ауызша мадақтау




АКт

Интернет желісі

Ютуб каналы

Дарын онлан

Кітап